Benchmark Dac 1 ''Şeytan Ayrıntıda Gizlidir''

'Amfi, DAC ve Ekipman İncelemeleri' forumunda panareturns tarafından 23 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. kerasertuero

kerasertuero
    Expand Collapse
    Guest

Evet heyecanla halen daha bekliyoruz :) Birde usb girişiyle de kıyaslama yapabilirseniz çok sevinirim. Dac1'in değilde DACMagic'in. DacMAgic usb ile ilgili çok iyi şeyler duymadım da o nedenle söyledim :) Kolay gelsin

2. panareturns

panareturns
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Yeni notlar eklendi.Dacmagic in aşil topuğu usb girişi olduğundan değerlendirmemi coax girişini baz alarak yaptım.dacmagic in usb performansı gerçekten kötü çünkü...

3. kerasertuero

kerasertuero
    Expand Collapse
    Guest

Çok teşekkür ederim arkadaşım hem bu DAC1 incelemen için hemde DacMagic ile ilgili notların için. Çok güzel bir kaynak oldu :)

4. panareturns

panareturns
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    son notlar da eklendi :)

5. ozzy

ozzy
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    23
    Hocam elinize sağlık, çok açıklayıcı olmuş. Artık sistem oturduğuna göre sizden bir HE-5 incelemesi de görürüz herhalde :)

Collapse Signature Expand Signature
  6. panareturns

panareturns
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    kesinlikle :) onu sona bıraktım zaten.yalnız ben agresif,ileri sunumlu he 5 i böyle relax,hafif laid back dinleyince bu sistemde,bir garip oldum.inceleme taslağını yine değiştireceğim he 5 için :) ben he 5 in sistemdeki geliştirmelere bu kadar tepki verebilecek bir kulaklık olduğunu bilmiyordum.enteresan :eek:o

7. tsn141

tsn141
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,448
    Güzel inceleme için teşekkürler, forumu göz gezdirriken okumuş bulundum.İncelemesi yapılan ürün DAC yerine kulaklık olsaydı bu HE6 olurdu.Hem size bir sonraki hedefi göstermek hem de ikisi arasında bağlantı olması açısında böyle bir yorum yapma ihtiyacı hissettim.Aynen o da ne sibilance'a giriyor ne de başka bir sorun bir tek yoruyor.Ve muhtemelen duyulabilecek en yüksek detaylarda(Stax'lar gibi ürünleri bir kenera bırakırsak) bir ürün.

Collapse Signature Expand Signature
  8. panareturns

panareturns
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    yorumunuza tamamıyla katılıyorum.bence de bütün yollar he 6 ya çıkıyor. :)