[ŞİKAYET] Definition

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda Synchronicity tarafından 6 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. onurdogan4

onurdogan4
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    116
    Bunun site altyapısına uygulunabilirligini bilmiyorum ancak yapılan alışverişlerin puanlanacagi bir sistem getirilse sürekli etik dışı davranışlarda bulunanlar bir süre sonra otomatikman forumdan kolayca ayıklanabilir diye düşünüyorum.

eses ve zxc bunu beğendi.
  2. Nazım

Nazım
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,295
    Ben bahsedilen kişinin etik dışı davranışları veya haklılık haksızlık hakkında bir yorum yapmayacağım, her şer ortada gibi duruyor zaten,

Sadece ilk 3 mesajın saatlerinden dolayı bende bir irritasyon oluştu, haklılıkları %100 olsa da hadi şu konuyu foruma hep beraber taşıyalım gibi bir hava gelmiş gibi duruyor, tesadüfse de harika bir tesadüf olmuş ve forumda klavye hız rekortmenleri de varmış dedirtir bana :)

Collapse Signature Expand Signature
    lemavora bunu beğendi.
  3. sambadejan

sambadejan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Üyesi olduğum bir saat forumunda satış bölümünün içerisinde Pozitif Referans adında bir başlık var. Sağlıklı geçen alışverişlerde üyeler kendi isteklerine göre satan kişilere pozitif referansta bulunuyorlar. Bence en mantıklısı böyle bir başlık açmak olabilir.

Ersen, lemavora ve eses bunu beğendi.
  4. BatmaN19

BatmaN19
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    634
    Defination- Fatihle forum dışında görüşmüşlüğüm tanışmışlığım yoktur. Bir kaç kezde alım satım dışında farklı konularda dalaşmışlığım vardır. Kendisindede pek haz etmem. Ama başlık net linç başlığı olmuş bunu hiç sevmedim.

Forumdan atmak vs. Talepler makul gelmedi bana. Herkes işine baksın. Kimse kimseye zorla birşey satmıyor yada almıyor.

Collapse Signature Expand Signature
    Ozcan86 bunu beğendi.
  5. Baran

Baran
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    3,552
    DefinitioN nickli üye süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

delgren bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.