cayin yedek parça

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda mhmmdx21 tarafından 9 Ekim 2021 tarihinde açılan konu

1. mhmmdx21

mhmmdx21
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    arkadaşlar merhaba bugün cayin n5 mk2 model dapım kısa bir yerden arka üstü düştü ve dokunmatik bozuldu ekranda tek bir şey yok ama dokunmatik bozuk. internette ne kadar aradıysam arayayım ekran bulamadım. cayinin kendi sitesine girip teknik destek almaya çalıştım ama çince saçma sapan hatalar yüzünden bir türlü iletişime geçip sorunumu anlatamadım. bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

2. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,998
    Head-fi da cihazı kullananların oluşturduğu konuya baktınız mı? Firmaların hesapları da oluyor, Cayin'den birisinin kullanıcı hesabı var mı Head-fi da emin değilim ama bakabilirsiniz.

Collapse Signature Expand Signature
  3. mhmmdx21

mhmmdx21
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    baktım ama bulamadım bir türlü. cihazı alalı 3 gün oluyor öğrenciyim birikim yaparak almıştım dap ve kulaklığı ama nasip olmadı kullanmak.

4. najaz

najaz
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    356
    Şu hesaplara eposta yazıp destek almayı deneyebilirsiniz. İngilizceniz yeterli değilse, yazmak istediğiniz metni buraya koyun; çevirisini yapalım o şekilde yollayın.

E-mail:john@cayin.cn (Marketing International) info@cayin.cn (Technical Support)

5. mhmmdx21

mhmmdx21
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    gerçekten çook teşekkür ederim. neyse ki derdimi anlatacak kadar ingilizce biliyorum :)

6. refuserQ

refuserQ
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,812
    Konu ile alakalı mı bilmiyorum ancak benim dap'ın 3.5 mm çıkışında sol taraftan ses gelmemeye başladı nereye ve nasıl tamir ettiriririz acep ya da bir amfi alıp line out çıkışta mı devam etsem bilemedim açıkçası.

7. mhmmdx21

mhmmdx21
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Cihazı açtım dokunmatik flexi çıkmış taktım çalışıyor yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

s4vaş bunu beğendi.