Özür ve gelişmeler.

'Konu Dışı' forumunda 4khenaton tarafından 30 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. 4khenaton

4khenaton
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Merhabalar.

Başlık biraz yanıltıcı kaldı ancak kabahat olarak gördüğüm birkaç şey vardı ve paylaşmak istedim. Uzun bir süre sıkıntılı bir süreçten geçtiğim için -maddi sorunlardan ziyade manevi- hem bu camiaya hem de ses olaylarına ara vermek zorunda kaldım. Yokluğumun hissedildiğini düşündüğüm için özür dilemiyorum. Birçok tavsiye aldım, istedim, uyguladım ve birçoğunu uygulayamadım. Son kısım, yani uygulayamadıklarım ve havada kalanlar için özür dilerim. Gerek benden kaynaklanan, gerekse kaynaklanmayan nedenlerden ötürü de olsa hep bir sorun vardı ve forumdan uzak kaldığım dönemde de sürekli bunlarla boğuşmak zorunda kaldım. Şimdi yeniden başınızı şişireceğim için affınıza sığınıyorum.

Gelişmeler kısmı ise biraz hareketli. Düzgün ilerleyen bir eğitim hayatım ve işim vardı. Hepsine birden ara verip yeniden istediğim mesleği yapmak için üniversiteye hazırlanmaya ve hayatımı bu yönde devam ettirmeye karar verdim. Her ne kadar gereksiz bir bilgi olsa da güncelleme olarak kenarda bulunsun istedim. Umarım herkes iletişimde kaldığımdan bu yana iyi ve sıhhatlidir. Büyüklerime saygılar, küçüklerime sevgiler.

2 kişi bunu beğendi.
  2. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,361
    Yeniden okul mu???? Allah kolaylık versin, muhtemelen silah zoruyla bile yaptıramazlar bana...

Collapse Signature Expand Signature
    2 kişi bunu beğendi.
  3. 4khenaton

4khenaton
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Biraz mazoşistçe görünebilir ancak akademik hayata o kadar olumsuz yaklaşamıyorum nedense. Teşekkür ederim :eek:k

4. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,361
    Başarılar diliyorum, insan her zaman hayalleri için çalışmak zorunda elbette ;)

Collapse Signature Expand Signature
    2 kişi bunu beğendi.
  5. 4khenaton

4khenaton
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Çok teşekkür ederim ::)

6. BiLims

BiLims
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    61
    Önceki mesleğiniz ve şimdi yapmak istediğiniz meslek neydi,nedir acaba, yazabilir misiniz. Akademisyen fobisi olan biri olarak tekrar üniversiteye sizi iten ne olabilir diye merak ediyorum :)

7. 4khenaton

4khenaton
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Akademik hayattan kastım yeni bir üniversite okumaktı. O kadar mazoşist değilim işte :) Önceki bölümüm Çevre Müh.liğiydi. Şimdi Mimarlık için çalışıyorum. İsteyerek gitmedim, hiç istemedim. Kız arkadaşım ve uzun vadeli planlar üzerine katlanıyordum. O da gidince planlar değişti işte. Acıların üstüne felsefe oldu ama olsun :) En azından bahane çıktı bana da. Bu yıl hazırlanıyorum kısacası. Umarım küfür etmezsiniz ama bu konuları ve merak duygusunu özlemişim. İçine edip basitleştirerek çoktan seçmeli sınav haline getirdikleri şu branşların her biri derya deniz. Okumak yetmiyor bana.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 kişi bunu beğendi.
  8. BiLims

BiLims
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    61
    Yok yahu, neden küfredeyim, hatta tam aksine düşünüyorum. Bölümünü sevmeyen arkadaşlarım var, arada diyorum okumayın boşuna, sevmiyorsun zaten, git neyi seviyorsan onu yap diye. Ben bölümünü çok isteyerek seçenlerdenim. Yaptığım işten de bayağı keyif alıyorum. Zaten sırf bu yüzden katlanıyorum akademisyen kılıklı öğrencilere, o yüzden sordum size de. Mimarlara da özel bir saygım var, entelektüel bir bölüm bence