150 liralık bir müzik çalar / Tavsiye ve Karşılaştırma

'Marka Bazında Haber ve Sorunlar' forumunda tobisto tarafından 29 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. tobisto

tobisto
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    5
    Arkadaşlar Note 2 telefonumdan CKR7 kulaklık ile müzik dinliyordum, memnundum fakât Xaomi Note 3 aldım ve pek memnun değilim açıkçası ses performansından. 150 lira kadar para vererek bir müzik çalar almak istiyorum. Sorum şu, Xduoo X2 veya Fiio M3 gibi bir cihazla, amiral gemisi telefonlar gibi güzel ses alabilir miyim ? Veya başka bir tavsiyeniz var mı ? 150 liraya sahibinden.com'da 5. nesil Ipod Classicler var, görüşünüz nedir ?

2. gardanadam

gardanadam
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    145
    Kalite olarak sıralamak gerekirse..Sansa clip listede yok ama onuda ekleyelim.
    X2 > Sansa clip > Ipod classic > Fiio M3 > Xaomi Note 3..

X2 ile sansa clip in farkı x2 nin enstrümanları daha iyi ayırabilirmesi, ses miktarı ve vurgulu,eğlenceli çalması..Azda olsa parlaklık mevcut.Parlak olması enstrümanlara renk katıyor.
    M3 ün çok cılız bi sesi var tad alamazsınız.
    Size tavsiyem 190 tl ile bir x2 alın.Daha iyi fp olamaz bu fiyat aralıklarında.
    fastfalcon selçuk bey satıyordu sanırım.

3. BiLims

BiLims
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    61
    sansa clip plus + akg451 + rockbox kullanıyorum, çok memnunum, müzik çalar ve yazılım kulaklığı bambaşka bir seviyeye çıkarttı diyebilirim, gardanadam x2yi önermiş, denemediğim için ikisinin karşılaştırmasını yapamam ama dediğim gibi clip plus alırsan pişman etmez seni. ikinci elini 150 lira gibi bir fiyata bulabilirsin.

Yanlız rockbox olmadan sesi düşük sahnesi biraz dar kalıyor, rockbox kurmak şart gibi birşey

4. tobisto

tobisto
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    5
    Çok sağ olun hocam, Xduoo x2 Aliexpress'te var 50 dolara. Son olarak şu anki amiral gemilerine göre sesi nasıl bu cihazların ? S7 edge, Note7, Iphone 6s Plus falan ? Pek bir şey kaçırmayacaksam siparişimi veriyorum. :)
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 30 Eylül 2016 ---
    O cihaz o kulaklığı sürüyorsa, helal olsun vallahi. :D Tavsiye için teşekkür ettim X2 mantıklı duruyor şu an.

5. one_m7

one_m7
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    202
    iphone 6s bildigimiz hafif parlak iphone karakterinde caliyor. s7 ise birkac kere dinleme sansim oldu bence berbat caliyor :D note 7 yi dinleyemeden piyasadan topladilar. suan meizu m3 note kullaniyorum bu zamana kadar bir telefondan dinledigim en guzel ve temiz sesi veriyor..

6. tobisto

tobisto
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    5
    Duymaz olaydım bunu yav. Xiaomi ile onun arasında kalmıştım, keşke alsaymışım. Kalbim kırıldı. :D
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 30 Eylül 2016 ---
    Bu arada Xduoo'ya kıyasla sesleri nasıl, dinlediniz mi hiç ?

#6 tobisto, 30 Eylül 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Eylül 2016
  7. myloo

myloo
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,137
    Hocam konunuza denk gelmişken ilan açmadım ama elimde satmayı düşündüğüm tertemiz Xduoo X3 var. Almayı düşünürseniz 200 liraya bırakırım. İlgileniyorsanız özel mesajla ulaşırsınız bana.

Collapse Signature Expand Signature