Bilgisayarda hangi yazılımları tercih ediyorsunuz?

'Yazılımlar' forumunda TiAce tarafından 4 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. Darius

Darius
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    41
    İfi i ses potuntan açıp kapatın, tidalde master parça çaldığı sırada, pembe renk o zaman devreye girmesi lazım.

2. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    Selam, ses aç kapa düzelmedi. PC aç kapa. Audirvanada Tidal çalışırken master direk devreye giriyordu.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,313
    "Audirvana Try" nedir? Programın adı Audirvana.. "Try Audirvana" Audirvana uygulamasını satın almadan önce deneme yapmak için konulmuş bir link. Sürekli farklı adresler ile deneme sürümü olarak mı kullanmaya çalışıyorsunuz acaba? Ayrıca bahsettiğiniz adres(https://audirvana.com/delivery/apluswin/AudirvanaPlus.application) normal herkse açık bir adres değil ve tek bir dosyayı indirerek uygulamayı güncellemiş olmazsınız her zaman.

https://community.audirvana.com/u/cem/activity adresinde yazdıklarınızı gördüm ama uygulamanızın ve işletim sisteminizin detayları ile ilgili bence daha fazla bilgi verin forumda. Deneme sürümümü yoksa gerçek sürüm mü kullandığınız, uygulama ile ilgili ekran görüntüleri, benzer şekilde işletim sistemi detayları ile ilgili ekran görüntüsü ve son olarak ta hata aldığınızı söylediğiniz ekran ile ilgili ekran görüntüleri vererek sorununuzu detaylandırmayı deneyin.

Collapse Signature Expand Signature
  4. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    Yazdım. Audirvana foruma. Fotoğraflar da ekledim. Bakalım çözülecek mi? Açıkçası bir Tidal hele Apple yardımı yok. Tidal çalışsın yeter. Allahtan kayıtlı müzikler oynatıyor. Parasını isteyen okuyorum audirvana forumda. Şu problemler sıkıntı oldu. Çalışan şey. Güncelleme ile çalışmaz oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Son mesajınıza baktığımda Windows sürümünüz 2 Nisan 2020 de lisansız kullanılıyormuş gibi olmuş. Bu sorunu çözemediyseniz, önce lisans sorununu çözmeyi deneyin. Önceki mesajlarımda verdiğim linkler ile bunu ucuza halledebilirsiniz.

6. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    İstanbul’da olsam kapıp getireceğim bilgisayarı sizeÇözemedim. Tidal uygulamasına baktım. Çevrim içi 1 kaynak ve kalanı çevrimdışı olmak üzere toplam 5 kaynak. Kontrol ettim. Sıkıntı yok.

7. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Tidal uygulamasi ile direk ilgisi yok bence. Audirvana nın guncel sürümünü isletim sisteminizin keyinin geçersiz olması sebebiyle guncellemeye (app store uzerinden) izin vermemesi sebebiyle problem yaşiyorsunuz. Windows 10 icin geçerli yeni key alıp isletim susteminize tanıtın. "Authorized" bir lisans olsun. Sonra windows guncellemelerini sonuna kadar geçin. Daha sonra Audirvana yı uygulama üzerinden guncelleyin.

8. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    Microsoft Windows 10 home orjinal aldım. Lisans giremedim. Formatsız hallolmayacak enterprice sürümü Windows mecburen bekleyeceğim. Kızın okulu var. Online derste bir sürü program yüklü. Hanım iş programı bir şey ters gitse keserler beni Yalnız audirvana lisans kapamak gerekiyormuş. Nasıl yapacağım. Müzik aşkı

9. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    Selamlar, Windows 10 home 0 dan tekrar yüklemeden önce, audirvana lisansı nasıl kapatırım. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

10. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54

11. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    Audirvana Lisansını iptal ermezseniz. Yazış uğraş dur.

12. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    Windows 10 enterprice sürümü desteklemiyor Windows 10 home yada pro olmalıymış Windows App Store desteklemiyormuş. Ben satın almazdan önce nereden bilebilirdim. Deneme sürümü kurdum çalıştı. Sonra böyle sorunlar oluştu. Ölüme çare yok derler. 1 Temmuz bekliyorum hanım uzaktan çalışma bitiyor. Lisanslı Windows 10 home yükleyeceğim. Tidale kavuşacağım. Bir sürü program yüklü karıştırmayayım işlerini sonra

#272 C73, 28 Haziran 2020 06:22
    Son düzenleme: 28 Haziran 2020 06:48
  13. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,313
  14. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
  15. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54
    Masa üstünü tamamen hardisk alıp kopyalayıp yeni kurulum atsak. Yada tek tek bütün programları kurmak. Tidal spotify audirvana lisanslı programların Chrome kapatılıyor sanırım.Chorome kaldırmak mı silmek.

16. C73

C73
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    54