Chi-fi :)

'Ekipman Genel' forumunda DrWhite tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. erdal

erdal
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ali express de mi 30 dolar acaba?

2. Splash

Splash
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    26
    Daha önceden çok alım yaptığım bir satıcı var ona sormuştum o dedi. Eğer isterseniz size de alabilirim özel mesaj atarsanız.

erdal bunu beğendi.
  3. trexmilennium

trexmilennium
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    166
    Selam T2 de trnv80 de var bende. Daha yumuşak, sahnesi geniş isterseniz Tin audio T2.
    Daha agresif, tizleri çok daha uzayan daha detaylı bassda da daha fazla miktarda isterseniz v80.

V80 epey yorucu bir iem. Kaynak yumuşak değilse hele baya bir yorar. Ama o fiyata öyle tizde yok. Midlerde geride değil T2 gibi.

T2 de uzun süre dinlersiniz. Tabi metal tank gibi ağırlığı var. O problem olmazsa aslında jazzda t2 nin yumuşak sunumu, ferah sahnesi daha tercih sebebi.

mfya ve Splash bunu beğendi.
  4. Splash

Splash
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    26
    Teşekkür ederim yorumunuz için. T2'nin midleri övülüyordu gibi okudum birkaç yerde ama dediğinize göre biraz geride kalıyor. Özet olarak V80 daha v-shaped, T2 daha dengeli denilebilir sanırım o zaman? Elektronik, pop gibi tarzlarda V80 daha önde diyebilir miyiz sizce?

5. bahirtaha

bahirtaha
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    40
    Ben TRN V80 kullabdim .midlerinin geride olduğunu düşünüyorum ,Dengeli geçse de biraz V shape e kayıyor ,ayrıca ciddi bir sibilans problemi var ,tiz seslerde ve kadın vokaller de bazen şarkı dinlenemeyecek derecede rahatsız ediyor .Tabi meizu pro 7 plus ,ses konusunda iyi olsa da çok da iyi bir kaynak denemez ,iyi kaynakla da denemek lazım ,tin audio t2 sanırım ostry kc06 karakterinde bir kulaklık, tizleri şıkır şıkır bass dokusu güzel yumruk gibi ama derin olmayan saniyorum,jazz rock tarzına güzel gidecektir(dinlemedim sadece incelemelerden dolayı düşündüklerim)

6. trexmilennium

trexmilennium
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    166
    Merhaba,
    V80için W şeklinde demek daha doğru. 1khz civarında midler epey öne çekilmiş, hatta ben bu özelliğinden dolayı almıştım. Fakat düşük seste şöyle bişey farkettim; sesler azaldıkça midler ve basslar azalırken tizler daha az azalıyor öne geçiyor, bazıları için güzel bazıları için kötü bişey bu. O yüzden düşük ses dinleyen V şeklinde diyebilir ama değil aslında.

Splash bunu beğendi.