çıplaklar kampı

'DAP ve Ekipman Fotoğraflarımız' forumunda ferhatt tarafından 13 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    bayram temizliği yapayım dedim aldım elime nemli bezi herşeyin orasını burası sildim bi güzel. bu kadar soymuşken bir kaç da resim çekeyim dedim =)

1- bütün ekipman ortada. soldaki beyaz kutucuk PINT siyah kutucuk ALIEN DAC. Onun sağındakiler Super.Fi Pro 5 ve kendimce modladığım double flange'ler. alttaki flangelerden üç küçük üçgen kestim. Daha derine giriyor. Sese etkisi ise daha derine girdiği için basslar daha fazla oluyor =)

2- Bunlar da sahip olduğum kaynaklar. Bir de Audigy2 var aslında ama o PC'de ve speaklara bağlı olduğu için gerek duymadım onu da çekmeye.

3-Çıplak HD 650 ! Open kulaklık dediğin böyle olur ! Arkadaki kırmızı ışık bizzat PINT'in led ışığı. Soldakiler de kadife padler.

4- Super.fi pro5 Çıplak ! Double Flangeleri daha iyi görüyorsunuz. Arkada ise HD650'in stok kablosu, adaptörü, ve PINT ile ALIEN'ı bağlamak için kullandığım interconnect.

Resimleri daha demin ve çok az ışıkta cep telefonuyla çektiğim için çok dandik oldular. Onun için kusura bakmayın =)

2. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    bir head.fi geyiği olarak total spent dersek sadece bu gördükleriniz için = 1.600 ytl and counting... heheh =)

3. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Güzel bir menü :) Aslında herkesin böyle kendine ait resimli ekipman sayfası olsa çok hoş olabilirdi :)

4. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Ekipman sper ferhat tekrardan güle güle kullan :) Aslında şu senin kulaklıklara özellikle 650 ye bi foto çekimi yapsak güzel olur ;)

5. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Adam makro ile yardıracak görüyor musun? Flaşı da patlatıp milleti kör edecek. :)

6. ftt

ftt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    süper kampmış, özellikle ilk fotodaki ekipman setiyle T.C. yazılabilir :) ben de kampa gönderiyim bizim elemanları uygun bi vakitte.

7. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    681
    hakikaten güzel insanın ağzı sulanıyo bakarken. Süper fi kablosunun sökülüp takılması şahane olsa gerek.

8. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Flaş harbi kör ediyo hoca az da olsa tecrübe etmiştin :)

9. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Bu arada ferhat, HD650'nın deliklerinden geçen amfi ışığı gerçekten yaratıcı bir çalışma olmuş.

ftt'nin de fikir süper. Ekipmanlar ile T.C. yazmak ;D

10. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkürler arkadaşlar. can sıkıntısı insana neler yaptırıyor. (bu arada evet kabloların kolayca değiştirebilir olması gerçekten çok güzel bir şey. hem kafa rahatlığı hem upgrade imkanları açısından.)

bu aralar yine kaşınıyorum. lambalı istiyorum sırf meraktan. ama iyi kaliteli bir lambalı amfi çokyüzdolarlardan başlıyor. yine DIY bir şeyler olacak sanırım o yüzden. Araştırıyorum. Bu sefer ben de bir yerlerinden bulaşmak istiyorum şu DIY işine.

Size de DIY tavsiye ediyorum bu arada. Bu fiyatlara bu performansları veren ürünler bulmanız çok zor yoksa.

Bir de sinerji konusu var. alien + pint ile yakaladığım sesi vibez + pint, d2 + pint ile kesinlikle yakalayamıyorum. HD 650 ile bu ikili arasında ise sinerjiden çok bir savaş söz konusu.

Karanlıklık tizlerle, parlak tizlerin savaşı =) ve sanırım çok tatlı bir noktada uzlaşıyorlar. Bu yüzden lambalıyı alsam bile satmak istemiyorum PINT'i. Uzunca bir süre dener eğer lambalı amfinin daha üstün olduğuna karar verirsem satacağım sanırım.

gelişmelerle çıplaklar kampında tekrar beraber olacağız =)

11. synweap

synweap
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    109
    [quote author=George Szell link=topic=1222.msg84162#msg84162 date=1361232036]
    Basligi gorup bosa heyecan yaptim :embarassed:
    [/quote]

;D

12. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Gecenin bu saatinde yapmayın lütfen bir an kalbim sıkıştı benimde alimallah :evl