200-500TL arası Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. egirgin37

egirgin37
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    İkinci el asla almıyorum ayrıntılara çok takılırım ve başkasının nasıl kullandığını bilemeyeceğim için almam (arkadaşım bile olsa). ve ayrıca bir kere ikinci el kulaklık aldım bir daha da tövbe ettim diyebiliriz. ve yurtdışından alma imkanım da yok. bana mağazada olacak elimle gidecem alacam. İstanbuldayım(anadolu)

2. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,120
    Bazı arkadaşlar neredeyse sıfır gibi koruyorlar cihazları. O şekilde de denk gelebilir. Yine de padleri sıfır olsun derseniz o başka birşey.

Collapse Signature Expand Signature
  3. egirgin37

egirgin37
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    evet haklısınız ama birkere sıfır kutuyu açmak var ilk sen kullanıyorsun mutluluğu var birde sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer atasözünün etkisi var

4. egirgin37

egirgin37
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    neyse son karar olarak ne diyorsunuz max 300 tlye

yalıtım ve taşıma da önemli olarak (yalıtım taşımadan daha önemli)

JBL J55I hakkında hiçbir fikrim yok
    Pioneer HDJ-500-K
    monster ntune ve urbanears zinkeni siz elediniz zaten
    Audio-Technica ATH-WS55i

rock (metal değil böyle hareketliler red hot chilli peper gibi) rap (sadece eminem) ve Sanırım pop oluyor (biraz da diskotek pitbull, avicii, macklemore, rihanna gibi diyebiliriz hareketli diyelim biz)

5. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,691
    İlla mağazada elden alacam diyorsaniz mediamarktlara gidip hosunuza giden bir aleti alin derim.

bir de sifir fiyati neydi bilmiyorum ama denon d1100 falan olabilir.

6. egirgin37

egirgin37
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    galiba öyle olacak denon d1100 Türkiye'de satan bir yer bulamadım

7. egirgin37

egirgin37
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Pioneer hdj-500k modelini d&r dan 270 tlye yarın sipariş geçeceğim. Deneyemedim ama size güveniyorum. Urbanears zinkenden kat kat iyi olması dileğiyle.

8. ahmetburakaytemur

ahmetburakaytemur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Ben toplamakta olduğum bilgisayarım için kulaklık almak istiyorum.

-Bütçem 200 ile 400 tl arasında amfi veya dac kullanmıyacağım.

-Sıfır almak istiyorum ve yurtiçinden almak istiyorum.

Almak ıstediğim kulalıktaki özellikler ıse;

-Gaming kulaklık olmasını yanı oyunlarda performanslı olmasını istiyorum.

-Bıde tabı müziklerdede performansı fena olmaz ise iyi olur genellikle seslerin temiz veren bir model istiyorum.Ama oyun ağırlıklı oyunlara yönelik bir kulaklık olmasını istiyorum

Önerilerinız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkurler arkadaşlar.

9. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,120
    Türkçeye biraz dikkat ederseniz daha iyi olur. :) Yazdıklarınız biraz zor anlaşılıyor, bundan dolayı da sağlık tavsiyeler alamayabilirsiniz.

10. ı like sennhesier

ı like sennhesier
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0

-Bıde tabı müziklerdede performansı fena olmaz ise iyi olur genellikle seslerin temiz veren bir model istiyorum.Ama oyun ağırlıklı oyunlara yönelik bir kulaklık olmasını istiyorum

[/quote] Selamlar sıfır nı bulabilirsen kesinlikle http://www.roccat.org/Products/Gaming-Sound/ROCCAT-Kave-5-1/bu kulaklıgı gözun kapalı al derim bende var gercek 5+ses bunda var kendisınden çok daha pahalı ,marklara göre üstelik örnegin logitech G serisi vs dolar yükselmeden önce 220 ila 270 arası vardı satürunlerde bir araştır ayrıca müzikdede flimdede çok başarılı detay konusunda usb den baglanıyor pc ve kesinlikle ses kartı varsa şahane oluyor örnegin xfi extragamer çok bile ki daha üstünde ne olur artık çok çok saglam alman malı A kalite malzeme ve işçiçilık var ayrıca çok buyuk olsada hiç agır degil .eger ist daysan ben dinle bu kıyagıda bulamasın dıyim.oyunve müzik tutkum var ok birde kulaklık manyaklıgım tabikii

11. ahmetburakaytemur

ahmetburakaytemur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Çok teşekkürler öneriniz için fiyat araştırması yaptım ayırdığım bütçeye uygun 300 tl'ye bulunabiliyor.

12. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,494
    [quote author=ı like sennhesier link=topic=3454.msg108643#msg108643 date=1383152427]

Selamlar sıfır nı bulabilirsen kesinlikle http://www.roccat.org/Products/Gaming-Sound/ROCCAT-Kave-5-1/bu kulaklıgı gözun kapalı al derim bende var gercek 5+ses bunda var kendisınden çok daha pahalı ,marklara göre üstelik örnegin logitech G serisi vs dolar yükselmeden önce 220 ila 270 arası vardı satürunlerde bir araştır ayrıca müzikdede flimdede çok başarılı detay konusunda usb den baglanıyor pc ve kesinlikle ses kartı varsa şahane oluyor örnegin xfi extragamer çok bile ki daha üstünde ne olur artık çok çok saglam alman malı A kalite malzeme ve işçiçilık var ayrıca çok buyuk olsada hiç agır degil .eger ist daysan ben dinle bu kıyagıda bulamasın dıyim.oyunve müzik tutkum var ok birde kulaklık manyaklıgım tabikii
    [/quote]

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/St...i//Oyun-Aksesuarlari/PC-/urunno=0000000549658

Media markt'da satılıyordu,ama paket kapalı diye deneyememiştim.Oyuncular arasında en çok kabul gören kulaklıklardan birisi.Bi araştırın derim.

13. ahmetburakaytemur

ahmetburakaytemur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Teşekkür ederim öneriniz için araştırma yaparken bu modelden bayagı bahsediyorlardı.

14. ahmetburakaytemur

ahmetburakaytemur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar biraz daha araştırdıktan sonra çıtayı da biraz daha yükseltmek istedim ve bu modeli buldum sizce oyun için ve az da olsa film ve müzik için uygun mudur?

-Sennheiser PC 360 G4ME Kulaklık (Siyah)

15. MTRMSK

MTRMSK
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    658
    Hem oyun hem müzik performansı olarak iyi olduğunu okumuştum. Yalnız yalıtım ihtiyacınız varsa pc350 modeli sizin için daha uygun olur. Ses olarak 360 daha iyi deniyordu.

16. graphys

graphys
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar. Acemiyim anlayacağınız.

Önce Bluetooth kulaklıklara baktım. Açıkcası çok hoşuma da gittiler kablosuz oluşları. Fiyatı da gözden çıkarmıştım ama daha sonra vazgeçtim. Fiyatlar gerçekten pahalı. Uygun fiyatı istediğim gibi birşey bulamadım. Daha yeni olduğum içinde önce daha orta seviye birşey ile başlayıp gerekirse daha sonra üst seviyeye geçerim diyorum.

Biraz baktım bu denon d1100 çok hoşuma gitti tip olarak. Bana onun tipinde max 300 lira civarında önerebileceğiniz kulaklıklar neler acaba.

Genelde evin içinde dizi film izlerken kullanacağım. Iphone ipad ile müzik dinlerken vs. Temiz net bir sesi olsun istiyorum.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

17. Mair

Mair
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,069
    Geçende inceledigim bt kulakliga bakınız. İstanbuldaysaniz dinleyebilirsiniz.

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

18. ahmetburakaytemur

ahmetburakaytemur
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Önerileriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

19. graphys

graphys
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hocam inceledim yazıyı ama blutooth kulaklıktan vazgeçtim. Kablolu kaliteli birşeyler arıyorum artık. DT660 ilgimi çekti ihtiyaçlarımı karşılar mı acaba?

20. zafer çoban

zafer çoban
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    125
    Marshall majör gayet kaliteli ,konforlu bir kulaklık basslar geride tizler ve midler daha önde net bir sesi var.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.