Bang olufsen h3

'Kulaklık Genel' forumunda oaium tarafından 25 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    416
    Bugun elime ulasti. Htc'nin klasik kulakligi ile karsilastirdim. Htc'de tizler cok daha secilebilir yapida. Htc'de basslar cok daha sıkı, derinden. Midlerde cok fark yok. Kisacasi Tr'ye Lg icim gonderilen bu kulakliklar klasik bir telefon kulakligi. Almaya degmez benim icin hayal kirikligi oldu. :)

Merak eden olursa kisa bir aciklama yazayim, basslar tatli yumusak miktsri oldukca az, midler yakin perdeli degil, tizler sibilanssiz, uzayabiliyor, ust tizlerde basarisiz. Ek olarak kulaklik kulakta iyi durmuyor, girdi mi girmedi mi anlayamiyorsunuz kabloya hafif temasta kulaktan cikabiliyor. Oyle ki esnedikten sonra tekrar yerine oturtmam gerekti... :) Ve kullandigim basit kulakliklarin yanina koyarsam bence yalitim namina kayda deger bir sey yok urunde. Burn in olunca ilk yazdiklarim ne hale gelir bilinmez fakat bass miktarinin artacagini sanmam, en nihayetinde yalitim da sonradan kazandirilabilir bir sey degil. Kisaca yazayim almak isteyenlere dedim, iyi forumlar. :)

Collapse Signature Expand Signature
    #121 Arizona Dream, 26 Nisan 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 26 Nisan 2017
  2. Engineer

Engineer
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Öyle telefon kulaklığı filan değil kesinlikle htc10 kulaklığıda denedim bo h3 orjinal kulaklığı tamamen entrümanları doğru veren kulağı asla yormayan bir sesi var sunum yumuşak lambalı amfi gibi ama doğru veriyor sesleri müziği güzel bir çift bookself hoparlörden dinliyormuşsunuz gibi kısaca uygun zamanda bir inceleme yazacağım bu kulaklık 150 usd ye satılan ve o sınıftaki bir çok kulaklıktanda önde bir kulaklık bu güne kadar davulları bu kadar doğru veren bir kulaklık görmedim ha bir de burn in çok çok farkediyor en az 30 saat dinlenmesi gerekiyor.

#122 Engineer, 2 Kasım 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Kasım 2017
  3. Gibson36

Gibson36
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba iphone 8 de aparat ile birlikte bang olufsen h3 çalışır mı.Ses açma kısma sanırım çalışmaz ama şarkı atlatma ve mikrafon özelliği işliyor mu?

4. delgren

delgren
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    332
    Keşke vaktinde alsaymışım, 300'lere çıkmış fiyatı :(

5. harunyigit

harunyigit
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Arkadaşlar CX300 II kullanıyorum. B&O H3'e geçilir mi?

6. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    131
    Kesinlikle geçilir. Cx300’e göre cok daha dogal sesler üretir H3.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Collapse Signature Expand Signature
  7. ivanmilinski

ivanmilinski
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. mümkünse aliexpress üzerinden armatürlü kulaklık bakın, sci-fi ya da hifi bütçenizi aşmayacaktır eğer h3 almaya karar verdiyseniz. çöpe gitmesin paranız.

8. Synchronicity

Synchronicity
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,944
    silinmiştir

#128 Synchronicity, 20 Eylül 2018
    Son düzenleme: 5 Mart 2020
  9. ivanmilinski

ivanmilinski
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    Haklı olabilirsiniz. Fakat satın alınırken kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir kulaklık, sakın yanlış anlaşılmasın, kişisel yorum. :)

10. Engineer

Engineer
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Kesinlikle geçilir h3 sesleri kulağı yormadan ve gerçeğe yakın verebilen nadir kulaklıklardandır davul seslerini dinlerken ayrı keyif alacaksınız güm patçı kulaklar sevmeyebilir ama detay çözünürlük ve doğallıkta çok çok iyi.