Bang olufsen h3

'Kulaklık Genel' forumunda oaium tarafından 25 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. oaium

oaium
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba, ilgilenenler için bang olufsen h3 modelin grileri ciddi indirimli bulunabiliyor
    Ben aldım, kulaklık çok rahat ancak daha iyi anlayan birileri değerlendirme yapsa iyi olur.
    Bu ciddi indirimin sebebi ise lg bir telefon ile bunu tüm dünyada ücretsiz vermiş, bu yuzden grisi piyasada, lg satıcılarında vb uygun bulunabiliyor, ilk başta ben de sahte midir dedim, ama sonra bimeks bile bu modeli 175'e çekti, sonra 700 yapıp 500 bonus vermeye başladı falan..
    gelelim trick noktaya, bu kulaklık acaba lg ürünü bang olufsen marka mı bastı yoksa bu marka için normalde denk gelmeyecek bir şans mı? ben oldukça uyguna aldığım için sorun değil, o meblaya bırakın b&0'i orta bi kulaklık bile alamazdım, ama daha iyi anlayan biri degerlendirirse meraklılar için fırsat olabilir

https://www.bimeks.com.tr/urun/bang-olufsen-h3-kulaklik-151899 su an 520 bi para veriyormus bonus, öncesinde direkt 179 idi.

2. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,758
    Valla ben de geçen hafta aldım . Urun gayet güzel ses kalitesi, netliği hele bass ların o tatlılığı çok hoş. Bass lar Mid tiz i de ezmiyor . Ama çok güzel de vuruyor . Garip bir his . Ziller arada uzuyip gidiyor davul seslei cok hoş
    Bugüne kadar ust düzey pek kulakici kullanmadim. Kafa usti kullandım genelde .
    Ama kullandığım kulakici ler içinde şuana kadar ki en iyisi bence . Kesinlikle bu fiyata denenmeli denrttirilmeli :))

Bu arada fiyat ile ilgili veya üretimle ilgili şüpheleriniz olmasın bence. Taktınız denediniz. Eğer sizi fazlası ile memnun ettiyse gerisine takilmayin derim...

3. ZenSiz

ZenSiz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    25
    Bu fiyata alınabilecek güzel bir kulaklık, LG G5 'e eklenebilen Hifi DAC 'ı sanıyorum Bang & Olufsen üretmiş bu yüzden de G% ile birlikte veriyorlardı bu kulaklığı uygun bir fiyata. Yurtdışından daha uyguna bulmak mümkün tabii.

4. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,758
    Aynen katılıyorum. Yukarıda benim de dediğim gibi gercetken çok çok iyi temiz bir vokal sesi ve çok net hoş bass ları olan bir kulaklık. Ama kesinlikle bir bass kulaklığı değil ama ilginçtir ki bass lar çok güzel . Suana kadar bass kulaklığı da kullandım . Ama bu kulaklık gerçekten bass ları o kadar tatlı veriyor ki . Basen vurup geçiyor bazen uzuyor. Ama asla diğer frekansları kapatmıyor. Her şey tam da olmasi gereken gibi . Benim iem beklentimi fazlası ile karşıladı. Aradığımi ben buldum :))

5. oaium

oaium
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    yok benimki takilmak degil, b&o gibi bi marka hem de sahte oldugu endişesi yer almadan biöekste fln bu fiyatken bilgilendireyim dedim meraklililara. sadece grisinin olmasi ve lg fln yazmasi tabi bi soru işareti yapti, ama muhtemelen bu g5 kampanyasi sonucu oluşan bi firsat.
    hersey normal olsa satildigi fiyatlar malum :)

2 kişi bunu beğendi.
  6. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    552
    Kullanan arkadaşlar dışarı kullanımda izolasyonu ne durumda kulaklığın? arka kasasındaki delikler yüzünden ses alıyormu dışarıdan?

7. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,758
    Düsuk seste dinlemede elbet ses alıyor ama öyle aman aman rahatsız etmiyor genelde sakin slow classic tarzı müzik dinlerken oluyor... Ortanın ustunde seviyede dinlemede ben hiç sorun yaşamadım. Dışarıya da sesi neredeyse hiç vermiyor desem yeridir..

2 kişi bunu beğendi.
  8. SilentGuardian

SilentGuardian
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9. brendan

brendan
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    163
    ben de 179 liraya indiğinde dayanamadım aldım. iphone ile ses tuşları çalışmıyor ama ses kalitesinden memnun kaldım. hafif pratik bir kulaklık.

Collapse Signature Expand Signature
  10. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,787
    Tam bir fp ürünü

11. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    702
    Dinledikçe güzelleşiyor

12. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,758
    Katılıyorum. Gün geçtikçe daha güzel bir hal almaya başladı :coolsmiley:

13. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    834
    Bi tanıdığım ucuza aldı hepsiburada üzerinden fakat ürün sahte çıkıp geri yolladı , haberiniz olsun ...
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 6 Aralık 2016, İlk mesaj zamanı 6 Aralık 2016 ---
    Zaten 600 lük bi şey bu fiyattan gidiyorsa vardır bi sorun

14. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    702
    Bimeks de 179 tl. Pazar günü gördüm. Hiç fantezi yapmaya gerek yok.Bende internetten aldım orijinal geldi. Ama bimekste bu fiyat olduğunu bilsem hiç riske girmezdim

15. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,758
    Ürün interner üzerinden çakmaları satılıyor olabilir elbet. ama bimeks gibi yerden almak kesinlikle gerekiyor..

16. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,787
    Nasil anlaşılır sahte olduğu? Bende kulaniyorum çünkü. Kutusu falan var lg logolu.

17. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    416
    Kulaklığı ben de gözüme kestirdim. Tizlerde sibilans sorunu var mı? Tizler keskin mi? Kulak yoruyor mu? :D Bir de ben metalcore dinliyorum davul tonları ve midler önemli benim için. Kısaca anlatabilecek olan varsa sevinirim. :)
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 10 Aralık 2016, İlk mesaj zamanı 10 Aralık 2016 ---
    Şöyle kutusu olan bir ürün orijinaldir değil mi?

Bir de bir şey sormak istiyorum. Lg logolu kutular baya ucuza bulunabilirken direkt B&O adıyla 600 liraya satılıyor. Burada bir hile mi var acaba? Konuya hakim arkadaş aranıyor. :D

18. brendan

brendan
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    163
    o kutudaki kulaklık da orijinal. ucuz olma nadeni lg ile yapılan anlaşmadan artakalan kulaklıklar olabilir bir de diğer kutudan taşıma çantası vs çıkıyormuş. kulaklıkta sibilans sorunu yok sadece sahnesi çok geniş değil diğer konularda kulaklık çok başarılı. hele bu fiyata.

3 kişi bunu beğendi.
  19. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    416
    Valla ben de 150 liraya buldum bunu. Şu an Htc'nin stok kulaklığı ile dinliyorum müziği. Eğer sibilans yok ve değer diyorsanız hemen kapayım. Benim için davul ve ziller önemli :)

20. radyo

radyo
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    785
    2 kişi bunu beğendi.