Chi-fi :)

'Ekipman Genel' forumunda DrWhite tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Totem

Totem
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    97
    Hocam CCA 10 eğlenceli çalıyordu. Kz as10 biraz mide yoğunlaşmıştı . CCA 16'da durum ne özellikle merak ettigim basslar ? Midler geride mi ?
    Tek balance kzas10'da bass kötü geliyordu. Bunda nasıl ?

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Barış Kaan Bilir

Barış Kaan Bilir
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Aslında forumdaki kulaklık incelemesi yapan diğer arkadaşlar kadar teknik bir yaklaşımda bulunamayabilirim.Genelde rock ve hardrock dinliyorum. Midler çok önde değil ufak "v" tipi bir karakteri var kulaklığın.Tizler çok net. Yoğun bass seven birisi değilim. Biraz daha tok mid bass seviyorum bu konuda başarılı. Kulaklığın basslarını çok beğeniyorum ama inanılmaz yoğun titreten bir yapısı yok.Herşeyden öte sanırım çoklu sürücüden kaynaklı çok iyi bir enstruman seperasyonu var sahne yakın ve geniş. EQ tepkisini de çok beğeniyorum.

Totem bunu beğendi.
  3. Totem

Totem
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    97
    Teşekkür ederim. Basshead değiliz elbette, basslarin uzaması derinleşmesi önemli. Teşekkür ederim bilgi için. Acaba kzas 16 ile nasıl farklar ihtiva ediyor.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Synchronicity

Synchronicity
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780

Collapse Signature Expand Signature
  5. Barış Kaan Bilir

Barış Kaan Bilir
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    CCA C16'dan önce DM6 kullanıyordum. Yeşil DM6mı kaybettim(Bulan varsa haber versin:)). DM6da 2D4B sürücü vardı ama C16 çok daha üstün bir kulaklık. AS16 ile karşılaştırma yazıları var. Sanırım çok benzer kulaklıklar. Ama dış görünüş olarak AS16 daha şık ve kaliteli duruyor:)