Bang olufsen h3

'Kulaklık Genel' forumunda oaium tarafından 25 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Sahte degildir herhalde saticisi hepsiburada gerci baska firmalarda ordan satis yapiyor az once baktim. Beklenti onemli 180-190 tl den bekledigin sey nedir onu gormek lazim. Ben o fiyatlar da almistim gayette memnunum sahnesi sunumu cok guzel. Kablosu biraz hassas onun dışında aksam olarak bi problem yok. Bass dengeli oyle cok siddetli bass'a sahip degil urun. Bass konusunda daha cok flat denebilir. Bazı tınıları cok tatlı veriyor ozellikle dusuk frekanslarda. Mid/tiz uyumu yerinde , bass kismen geride denebilir. :)

Collapse Signature Expand Signature
  2. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,766
    Valla bende anlamadım bunu
    Benim 2. El aldığım da inanılmaz iyiydi . 150 ye almıştım ben ama 150 değil 400 500 ve bazı 600 tl lik kulaklıklar gibi çalıyordu . Ki Ahmet hocam da onaylamıştı zaten bu düşüncemi . Sahteleri var mi piyasada onu da bilmiyorum gerçi

3. teoman

teoman
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    10
    Bassda ses yalitiminda en iyisi sony mdr xb70ap bu kulaklin ustune yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,014
    tmm

12 kişi bunu beğendi.
  5. refuserQ

refuserQ
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,801
    Peki

2 kişi bunu beğendi.
  6. gardanadam

gardanadam
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    145
    Fazla uzatmadan ben bu oyunu bozarım ulen.

3 kişi bunu beğendi.
  7. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,766
    :gulme

3 kişi bunu beğendi.
  8. teoman

teoman
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    10
    Guncel

9. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Mesajınız duruyor , kimse birşey silmedi. Bu yazdığınız dışında bir şey mi silindi ?

Giriş seviyesi bir ürün için, Biraz iddalı bir söz olmuş. :)

2 kişi bunu beğendi.
  10. teoman

teoman
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    10
    Afedersiniz

11. iskandinavya

iskandinavya
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar bu kulaklığı satın almak istiyorum.Kimi kullanıcılar çok beğenmiş kimi kullanıcılar beğenmemiş.Bu olay kafamı karıştırdı.Ne tavsiye edersiniz?

12. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Güzel ürün bir çok son kullanıcıyı memnun eder sahnesiyle, çok derin basslara sahip değil onun dışında ferah net bir sahnesi var. Uygun fiyata bulursanız (bimeks kampanyası gibi) alınız pişman olmazsınız muhtemelen. :)

13. Zeze1

Zeze1
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar. Bende cks 55x vardı da bugün bozuldu acaba bu kulaklık cks 55x ile kıyaslanırsa nasıldır?

14. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Cks 55x kullanmadım ama bass ağırlıklı bir ürün grubuna ait sanırım söylediğiniz model o yüzden H3 bass konusunda muhtemelen dinlediğiniz üründen daha alt bass performansına sahiptir. Orjinal fiyatları H3'ün yarı fiyatında olmalı o yüzde fiyat/performans karşılaştırması pek doğru olmaz ancak ürünler tek tek ele alındığında H3 kampanyalı fiyatıyla (189Tl) güzel bir ürün diyebilirim. Yanlış hatırlamıyorsam H3 etiket fiyatı yurtdışında 149$ gibi birşeydi, bu durum göz alınınca Tr de kampanyalı fiyatı ile güzel bir tercih.

Bazı arkadaşlar hiç beğenmediler H3'ü fakat ben beğendiğimi söyleyebilirim bir çok farklı player ve amp ile denediğimde güzel tepkiler verdi ve 189 Tl gibi bir fiyata duymuş olduğum sesler tatmin etti açıkçası , durum bu...

Herkesin üründen beklentisi farklıdır bu yüzden kişinin bir şekilde dinleyip karar vermesi gerekmektedir. :)

15. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    416
    Beğenmeyelerin gerekçeleri neydi acaba hocam? Ben alacağım sanırım artık bu ürünü. Tasarımını da bayağı sevdim. Genel anlamda ferah, yormayan, tizleri sivrilmeyen bassları böğürdemeyen :D midlerin geride kalmadığı nötr ses veren bir ürün arıyorum. Sanırım H3 o tarz bir kulaklık?

16. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Niye beğenmediler tam olarak bilmiyorum ama denk geldiğim bir kaç arkadaş hiç beğenmediğini söyledi tabii ki renkler zevkler diyoruz. :) Sahnesi ferah , tınıları yerinde , bass tatlı tatlı öyle insanı yormuyor. Kulaklık genel anlamda çok kaliteli metal yapıda elinize aldığınızda bunu anlıyorsunuz ve gören ilk olarak gerçek metal mi diye soruyor. :) Yalnız kablosu biraz ince ve hassas hafif eğilmeleri fark ediyorsunuz çok çok yoğun ve dikkatsiz kullanımda sorun çıkarabilir. Jack kaliteli , foamların boyutları güzel kalitesi orta seviye.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 10 Mart 2017, İlk mesaj zamanı 10 Mart 2017 ---
    Dipnot: Şahsi fikrim 150-200 Tl fiyat bandındaki ürünlerle hiç bir alakası olmayan bir ürün olduğu yönünde, daha çok hak ettiği gibi 400+ performansa sahip. Yanlış anlaşılmasın lütfen günümüzde kullanılan ürünlerin fiyatları gerçekten çok abartılı şekilde arttı 300/400 Tl bandında kaliteli ses veren çok az ürün var artık çok kötü bile değil vasat.

17. Zeze1

Zeze1
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    peki hocam cks 5yx AYARINDA bir kulaklık önerisi verebilir misiniz? birde bu Qkz ve KZ marka kulaklıklar nasıldır? aliexpress üzerinde uygunda

18. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Sizin kullanmış olduğunuz ürünü çok tanımıyorum bu yüzden yanlış yönlendirme yapmak istemem. Sitede aratırsanız kulaklık önerileri mevcut fiyat skalasına göre, o konularda isteğiniz ürünü tarif ederseniz daha çabuk sonuç alırsınız.
    Uygun fiyatlı Tr'den sahip olunacak ürün bakılıyorsa ilk tercih Sennheiser , ben Cx200 yada Cx300'un basslarını begeniyorum ve yeterince tatmin edici geliyor. Cx275 129 tl gibi bir fiyata dusmustu bence o fiyata Tr den almak güzel.

19. Özen

Özen
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,766
    H3 u 1 ay once arkadaşıma sattım. Ve o gün bugündür pişmanlık duyuyorum.. Şimdide uyguna bulamıyorum.
    Urun 150 tl lere bulunabiliyor bir şekilde.
    Ve fiyatının çok üstünde çaldığı kesin. Bass lar çok tatlı . Ben tarif edemedim h3 ün bass yorumunu o kadar güzel..
    Midler ve tizler kulak okurcasına.
    Sahne gayet yeterli .
    Hele ki i ferahlik çok çok iyi bana gore . Perdesiz bir sunumu var ve arkadaşım yazdigi gibi 400 50o tl bandında ki bazı ürünlerden çok daha iyi çaldığı aşikar...

20. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    237
    Reklam amaçlı demiyorum ama forumda şuan biri satıyor doğru biliyorsam ikinci el düşünürseniz

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi