0-150$ Bluetooth Kafaüstü Kulaklık Önerisi

'Kulaklık Genel' forumunda Harunasd tarafından 7 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. Harunasd

Harunasd
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar istedigim fiyat aralığı yukarıdaki başlıklarda bulunmadığı için bu başlığı açtım.

0-150$ arası kafaüstü Bluetooth kulaklık satın almak istiyorum.
    Metal ve trance müzik dinleyicisiyim, müziklerimi .flac olarak dinliyorum. Amazon, eBay gibi sitelere açığım, kulaklıkta aradığım özellikler ise:
    En az 20 saat şarj
    Günde 5 saat+ kullanıma uygun (kafamı acıtmayacak)
    Ses kalitesinin Beats studio3'e yakın veya daha iyi olması.
    Film-dizi izlemeye uygun.

Şu ana kadar hiç bluetooth'lu kulaklık veya hifi kulaklik kullanmadim ama beats studio3'ü denediğimde yeni bir kulaklığa ihtiyacım olduğunu anladım. Ben skullcandy crusher almayı düşünüyorum ama belki sizin önerilerinizle daha iyi bir ürün alabilirim.
    Bluetooth istememin sebebi ise kulaklık dönüştürücümün sürekli bozulması.

#1 Harunasd, 7 Kasım 2018
    Son düzenleme: 7 Kasım 2018
  2. metsat

metsat
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    5
    Merhaba kardeşim, öncelikle forum'a hoşgeldin. Sennheiser HD 4.40BT'yi tavsiye edebilirim. Bence Beats Studio 3'den çok daha dengeli bir kulaklık. Sarji kullanima göre 25 saat'a kadar gidiyor ve gayet rahat bir kulaklık, ama denemende fayda var çünkü her kulaklık her kafa sekline uymayabiliyor. Istanbul'da ikamet ediyorsan Levent'de Kanyon AVM'de bulunan HiFiMyfi mağazasında deneyebilirsin. Fiyatida bu arada 100 dolar civarında.

3. theoldman

theoldman
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    140
    bu fiyat biraz yukari esneyebiliyor ise bowers and wilkins p5 wireless modeli istediginiz herseyi karsiliyor ses tarafinda

Collapse Signature Expand Signature
  4. Harunasd

Harunasd
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Şu an buna imkanım yok, ürün çok güzel ama pek estetik durduğunu sanmıyorum.