Alınık Kulaklık

'Alım' forumunda sserkogss tarafından 2 Aralık 2020 tarihinde açılan konu

1. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    699
    Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır Philips sbc hp 1000 modeli ile mutlu mesut yaşıyorduk, dışarda ise porta pro, maalesef hp 1000 sizlere ömür.

Bana hp 1000 aratmayacak, evde kullanmak için her türlü kulaklık önerilerinize açığım, fiyatına göre dengeli, sahnesi geniş, enstruman ayrımını hissedebileceğim bir kulaklık arıyorum.

Aklıma hemen philips shp9500 ile fidelio geliyor, biraz bakındım ama pek birşey bulamadım.

Tek kriterim ses kozmetik olarak sıkıntılı olabilir, çinli firmalar olabilir.

Varsa kullandığınız bildiğiniz şu modele bak diye tavsiye de yazabilirsiniz.

Bütçe en fazla 1000 tl.

2. onurdogan4

onurdogan4
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    139
    İkinci el Sony mdr-1am2 fazlasıyla tatmin edecektir sizi. İlk jenerasyonu pek fazla önermiyorum her açınan m2 daha iyi.

sserkogss bunu beğendi.
  3. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    699
    TRY 554.90 26%OFF | Orijinal Philips SHP9500 HIFI kulaklık kablolu ayrılabilir 3m kablo kulaklık Huawei Xiaomi Samsung dizüstü bilgisayar desteği resmi Test
    https://a.aliexpress.com/_mrXrHFR

Çakma olma ihtimali varmıdır? Türkiye de ikinci elini bulamadım maalesef.

4. pyken123

pyken123
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    88
    Konu en üstteyken yazıyorum.
    Orijinal olması lazım. Malzemesi biraz kötüdür ama sesi iyidir, orijinali 70 dolar civarındadır.
    Hatta forumdan bir arkadaş benden almıştı, belki bu yorumu görürse size kulaklıktan bahsedebilir.

5. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    699
    70$ kesinlikle eder, şimdi olsa hemen alırım, satmayı düşünen varsa talibim.