300TL ve üzeri Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,939
    Hocam fiyat sınırınız? Ne tür müzikler dinliyorsunuz? İkinci el olabilir mi? Vs daha detaylı yazar mısınız?

Collapse Signature Expand Signature
  2. Alparslan

Alparslan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Dostum fiyat sinirim 400 sifir istiyorum basi agritmayan berrak sesi olan kulaklik lazim simdi sonny ex mdr 110 da bazi sarkilarda sesi yukseltince cizirti yapiyor haliyle bu da kafayi cok agritiyor yabanci muzikler hosuma gidiyor genelde pop dinlerim rock da dinledigim olur yani muzik aralagim biraz genisdir ama sia ve adele benim icin ayri bir kategoride.. Umarim aciklayici olmusumdur.

3. RACEKING26

RACEKING26
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    68
    JVC FXT-200LTD hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı ? Nasıl

4. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,528

Momemntum in-ear uygun bir kulaklık olur sizin için..

https://sennheiser.com.tr/product/sennheiser-momentum-in-ear-galaxy-siyah-kulak-ici-kulaklik/377

5. Alparslan

Alparslan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Dostum yurt disindan da alabilirim bu butceye gore en iyi bu kulaklik mi diyorsun 1 more triple driver ile kiyaslarsan nasil bir sonuc cikarirsin ve momentum son ses de bile disariya ses veriyor mu ?

6. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,528
    İkisini de önerıyorum ancak 1 more triple driver biraz daha keskin tiz verıyor..Ben iki kulaklıgıda beğendim..Eğer biraz daha tizli bir ses sevıyorsan uygundur..İkisinin de bassları çok iyi olmakla beraber midleri bir miktar geride.

Son ses meselesini ne yazık ki bilmıyorum.

7. selimcu

selimcu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Ben 3 ay önce amazondan aşağıdaki linkteki kulaklıktan aldım,bluetoot özelilği var diye düşünmüştüm ama yokmuş,bu yüzden sıfır kutu duruyor ne yapayım diye bekliyorum,alacağımız kulaklıkları iyi araştımak lazım haklısın.ben aldığımda 84 euroydu

Panasonic RP-HC800E-K

http://amzn.to/2uwjShu
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 6 Ağustos 2017, İlk mesaj zamanı 6 Ağustos 2017 ---
    Artı olarak ben kulaklık almadan 3 model arasında kalmıştım,ilginiz çekerse aşağıda modeller var
    Bu benim aldığım,

Philips Fidelio X2 Hi-Fi kulaklık
    http://amzn.to/2vb8k5n

bunlarda diğerleri
    Philips SHD9200

http://amzn.to/2uvMKqg

Sony MDR-1A BQ
    http://amzn.to/2wwZfTU

8. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,758
    bu x2 verdi dahil mi 180 euro şimdi

9. selimcu

selimcu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2

philips se evet kargo ile kapıya geliyor sadece 180 euro,çok güzel fiyat,son ödeme ekranına gidince görürsünüz
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 6 Ağustos 2017, İlk mesaj zamanı 6 Ağustos 2017 ---
    Philips Fidelio X2 Hi-Fi kulaklık

http://amzn.to/2wjr1Uk

10. Alparslan

Alparslan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Sizce arkadaslar yabanci pop dinleyen birisi icin hangi kulaklik daha uygundur. Butcem 400 tl lg g2 telefonumdan dinlicem. Spotify premium uyelik ile cevaplarinizi bekliyorum.

Kafamdaki kulakliklar

1more triple drivet
    K3 pro hd
    Lz a4 (600 tl gibi fiyati ama dusunurum)

11. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,939
    LZ A4 ikinci el (çok az kullanılmış) forumda satılıyordu 475 TL. Bu üçü arasında en anlamlı tercih olur.
    http://www.techno-fi.net/konu/satilik-lz-a4.12056/

12. Alparslan

Alparslan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Yok sifir istiyordumda o da baya pahali ozaman k3 pro hd midersin 1more triple driver mi dersin yarin siparisi vercem artik
    Yok sifir istiyordumda o da baya pahali ozaman k3 pro hd midersin 1more triple driver mi dersin yarin siparisi vercem artik

13. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,939
    K3 HD yi hiç dinlemedim. 1More Triple içinde incelemeleri okuyup karar verebilirsiniz benim beğendiğim başarılı bir IEM.

14. Doge

Doge
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    merhaba rock ve blues için kulaklık arıyorum sınır 200$
    aklımdaki modeller lz a4 ve paiaudio mr3 lz a4 ün forumda incelemesini okudum diğerinide head fi den araştırdım 2.kulaklık hakkında bilgisi olan veya başka tavsiyesi olan yazarsa sevinirim.

15. selimcu

selimcu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    1 more E1001 Triple-Driver Türkiyede 500 lira civarı,amazonda 378 lira vergi+kargo dahil,ben denemedim ama güzel yorumları var

http://amzn.to/2vAuhgU

16. darkainu

darkainu
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,302
    Amazon'un kurallarina gore referansli linkler verdiginizi belirtmeniz gerekiyor.

7 kişi bunu beğendi.
  17. hyshot

hyshot
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Merhaba arkadaşlar.

350-450 lira arası kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum. Yurt içi, yurt dışı farketmez.

Genelde metal müzik (heavy, prog, thrash, death, power, folk) ve rock müzik dinliyorum. (prog rock, post rock, shoegaze, classic rock, blues rock). Diğer türlerle aram kötü değil ama nadiren dinlerim.

Daha önce Sennheiser cx 400-ii kullandım ve genel olarak memnundum. Kulaklık bozulduktan sonra ara verdim bir süre telefonun kulaklığıyla idare ettim ve şimdi bir tık üstü bir kulaklık almak istiyorum. D&R'da indirimde olan Sennheiser Momentum In-Ear ve CX 5.00i modelleri gözüme çarptı, fakat bu kulaklıkların Cx 400- ii ile arasında ne gibi farkları var, dinlediğim türlere kıyasla alınmaya değer ürünler mi? Sennheiser'dan başka forumda tavsiye edilen 1more triple driver, k3 pro, shure 215 gibi kulaklıklar var ancak teknik bilgim yeterli olmadığından dolayı karar vermekte zorlandım ve bu saydığım kulaklıkları yurt dışından alabiliyoruz gördüğüm kadarıyla. Bu saydıklarım ve sizin de başka tavsiye edeceğiniz modellere açığım.

Şimdilik elimdeki kaynaklar iPhone 4, onboard ses kartı olan bilgisayarım (foobar2000, wasapi eklentisiyle dinliyorum daha çok).

18. cgtyguner

cgtyguner
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,253
    shure 215 metale gitmez. 1 more gider ama v şeklinde eğrisi var bas-tiz eksenli çalıyor. Bunlar yerine dışarda kullanım ve kulağa oturması sorun olmayacaksa LZ A4, bunun haricinde de k3 pro ve kinera h3 önerebilirim.

3 kişi bunu beğendi.
  19. hyshot

hyshot
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Hocam LZ A4'ü en ucuza nereden alabiliriz. Aliexpress'de 195 dolar, Massdrop'da 175 dolar. :)

20. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,939
    Forumda çok az kullanılmış satılıyordu 1 tane 475 TL sanırım düşünürseniz.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.