300TL ve üzeri Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    237
    O fiyatta senheiser momentum in ear - one more triple driver - shure se215 bakabilirsin bunlar yurt içinden ama yurt dışından da alırım dersen farklı kulaklık da önerilebilir.
    Edit: e80 in incelemesi var kulaklık inclemelerinden soundmagic markası başlığı altında
    Edit 2 : one more triple driver öneririm çok beğeneni var

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Metatron

Metatron
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    47
    İncelemeleri okudum hocam e80 çok hoşuma gitti, fakat note 3 ile surulebilir mi onu bilmiyorum ohm değeri yüksekti hatta inceleme dede bahsedilmisti. One more bulmak için beklemek lazım sanırım

3. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    237
    Yokya hepsi burada da satılıyordu diye biliyorum.e80 Sürme İnternete araştırman lazım ya da Selçuk beyi ara sor yardımcı olacaktır.

4. ufuksaracci

ufuksaracci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    696
    @Metatron hazır one more triple'ın turu varken mümkünse katılmanı tavsiye ederim. Bunun dışında ostry kc06a'da olabilir.

5. RACEKING26

RACEKING26
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    68
    SONY XB90EX,Sennheiser momentum İEG uygun olabilir.

2 kişi bunu beğendi.
  6. Baran

Baran
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    3,673
    @Metatron Kulaklık biraz zor sürülüyor. Telefonla kullanılmayacak kadar değil ancak yüksek sesleri seviyorsanız istediğiniz noktada olmayabilir. Bunun dışında amfi kullanımı ile baslar daha hissedilir bir hale gelebilir. Ben kullanırken HTC M8 ile bir gereksinim duymadım ama taktığım diğer kulaklıklara göre daha sesi daha fazla açmam gerekti.

7. neverlandsail

neverlandsail
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar merhaba.forumda yeniyim.
    Bragi the dash veya onkyo w800bt hakkında bilgisi olan var mı? Bu hafta 2 kulaklıktan birini almayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    237
    Öncelikle İkiside odyofili kulaklığı değil diye biliyorum. Eğer sesin güzelliğini arıyorsanız o fiyata çok daha iyi kulaklıklar var tabi Bluetooth olsun illa derseniz belki.

9. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,939
    Hocam merhaba,

Bugün itibariyle başlattığım bir tur var, Rock Jaw Audio Resonate, tura katılmak ister misiniz?

Collapse Signature Expand Signature
  10. Elementium

Elementium
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Herkese merhaba,
    Maksimum 200$'a kadar kulak içi kulaklık aramaktayım.Sıfır olması tercihimdir ama temiz kullanılmış ikinci el bir üründe alabilirim.Yurtdışından da alabilirim yeter ki bilindik bir site olsun.Çoğunlukla progressive house, edm ve güncel pop şarkılar dinlemekteyim ama trance ve deep house da hoşuma giden parçaları arşivime ekliyorum, ara sıra Beethoven ve Mozart gibi klasik müzik sanatçılarınıda dinliyorum.Ama öncelikle kulaklığı almamdaki amaç ilk belirttiğim müzik türleri.Terimleri çok fazla bilmediğim için şu kadarını söyleyebilirim bassın ve tizin dengeli olmasını tercihimdir ayrıca dinlediğim müziklerde vokalde olabildiği için hangi sahne genişliğinde bir kulaklık tercih edebileceğimi bilemiyorum.Müzikleri diğer ay içinde alacağım telefonda dinleyeceğim fakat yeterli gelmezse ileride müzik çalarda alabilirim.Genelde arşivimin silinmesinden dolayı spotifydan dinliyorum ama flac ve kaliteli müzik formatlarında tekrar arşiv toplamaya çalışıyorum.Müziğin hayatımda önemli bir yeri var bu yüzden tavsiyelerinize gerçekten çok önem veriyorum.Lafı çok fazla uzattım kusura bakmayın :) yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

11. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,939
    Hocam bir taraftan aradığınız tarzda kulaklık için öneri beklerken, katılmak isterseniz sizi dün taleplerini almaya başladığımız Rock Jaw Resonate turuna dahil edebilirim.

Dinleyen herkesten kulaklığı değerlendirmesini istiyoruz sadece. İlla çok detaylı bir inceleme olması yada odyofil diline hakim olunması gerekmiyor :) Ne hissettirdiyse size onu yazmanız, varsa kıyaslayabileceğiniz başka kulaklıklarınız onlarla kıyas vs de olur.

Bende mi cahil cesareti var bilmiyorum ama hemen hemen 8-9 sene Creative EP630 dan başka kulaklığa ihtiyaç duymayan, 3-4 ay önce 1More Triple alıp HI-FI forumlarına girmeye başlayan biri olarak, Techno-fi da ilk karşıma çıkan tur olan Momentum In Ear'a hemen dahil olmuştum :)

12. Elano68

Elano68
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    768
    Hocam butceyi biraz daha arttirirsaniz Ibasso it03e de bakabilirsiniz.Forumda Selcuk Bey satmakta.Hem gumruk ve kargo bekleme derdiniz olmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Elementium

Elementium
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Çok teşekkür ediyorum teklifiniz için ama kendimi daha inceleme yapabilecek kadar yeterli görmüyorum ama ilerde böyle etkinliklere katılmaktan memnuniyet duyarım.

Güzel bir cihaza benziyor ama diğer ay içinde hem telefon hem kulaklık alacağım için bütçemi aşıyor.Taş çatlasa 250$ ayırabilirim şu an için.Tavsiyeniz için teşekkürler.

14. Elano68

Elano68
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    768
    250 dolar 900tlye geliyor.Fiyat icin Selcuk Beyle konusun yine siz.
    Ona gore karar verirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,939
    Rica ederim hocam tercih sizin.

Bu arada ibasso it03 Amazon.com da 259 Dolar, varsa oradan getirebilecek tanıdık aldırabilirsiniz.

Birde yakında 1More Quad Driver piyasaya çıkacak 200 Dolar'dan satılacak. Mart sonu çıkacak beklentisi var, onun yorumlarını da biraz bekleyip karar verebilirsiniz. Başarılı bir IEM olacağını düşünüyorum. En çok merak edilen geçen yıl fırtına gibi esen 99 Dolarlık 3 sürücülü 1More Triple ın üzerine, 200 Dolarlık 4 sürücülü olan Quad ne kadar fark koyabilecek.

16. Elementium

Elementium
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Amerika'dan getirebilecek tanıdık yok malesef.Amazondan almama sebebimden biriside amazonun kendisinin satmıyor oluşu,telefonla kullacağım için şu an empedansdan dolayı sıkıntı olabilirmiş.Diğer önerilere hala açığım ve araştırmaktayım olmazsa 2 ay içinde müzik çalar ile birlikte fastfalcon ' dan alacağım.Dediğiniz üründe çıktığı zaman buradan incelenip beğenilirse düşünebilirim.Teşekkürler yardımcı olduğunuz için.Hala önerilere açığım yani :)

17. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    237
    Bende 200 dolarlık bütçe ile başladım ve baya bir araştırdım ve bulduklarım
    -Gr 07 bass edition
    -dunu dn1000
    -yamaha eph 100

Bunun dışında rha t20i var (benim aldığım) ama size öneremiyorum çünkü bence elektronik müzik kaldıramaz. Daha sesleri tane tane vermeyi seven bir kulaklık (doğal enstrüman seslerini daha rahat veriyor) komplex ritimlerde biraz kulaklık karışıklık yaşıyor.

Kulaklıklara yorum yapmak haddime değil ben sadece yorumlardan sizin dinleme tarzınıza uygun olanlara baktım (fiyat aralığında) ki bu kulaklıkların incelemeleri forumda mevcut okursanız. Sadece bunlar mı var hayır bunlar benim bulduklarım.

Edit: RHA T20i bende olduğu için yorum yaptım.

18. Whisper

Whisper
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    132
    hocam ben şöyle söylüyim :) @fastfalcon selçuk beyden it03 alıp telefonum (htc 10) ile yaşadığım uyumsuzluktan sonra satıp velvet almıştım ne kadar pişman olduğumu anlatamam velveti bass konusunda çok övmüşlerdi ama it03 e kıyasla bass denen bir şey yok bana göre.. geçen hafta velveti satıp tekrar selçuk beyden it03 aldım resmen kulaklarımın pası silindi böyle bir şey yok kesinlikle (şiddetle) tavsiye ederim..

2 kişi bunu beğendi.
  19. Elementium

Elementium
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Teşekkürler yardımınız için araştırdığım kadarıyla dunu-dn1000 baya övülüyor ama almışken iBasso IT03 mü alsam diye çelişkide kaldım.

Hocam öncelikle teşekkürler yardımınız için, elekronik müziklerde denediniz mi ritimlere yetişebiliyor mu :) ? Telefonla performans elde edemem sanırım siz bu kulaklığı hangi cihaz ile kullanıyorsunuz?

20. Whisper

Whisper
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    132
    Hemen hemen her ture gidiyor ben bass ağırlıkli parçalar dinliyorum rap, hip hop, r&b, trap, rock, pop her türde iyi bana gore. htc 10 ile kullanıyorum bence yeterli kalitede htc 10 un icinde 24 bitlik ses daci ce amfi var

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.