1more triple driver için dac / amp

'Ekipman Genel' forumunda brk.akyol tarafından 29 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. brk.akyol

brk.akyol
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    9
    herkese merhalar. çok fazla okudum ve araştırdım fakat kafam çok karıştı.1more triple dr kulaklığım var ve iphone 6da kullanmak istiyorum. dac mı, kulaklık ampsi mi yoksa ikisini de barındıran modellerden mi almalıyım? fiyat max 500tl. almasam da olur mu çünkü head-fi da bir yorum gerek olmadığını söylüyor. spotify kullanıyorum, tidal a geçmeli miyim?(ayrıca shure se215 almayı da düşünüyorum)
    fiio a1, fiio e6, fiio btr modellerini araştırdım, işime yararlar mı? şimdiden teşekkür ederim herkese.

2. .~.

.~.
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    302
    Eğer aldığım sesten sonuna kadar memnunum dahada kulaklık yükseltmem diyorsanız alabilirsiniz ancak aksi takdirde pek mantıklı değil.

3. sokratesla

sokratesla
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    29
    Hocam 70 dolarlık bir kulaklık için bu aşamada dac veya amp almak yerine eldeki kulaklığı satıp kulaklık yükseltmesi yapmak daha doğru bir tercih olur diye düşünüyorum.

Nazım ve onurdogan4 bunu beğendi.
  4. brk.akyol

brk.akyol
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    9
    muhtemelen kulaklık değiştirmem, gerek yok sanırım herhangi bir şey almama. teşekkür ederim yorumlarınız için.
    peki shure se215 için ekipman gerekli mi?