Bang olufsen h3

'Kulaklık Genel' forumunda oaium tarafından 25 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Bayramu

Bayramu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Kulaklığı ben de aldım, ancak dışarıya normalin üzerinde ses verdiğini düşündüğümden iade ettim.
    Ses kalitesi ile ilgili bir yorum yapmayacağım, ancak toplu taşımada falan kullanmak gibi bir niyetiniz varsa tavsiye etmem. Mevcutta kullandığım XB90ex bu anlamda, h3e göre daha iyi bir iş çıkarıyor bence.

2. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    416
    Gerideki yorumlardan birinde de bir arkadaş yalıtımın iyi olduğunu söylemişti. Kafalar karıştı şimdi :)

Collapse Signature Expand Signature
  3. Elano68

Elano68
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    768
    Hocam ben de xb90 kullaniyorum.
    Sesi nasil xb90a gore?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Merhabalar, Arızalı yada fabrika kusurlu olmadığı sürece firmalar kulaklıkları geri almazlar nasıl iade ettiniz merak ettim açıkçası?

Kadıköy - Nautilus Bimeks Mağazasından aldım. Ayrılıkçeşme metro, marmaray durağında olan avm. :)

2 kişi bunu beğendi.
  5. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    416
    Biliyorum orayı hocam, sağolun umarım kalmıştır ben de gidip alacağım. :) Fakat arkadaş yalıtım kötü otobüste dinlenmez falan demiş. Sizin kulaklık ile ilgili yorumunuzu merak ediyorum. Genel hatlarıyla bahseder misiniz?

6. Bayramu

Bayramu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir, düzelteyim. Yalıtım konusunda test edebileceğim sesli bir ortamda dinlemedim kulaklığı bu sebeple yalıtım konusunda bir şey diyemeyeceğim. Ama tahminim hava deliklerinden kaynaklı dışarı ses verdiği. Yalıtımı, dışarı ses vermesine oranla daha iyi olabilir bilemiyorum.

İnternetten yapılan siparişlerde ürün kutusu ve ürün hasar görmemişse 14 gün içinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz. Mağazadan alımlarda geçerli değil bu durum.

Kulaklığı çok fazla kullanma şansım olmadı, toplamda 10 dakika falan, o sebeple sağlıklı bir değerlendirmede bulunamayacağım.

7. Whisper

Whisper
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    132
    Arkadaşlar merhaba bende sony xb90ex kullanıcısıyım bu kulaklığı bende merak ediyorum ikisini karşılaştırma fırsatı olan varsa çok memnun olurum.

Kulaklığı iphone 6s ile dinliyorum spor yaparken zorlandığım için adam akıllı bir müzik çalar arayışındayım siz ne kullanıyorsunuz...

Teşekkürler

8. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Yüzlerce kulaklık aldım internet üzerinden ama daha hiç bir firma yada dist. paketi açılmış ürünü iade almadılar. Sağlık koşulları nedeniyle paketi açılmış kulakiçi ve kulaküstü modellerini iade almadıklarını her şekilde belirtirler aslında. Sanırım ürünü iade alan birim ürün üzerinde çok durmadığı için öyle bir şansınız olmuş. Benzer olayları Hepsiburada siparişlerinde de duyduk, Hepsiburada ile görüştüğümüzde iade departmanının hatası olduğunu belirtmişlerdi.

Malesef değerlendirmeye alamadım ürünü paketi kapalı şekilde beklemekte hala. Başka ürünleri farklı koşullarda test ettiğim için hemde yoğunluktan pek fırsatım olmadı denemeye. Malum bir süre kullanmak gerekiyor detay anlayabilmek için.

Spor yaparken iPod nano 7 çok kullanışlı oluyor kol bandı ile ama ona alternatif daha uygun fiyatlı bakıyorsanız iPod shuffle ve sansa clip boyutu ile kullanışlı. :)

9. Bayramu

Bayramu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Anladım, dediğiniz gibi şansım yaver gitmiş olabilir. Çok acele edip, fazla incelemeden aldığım bir kulaklıktı ve ilk kez bir ürünü iade etmeye çalıştım. Ancak mesafeli satış sözleşmesini falan okuduğumda kulaklıkla alakalı bir madde olmadığından iade beklentim yüksekti, cahil cesareti oldu sanırım biraz:)

@Whisper Spor için alacaksanız kulak üzerinden geçen modellerin daha mantıklı olacağı görüşündeyim, Shure SE215 90$, Mee Audio M6 Pro 50$ civarında bulunabiliyor bildiğim kadarıyla.
    Ben şu an Tennmak Pro çin malı değiştirilebilir kablolu kulaklığı sipariş verdim, ekstra kablo ile birlikte toplam 30$'a, performansı nasıl olacak merakla gelmesini bekliyorum.

10. Whisper

Whisper
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    132
    @Bayramu ben kulaklığımdan memnunun cardio yapmıyorum vucud geliştirme yaptığım için kulaktan düşme olmuyor yalnızca iphone ile kullanmak sıkıntılı ipad nanoo 7. nesil nsıl acaba? yoksa xduuo x2 sansa clip tarzı bişey mi alsam..

11. Bayramu

Bayramu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Eksik okumuşum pardon. Xduoo x2'yi kullanıyorum, küçük güçlü bir müzik çalar. Ancak arayüz sıkıntısı var bence, şarkılar arasında atlama yapmak için klasörler arası gezinti falan yapmanız gerekebilir. Eğer kendinize bir (playlist)klasör oluşturup, salonda o şekilde dinlerim derseniz işinizi görecektir.

12. Whisper

Whisper
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    132
    @Bayramu Xduoo yu nereden ve tlye aldınız? tr den ipad nano 7 de alabilirim ses kalitelerini karşılaştırmak lazım tabi..

13. Bayramu

Bayramu
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Penonaudio üzerinden 50$'a almıştım.

14. radyo

radyo
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    785
    Selamunaleykum arkadaşlar

Kulaklık dışarıdan ses almıyor diyebilirim. Sesi de disariya yansıtmıyordu yanılmıyorsam.

15. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    416
    Teşekkürler hocam. Yakın zamanda alacağım, tizlerinde de sibilans olmayışı benim için çok önemli, migren var bende keskin tizler baş ağrısı yapıyor kulaklığı kenara atmak zorunda kalıyorum. :)

16. radyo

radyo
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    785
    Tiz, mid, bas hiç bir frekanstan rahatsız olmadım. Gerçi çok müzik dinleyen biri değilim. Bence tek kusuru kablosu , biraz daha sağlam olabilirmiş .

17. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,014
    Kulaklık acayip bi kulaklık ya bi 150 lira bi 699 lira :gulme

Bimeks'ten alanların iptal olmuş donanımhaberde siparişleri. 1 ay falan bekleyen varmış başka iadeleri. Bimeks'de mi batıyor acaba :idiot2:

2 kişi bunu beğendi.
  18. prostheticwhim

prostheticwhim
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    640
    Kulakligi ben de bimeksten aldim. Kulaklik girisi iphone 6'ya hic uymadi diyebilirim, cok kolay cikiyor ve her harekette temassizlik yapiyor, mikrofon da kullanilabilir degil sesi kesik kesik veriyor. Baska telefonlarla da deneyip ona gore urunu iade etmeyi dusunuyorum, baska benzer problem yasayanlariniz var mi? Sadece LG ile mi dogru duzgun uyuyor bu jack? Standart da olsa bu tarz cinslikler telefon aksesuarlarinda olabiliyor.

19. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,766
    İyi biz allaha şükür almışık Sorunsuz şekilde indirimdeyken ;) 185 e aldik ve fiyatına gore çok çok iyi bence performansı

20. gardanadam

gardanadam
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    145
    Acaba hepsiburada' daki satılan h3 ler sahte mi? İyi yorum almamış zaten hepsiburadadan alınan h3ler.