DAP ve Ekipman Fotoğraf Galerisi

'DAP ve Ekipman Fotoğraflarımız' forumunda Be Creative tarafından 29 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. Burakkkk

Burakkkk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    344
    2go Can Hifi , Hugo2 yurtdışından Hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Collapse Signature Expand Signature
  2. artears

artears
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,311
    Teşekkür ederim. Merak ettiğim bir ürün, ama sizinkine benzer yorumlar çok okudum, hatta hugo 1'i sunumundaki daha organik karakter nedeni ile tercih eden vardı. Teknik başarı demiyorum, sunum diyorum sadece bu arada, açık olmak açısından yazayım dedim... ben de hugo 1'i severdim. Bir ara satıp wm1z almıştım.

Aslında keşke fırsat olsa da hugo 2 ile qutest + bir amfiyi karşılaştırabilsem... hugo 2'nin analog katı düşündürüyor beni, ama batarya ile çalışması, direkt dinlenebilmesi falan çok artı özellikler...dac olarak zaten başarılı olduğu kesin. Neticede merak ettiğim bir ürün...

Keyifli dinlemeler diliyorum...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Baran ve Chaturanga bunu beğendi.
  3. Burakkkk

Burakkkk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    344
    Hocam qutest + solaris / lab12 HPA ile dinliyorum. Her iki amfi ile de çok iyi eşleşiyor. Hugo2 tek başına bu ikililerle karşılaştırılmaz elbette. Ama karakter olarak qutest ve lambalı bir amfi analoğa daha yakın bir karakterde ses veriyor. Hugo2’yi dac olarak kullanınca qutest ile benzer. Ancak kişisel görüşüm bir amfi ile kullanacaksanız qutest’i tercih ederdim. Hugo2’yi mobil ve iem için değerlendirmek lazım.

Submariner2 bunu beğendi.
  4. artears

artears
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,311
    Yorumlar için teşekkürler. Sp2000 ve qutest varken hugo2'yi almayı niye tercih ettiniz, sorabilir miyim? Ben hep ya qutest ya hugo2 diye düşünürdüm ve wm1z varken qutest daha makul geliyor bana hugo2'ye göre. Sp2000 mobilde hugo2'nin belirgin bir şekilde gerisinde mi?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Chaturanga bunu beğendi.
  5. Burakkkk

Burakkkk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    344
    Farklı lokasyonlar için kafaüstü dinlemede Hugo2’yi kullanıyorum. Sp2000 daha analog bir alet. Diğer yandan kafaüstü için yetersiz geliyor. Ayrıca sp2000 toslink > hugo2 optik girişinden son derece sessiz yüksek çözünürlüklü, geniş sahneli sıkı bassları olan bir setup oluyor. Diğer sebebi de çeşitli ürünleri denemek tabi. =]

Bunların yanında Hugo2 ayarında ama daha sıcak çalan ve güçlü bir alternatif olarak WA11 Topaz var. Her ikisi de taşınabilirde çok iyi ekipmanlar bence. Topazın dac performansı elbette hugo2’nin gerisinde. Ancak daha eğlenceli olduğunu ve uzun süreli dinlemelerde yormadığını söyleyebilirim.

6. KaraSinek

KaraSinek
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780
    dayanamadım bir hoparlör aldım. besleyemeyeceğini düşündüğüm ve koyu çalmasını beklediğim bir magnat hoparlorü başarılı şekilde sürüyor. bir süre çalışma odasında bu hoparlor eşlik edecek bana.
    bir süre sonra sınıf atlatabilirim Fostex Full Range Sigma hoparöre yürüyebilirim. bu tip düşük güç gerektiren hoparlörle daha iyi eşlecektir...

#7066 KaraSinek, 26 Haziran 2020
    Son düzenleme: 26 Haziran 2020
    Cyril, refuserQ ve Chaturanga bunu beğendi.
  7. radyo

radyo
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    771
    Hayırlı olsun. Magnat,heco kolay sürülür genelde. Fostex gx100 ma vardı bende. Küçücük ama çok zor sürülüyordu.

8. Burakkkk

Burakkkk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    344
    InEar PMX
    Zamansızlıktan inceleme yazamıyorum. Ancak buraya paylaşırken iki kelam edip fikir sahibi olmanıza vesile olayım. 10 sürücülü , mikro ve makro detayları tümüyle verebilen, müzikal bir çalan bir kulaklık. Stereo dinliyormuş hissi veren bir sunumu var. Sp2000 ile daha sıcak, Hugo2 ile biraz daha analitik. Fiti custom gibi. Bendeki ahşap gövdeli sınırlı üretim. Olumsuz görüşüm yok diyebilirim.

9. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    214
    Simgot EN700 pro + iBasso DC02[​IMG]

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

refuserQ, DrWhite, onurdogan4 ve 1 kişi daha bunu beğendi.