Akg k541blk sesine benzer kulakiçi kulaklık arıyorum.

'Kulaklık Genel' forumunda Zeze1 tarafından 28 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Zeze1

Zeze1
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Herkese merhaba arkadaşlar. Ben aranıza yeni katıldım ve bu kulaklık sevdam yeni yeni başladı. 2 gün önce burada bir arkadaştan dunu dn 12 model kulaklık aldım. Kulaklık kaliteli iyi hoş tasarımı da hoş fakat ses olarak beni çok etkilemedi. Bassları yumruk şeklinde bazen uzadıya uzuyor. Tiz seslerde ise beni tatmin etmedi ve bassların iyi olması için kulağımın içine sokmam lazım kulakiçi hatta bastırmam gerekiyor. Bana bassı iyi olan ses seviyesi yüksek tiz ve mid lerde de cılız olmayan bir kulaklık önerir misiniz? Mediamrktte akg k451blk modelini dememiştim kafaüstü ve gerçekten sesi beni aşırı etkilemişti fakat kafaüstü olduğu için almadım. Benim bu sevdama yardım edecek arkadaş var mı?

NOT bütçe 150 tlye kadar. Ayrıca türkçe pop ve yabancı hit hafif baslı şarkılar dinliyorum.

2. Arifbjk

Arifbjk
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba. Bence ilk önce şu ayrımı yapmanız lazım. Kafaüstü ile kulakiçi kulaklıklar birbiriyle kıyaslanamaz. Apayrı kategoriler. Bu yüzden de kulakiçi bir kulaklıktan kafaüstü performansı beklemek yanlış olur. Naçizane bunu belirtmek istedim, ustalar daha iyi aydınlatacaktır :)

Dinlediğiniz kulakiçi kulaklıktan çok daha iyi kulaklıklar bulabilirsiniz o fiyat aralığında, ama bunun için ne tarz müzikler dinlediğinizi falan yazmanız lazım.

2 kişi bunu beğendi.
  3. Zeze1

Zeze1
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hocam genel de türkçe anlamı pop ve yabancı dinliyorum yabancı da hafif baslı hit şarkılar öyle Rock metal falan değil.

4. RACEKING26

RACEKING26
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    68
    SONY EX-650 190-200 gözden çıkarman gerek ama SONY EX-650 ilk tercih olur.Bu fiyatlara en iyi Sony EX-650 olur tarifine en uygun.

#4 RACEKING26, 29 Ocak 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 29 Ocak 2016
  5. Zeze1

Zeze1
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hocam nasıl bir kulaklık acaba dediğiniz model?

6. Arifbjk

Arifbjk
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Audio technica cks77 ya da bütçeyi biraz daha zorlayabilirseniz cks99 bence sizi fazlasıyla tatmin edecektir.
    V shape (bas-tiz) ağırlıklı kulaklıklar ikisi de.

7. Elano68

Elano68
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    768
    Ex650 guzel secim olur sizin icin.

Sent from my iPhone using Tapatalk