DAP ve Ekipman Fotoğraf Galerisi

'DAP ve Ekipman Fotoğraflarımız' forumunda Be Creative tarafından 29 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. darkainu

darkainu
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,265
    Bi New York State var, bi de New York City. Yani eyalet ve sehir yazmış olabilirler. Mesela Albany de sehir hatta eyaletin başkenti gibi bir durumu var. Albany, NY diye adres yaziliyor onda da.

Sechtdamon bunu beğendi.
  2. florence

florence
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,357
    Evet, denildiği gibi eyalet içindeki şehirden bahsediliyor. True wireless kategorisine uzun süredir göz gezdirip türlü denemeler sonucu edindiğim bir kulaklık bu master & dynamic mw07. Gayet kararlı bir ürün çıktı, kategorisinde ses ve duruş açısından. Bu ürünü keşfetmeden önce bose soundsport free'de karar kılmış fakat high latency ve ergonomi yoksunu kulakta duruşu sebebiyle vazgeçmiştim. mw07 yeni bir ürün, olumlu geri dönüşler sonrası ben de kör alış yaptım, "kategorisinde" yazılan çizilenlere katılmakla birlikte, bu kategorinin henüz odyofil düzeyinde olmadığının altını da çizmek gerek.

Peki bu ürün hangi derde derman oluyor duruşu dışında diye soracaklar olursa, true wireless kategorisinde ciddi bir eksik olan subbass niceliğinin kotarıldığını gözlemliyoruz, hafif olması için ise berilyum sürücüler kullanılmış. Master & dynamic firma karakteri v shape, bu üründe de devam etmişler bu ses imzasına. Üstler fazla törpülenmemiş, midbass zaman zaman kambura yatıyor, ortalama bir genişlik, yeterli bir derinlik mevcut sahnede. Aptx kodek destekliyor. Airpods, Samsung iconx2018, bilumum çin işi kablosuz kulakiçi, b&o beoplay e8; bu ürünlerin hepsinden daha nitelikli çalıyor. Hani daha bir bu forumdan, daha bir çamurlaşmadan, ortalama bir kablolu gibi çalabilen bir kulaklık olmuş. Fiyatının büyük bölümünun ise işçiliğe gittiğini düşünüyorum, benim ilk aklımı bu şekilde çeldi hatta ürün. Sporcu kafasında değil de premium bir ürün olması amaçlanmış gibi yapı olarak, e8 de öyleydi. Yine de dediğim gibi, kritik dinleme yapılacak, tonlama ve çözünürlük odaklı kulaklık değil tabi ki. Daha ziyade eğlenceli. Mobilden yazdım, büyük küçük harf/imla hatası varsa pardon.

#6482 florence, 2 Aralık 2018
    Son düzenleme: 2 Aralık 2018
    refuserQ, Baran, Pascalci ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. mfya

mfya
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,493
    Manzara bahane, ekipman şahane...

Collapse Signature Expand Signature
    erdal, onurdogan4, Özen ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  4. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    157
    Keske acele etmeyip auditechnica athcks7tw truewrillesini alsaydin dahili ak4385 ses islemcisi ile geliyor :)
    HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Synchronicity

Synchronicity
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,236
    Kafaüstülere giriş :)

border66, refuserQ, florence ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  6. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,082
  7. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    835
    Bende 2-3 gün önce bu kulaklığı araştırmıştım. Bu markanın on ear kulaklığını kullanıyorum (mw50) baya memnunum. Hayırlı olsun.

8. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    157
    Tfz de cikardi x1 adi ile balanced suruculu bluetooth 5.0 aptx varmi emin degilim

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi