100-300TL arası Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. modifix06

modifix06
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8
    Arkadaşlar ekipman arayışıma uzunca bir süre ara vermiştim çünkü Gr07 İle çok mutluydum ama onunda sağ tarafından ses gitti. (2014'ten beri sürekli kılıfında kullanıyordum) Lendmeurears' a mail attigimda yapacak birşeylerinin olmadıgını ancak %10 İndirim verebilceklerini söylediler. Bu durumda 300Tl ye kadar kablosu çıkıp takılabilen, kablosu bozuldugunda kablo temin etmekte zorlanmayacagım sahnesi geniş, temiz ses veren bir kulaklık var mı şu aralar? (Klasik müzik, Blues, Thm dinliyorum)

2. Kağan Ulupınar

Kağan Ulupınar
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Forum a daha yeni üye oldum ve daha önce de takip ediyordum fakat hala kendime uygun cidden parasına deyecek bir kulaklık bulamadım. Daha önce hiç kulaklık almadım sadece telefonların yanında gelen kulaklıkları kullandım. Her türlü müziği dinleyen bir insanım açıklama mid tiz falan pek anlamam. 200 lira civarı yurtiçi veya yurtdışı verdiğim paraya değecek cidden güzel performans alabileceğim bir kulaklık önerebilir misiniz? Teşekkürler.

3. heja-maica

heja-maica
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    İyi akşamlar. 60-70 dolar civarı bütçem var yurtdışından kulakiçi kulaklık alıcam. Bugüne kadar 40-50 TL'lik Sennheiser kulaklıklar dışında kulaklık kullanmadım. Genelde thrash-groove metal, pantera tarzı müzikler dinliyorum. Aklımda vsonic vsd 5 var. Önerilerinizi bekliyorum.

4. heja-maica

heja-maica
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    ttpod t2e almayı düşünüyorum amacıma uygun mudur?

5. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,495
    Ttpod T2E kullandim ilk ciktiginda.Trash metal icin gayet uygundur.
    3902 eklentisini görüntüle

Collapse Signature Expand Signature
  6. Ibanez

Ibanez
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    55
    Arkadaşlar 200 liraya kulaklık lazım. Tr'den alınacak. Metal dinlenecek. Var mıdır önerisi olan?

7. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,239
    Alpha delta AD01'i tercih ettim. İzlenimlerimi ekledim:

http://www.techno-fi.net/forum/index.php?threads/10844/

Yine çok başarılı bir tavsiye oldu. :) Çok teşekkürler.

2 kişi bunu beğendi.
  8. Ibanez

Ibanez
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    55
    Yardım

9. bLind

bLind
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    230
    Phonak pfe 112

10. ionian

ionian
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    50
    selamlar. iphone 5s ile kullanılabilecek.. 70 dolara kadar iem arıyorum.. varsa tavsiyeleriniz evinirim.

tarz; caz

11. kayisikent

kayisikent
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    77
    Ben de aynı durumdayım şuan. Vsd3s im kablosunda kırılma var ve ses gidip geliyor hareket edince, $100 altı kulaklık arıyorum.

12. fowl

fowl
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhaba, şu ana kadar kulaklık olarak cx202 ve cx2000 kullandım ve baslarını beğendim. onla aynı yada ondan daha üstün baslı bir kulaklık istiyorum. kulaklığın malzemesinin dayanıklı olması kriterlerim arasında. eşyaları çok narin kullanmadığım için kısa sürede bozulmasını istemiyorum kulaklığın. yurtdışından getirttirebilirim. 100 dolara kadar kulaklık olabilir.
    fark edecekse eğer yada 15 dolar daha verip şu kulaklığı alsanız çok daha iyi olur diyebileceğiniz kulaklık varsa onu da alabilirim. ama bütçem en fazla 115 dolar. öneri verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

13. Ibanez

Ibanez
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    55
    Pfe 132 kulaklığım mevta oldu. Yeni bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olur musunuz?
    Progresif, death, black metal dinliyorum.

Porcupine tree, opeth, dream theater
    Decapitated, nile, morbid angel, dying fetus
    Kampfar, dark funeral, watain, darkthrone gibi...

14. PhoeniXim

PhoeniXim
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar. Daha önce Brainwavz m2 ve Audio technica cks77 kullanmıştım ama ne yazık ki ikisi de öldü.

Genel olarak Abba Beatles Queen gibi grupları dinliyorum. Kulaklık önerebilir misiniz?

Kablosu çıkabilen bi model olursa daha uzun götürür sanırım beni ama çok da bilgim yok açıkçası. Bu kısmı size bırakıyorum :)

15. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,758
    Bende sony mdr 100aap alsam mı diyorum Dengeli çok temiz sesi olan bir kulaklık yazıyor tüm inceleme sitelerinde. hazır fiyatı da bugünlerde indirimdeyken .. Sizler ne dersiniz?

16. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    417
    Arkadaşlar metal müzik dinliyorum. Tizlerin parlama yapmadığı bir kulaklık arıyorum. sony ex 650 kullandım ama bunda da tizler bi zaman sonra kafa yoruyor ve ziller birbirine karışıyor gibi. Dediğim gibi biraz daha koyu tonda çalacak tizlerin parlama yağmadığı kafa kulak yormadığı temiz ses veren bi kulaklık arıyorum.
    Teşekkürler.

Collapse Signature Expand Signature
  17. mihaylow

mihaylow
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    arkadaşlar Sony nw zx100 yanına kulak içi kulaklık tavsiyesinde bulunursanız sevinirim. bütçe 400- 500 tl dinlediğim müzik türü trance ve deep house...

18. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,528
    Bass'ı kuvvetli olsun ,izolasyondan da fire veririm dıyorsanız jvc fx750 uygundur.

Daha dengeli bisey isterseniz Alpha delta ad01'i bir arastırın.

2 kişi bunu beğendi.
  19. general666

general666
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar herkese iyi günler dilerim.
    enstrümantal müziklerden hoşlanan biri olarak sahnesi de geniş bir kulaklık aramaktayım.
    200 tl civarlarında düşünüyorum ama değecekse limiti daha da yükseltebilirim.
    Ekstra olarak kulaklığın dayanıklı olmasını arzu ediyorum çünkü biraz hoyrat kullanıyorum.
    Önerilerinizi bekliyorum,teşekkür ederim.

20. BeatMaster

BeatMaster
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    195
    Bence sony xb90ex isini fazlasiyla gorecektir. Bende var nadiren vocal ve deep house dinlerim ve duydugum sonuc tatmin edici synth ve kick basslar muthis ve cok detayli duyulurken ust frekanslarda azalma olmuyor herseyi duyabiliyorsun sahne sunumu zaten trance ve house da fazlasiyla genis kendini muzikle butunlesmis hissediyorsun.

2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.