Zero Audio: Carbo Basso İncelemesi

'Zero Audio' bölümünde Mair tarafından 5 Nisan 2014 tarihinde başlatılan konu.

1. orhun5454

orhun5454 FLAC

Beğenileri:
    15
    Kablo sağlamlığı olarak belki hayal kırıklığı yaratabilir fakat ses olarak üzeceğini hiç sanmıyorum . Bence bir kulaklığın kendisinin iki katı fiyatında olan bir kulaklıktan daha iyi olduğunu söylemek iddialı olsa gerek .

berktu ve heyysanadiyom bunu beğendi.
  2. heyysanadiyom

heyysanadiyom FLAC

Beğenileri:
    22
    Katılıyorum.
    Kablosu bildiğn pamuk ipliği gibi , kablonun kasayla bağlantılı olduğu yer çok saçma , kulaklığı taktığınızda emanet gibi duruyor .

3. Mair

Mair Analog

Beğenileri:
    617
    Okuduğum kadarıyla kablo işi seni çok etkilemiş :) Ama söyleyeyim ki çok daha kötü kablolar gördüm kulaklik geçmişimde. Bu ince evet. Ama kesinlikle çok ince değil.

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

4. berktu

berktu MP3

Beğenileri:
    6
    Diğer bahsedilen kulaklıkla ilgili pek bir bilgim yok ama carbo basso'nun bas karakteri gerçekten çok güzel bu fiyatta bir kulaklık için sesi de kötü değil ,eğlenceli bir kulaklık kısaca ve kablo konusunda da Mair abinin de deiği gibi nazik davranırsanız bir sorun çıkacağını sanmıyorum :) pek kimse dinlememiş (Sanırım) ama bence fiyat performans açısından yabana atılacak bir kulaklık değil.

5. emrahcatak

emrahcatak MP3

Beğenileri:
    1
    Arkadaslar tekrar merhaba,

Kulaklik dun geldi yaklasik 24 saattir burn-in surecinde. Fakat aldigimdan beri olumlu yonde sasirtacagina olumsuz yonde sasirtiyor.Gerek bass kuveti ve kalitesi olarak, gerek besleme ve diger sesler olarak hali hazirda yakin zamanda ikinci el olarak alip kullandigim ckm99'dan kat ve kat kotu durumda. Galaxy s2 cihazimda orjinal waw formatta muzik dinliyorum ne ckm99 kadar guclu ve kaliteli bass verebiliyor nede onun kadar yuksek ses verebiliyor. Mid,tiz,sahne bunlari soylemiyorum bile.Acaba ben cok afedersiniz at ile esek kiyaslamasi mi yapiyorum? Fena halde moralim bozuldu bu duruma.

6. Daywalker

Daywalker MP3

Beğenileri:
    63
    Carbo Basso'nun basslarının güçsüz gelmesi gerçekten ilginç. Ayrıca sahnesi de hiç fena değil bana göre. Bence biraz daha zaman tanıyın.

7. MikePortnoy

MikePortnoy Analog

Beğenileri:
    2.075
    Biraz daha burn-inde kalsın. Eğer yine beğenmediyseniz ya kulaklık sahte, ya arızalı ya da zaten çok iyi değil.

8. Mair

Mair Analog

Beğenileri:
    617
    Ben incelemeyi yaklaşık 50 saat burninle yazmıştım. 50 saate yaklassin bulusalim bakayım.

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

9. Dr. Boom

Dr. Boom FLAC

Beğenileri:
    388
    Konuyu hortlatmış oldum ama carbo basso - cks77x karşılaştırması yapabilecek var mı ?

Sayfayı Paylaş