a818 ve microsoft zune 80 gb

'Sony' forumunda tewwen31 tarafından 22 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. tewwen31

tewwen31
    Expand Collapse
    Guest

merhaba arkadaşlar bu ikisi arasında kaldım birisiinin üstün bir şekilde hafıza,ekran büyüklüğü gibi üstün özellikleri varken sony'de ise pil süresi ve forumdan öğrendiğim kadarıyla ses kalitesi olarak baya bi iyi görünüyor sizce hangisini almalıyım fiyat olarak birbirlerine yakınlar.

2. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Zune güzel alet 80gb lik modeli bir aralar ciddi ciddi düşündüm fakat pc ile senkronizasyonu çok sıkıntılı olduğu için soğudum.

3. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    704
    bende geçen sene asistan hocanın bağlantı ve convert sorunu(hoca beceremiş yoksa gayet kolay) için denemiştim, gerçekten değecek bir ürün, ses kalitesi inan sony den aşağı değildir. büyüklük senin için sorun değil ise ben zune derim. ekran kalitesi ve büyüklük bakımından da sony den bir adım önde. fiyat nedir onu bilmiyorum şuan için ama yakın olabilirler. gg de satan arkadaşlar vardı.

4. Birdy Dizzy

Birdy Dizzy
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    İkisi de birbirinden çok farklı cihazlar. Bence sen ilk önce ihtiyacını belirlemelisin. Birinin kapasitesi yüksek diğerinin taşınabilirlik kolaylığı var. Ses kalitesi bakımından ikiside seni tatmin eder. Ses rengi farklı olsada ikisi de belli bir kalitenin üzerinde cihazlar.