Creative'den Yeni Aurvana Serisi

'Haberler' forumunda Robius tarafından 30 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Robius

Robius
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    112
    Creative'in yeni kulaklıkları yakında çıkacakmış.

Creative Aurvana Platinum ve Creative Aurvana Gold kablosuz özelliğe sahip kulaklıklarmış.

Creative Aurvana Live!2 ise daha önceden aşina olduğumuz CAL!'in geliştirilmiş versiyonu. Sesini bilemeyeceğim ama görünüşünü oldukça beğendim. Çıkarılabilir kablo ve kırmızı renk seçeneği de varmış.

Sırasıyla 300,200 ve 130 dolar fiyat etiketleri var.

http://uk.creative.com/new/headphones

Collapse Signature Expand Signature
  2. 4khenaton

4khenaton
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    Umarım estetik dolgunluğu ses kalitesiyle de destekleyen bir seridir. Tasarımına bakarsak tam benim kalem :)

3. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,319
    Almadan önce nedense Aurvana Live kulağı kapsayan pedlere sahip diye bi düşünce kalmıştı aklımda.Aldım,baktım ki kulaküstü.Şaşırmıştım bi hayli.On ear kullanım sevemedim ben pek.Bu sebeple satmıştım.Ama fena kulaklık değildir.

Bu kez Over-Ear yapmışlar.Daha bir ilgiyle izleyeceğim.

Oğuzhan bu güzel haber için teşekkürler. :eek:k

4. ı like sennhesier

ı like sennhesier
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Güzel bir paylaşım ,creative severim genelde şık şeyler, yaparlar kulaklık,mp3player vs hatta ses kartlarıda, şıkdır ama bu habere bakarken aklıma şu geldi. Nedense en iyi kulaklıklar ki iem lerde dahil buna çirkin tipsiz sanki kalite artı çirkinlik, tipsizlik ayrılmaz ikili gibi ne dersiniz??? Haksızmıyım örnek mi ATH DH 700 sesi şahane işte yorumlardada var q701in hem ucuz hem ,kolay sürülür seslisi geniş sahne detay vs . Eeee o ne abii mor kupalar, kafa taçı falan bir laf var ya erkeğin güzeli olmaz sexisi olur hesabı bunlar sexide degil ,üstelik bir çekicilikleride yok çirkin olupda Jean poul belmondo gibi :knuppel2:

5. synweap

synweap
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    109
    Yanlışın olmasın Fatih Abi, en son baktığımda gayet over-ear dı. Bir hd25, amperior a kıyasla tabiki.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

6. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,319
    Ben kulağımı içine almadı diye hatırlıyorum. :idiot2: [Tahminimden daha küçüktü bu kesin.Belki bu yanıltıyor beni.]

Ek:Kulaklık o kadar az kaldı ki bende bir an hatırlayamadım.Kulağı kaplayan yapıdaydı evet ama kılı kılına derler ya.Over-ear bir kulaklığa göre baya kibardı kasası. :evl Hafızamı yanıltan bu.Düzelttiğin için teşekkürler Ömer Alp.

7. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    571
    Aurvana Live kulağın küçükse kaplıyor, değilse ucundan sığıyor veya ucundan bastırıyor denilebilir.

Collapse Signature Expand Signature