1more triple driver ve audio technica arasında kaldım

'Kulaklık Genel' forumunda Kalimenjero45 tarafından 30 Mart 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Kalimenjero45

Kalimenjero45
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Merhabalar forumunuza yeni katılmış bulunuyorum ve burda olmaktan çok mutluyum.Malum Aliexpress yıldönümü ve elimde senferXBA6in1 var malesef eski audio-technica rahatlığına alıştığım için kulaklıkla rahat edemedim elimden çıkarıp yeni kulaklık arayışına girdim.

1)1 more 3lü driver 64-65 dolara geliyor kuponlarla

2)Audio technica ckr10 kutulu 53 dolar(orjinal olmama ihtimali de var ama bu durumla ilgili araştırdığım konuların çoğunda pek farkı olmadığı söylendi, ama illaki farkı olacaktır)
    https://m.tr.aliexpress.com/item/32588502616.html

3)Audio technica cks1100 aynı yerden kutulu 75 dolar kuponlarla 63 e düşüyor

4)TFZ series 2 https://m.tr.aliexpress.com/item/32841433052.html

Aradığım kulaklık türlerini incelememe rağmen kafam karıştı malum vize haftaları,dengeli ses arıyorum aslında ama zil seslerini duymak istiyorum her tür müziği dinliyorum.Enstrüman ayrımının iyi olmasını istiyorum.son olarakta ses seviyesinde bozulma olmazsa aynı kristallikte devam ederse çok güzel olur.Sanırım biraz fazla istedim,acemiyim kusuruma bakmayın :/

2. Picasso16

Picasso16
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    544
    Hocam böyle yeni konu açmaktansa fiyat segmentine bakmadm örnek 100-300 tl kulaklık tavsiyesi altına yazsanız daha düzenli olurdu. Hem size verilecek yanıtı oraya bakanlarda görüp bilgi edinirdi. Yeni konu tarihe karışınca bulunmuyor çünkü. Teşekkür ederim

3. Kalimenjero45

Kalimenjero45
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Haklısınız konuyu oraya taşıyorum bilginiz için teşekkür ederim

2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.