Deezer Hifi (flac) 3 ay ücretsiz.

'Haberler' forumunda Jane Delawney tarafından 5 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

?

Hangisini kullanıyorsunuz?

1. Spotify

10 oy
    25.0%
  2. Tidal

25 oy
    62.5%
  3. Deezer

3 oy
    7.5%
  4. Apple Music

2 oy
    5.0%
  5. Diğer..

0 oy
    0.0%
  1. Jane Delawney

Jane Delawney
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    140
    Deezer hi-fi streama geçmiş ve 3 ay ücretsiz kampanyası başlatmış

Masaüstü uygulaması da var.

Mis gibi mis....

Submariner2 ve fortress34 bunu beğendi.
  2. BatmaN19

BatmaN19
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    733
    Tidal,spotify ve youtube music 3 ünüde kullanıyorum.tek oy atmak adil olmadı ama kullanım senaryomun temel uygulaması Tidal olduğu için ona oy verdim.Deezer iyi hoş ama UAPP desteğide vermesi lazım.

Collapse Signature Expand Signature
    Submariner2 ve ANATHEMA bunu beğendi.
  3. Metalingus

Metalingus
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    168
    Hocam ben Deezer denedim ama Tidal kalitesi alamadım. Tidal üzerinde sahip olduğum seçenekler de mevcut değil. Black Friday’de senelik 112₺ gibi bir rakamdı hi-fi. Destek birimine yazıp iptal ettim.

pyken123 bunu beğendi.
  4. border66

border66
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    259
    Apple Music, Deezer hifi ve Tidal kullanıyorum. Deezer ilk denediğime göre arayüzünü bayağı düzeltmiş, hem mobil hem desktop için. İki önemli eksiği vardı:
    1- Her ekrandan ana seçeneklerin görülebilmesi(Music, Favorites, search).Artık görülüyor
    2-Favori şarkı limiti 10000'e çıktı, eskiden 2000di, playlistlerdeki şarkı sayısı da sanırım arttı.
    Ana kullandığım Tidal ve değerli arşivim orada. Ancak Wifida dinlerken birkaç şarkı sonra bağlantı hatası veriyor,4g bağlantıda sorun yok,problemsiz dinliyorum,ilginç.
    Apple Music Androidde bile çok hızlı, hanımla çocuk kullandığı için kapatamıyoruz:)

Submariner2, Metalingus ve pyken123 bunu beğendi.
  5. insomniumist

insomniumist
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    bi tidal değil ama spotify'a göre tartışılmaz kalitesi

6. Metalingus

Metalingus
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    168
    Bitrate bir yana mastering kalitesi belirliyor her şeyi.

kendi kulvarında apple music > spotify
    tidal > deezer.

Abdde amazonmusic hd popüler anladığım kadarıyoa avrupada da qobuz. Onları denemek kısmet olmadı ama geçen alicia keys’in multi channel kaydedilmiş bir albümünü audirvana ile dinledim. Arada bariz fark var. Tidal da bir yere kadar. Purist iseniz, kablolarınızın kaç çekirdek olduğu derdine düşecek kadar girdiyseniz bu batağa, yine kesmez :D

ckn bunu beğendi.
  7. yhymix

yhymix
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    apple music gerçektende spotify dan daha iyi bir ses veriyor ama uygulama sorunlu hala donma takılma ve iphone kullanmama rağmen ve spotify şarkı bulundurma konusunda daha başarılı aynı albümde apple music te dinleyemediklerimi spotify da dinliyorum. gerçi 2014 ten beridir spotify a alıştım sanırım bu yüzden tüm listelerimi başa bir yere aktarmak zor geliyor hepsini ara ara deniyorum ama sonunda yine spotify da liste hazılıyorum , ses konusunda beni en çok tatmin eden de apple music oluyor ama.

8. wicalen

wicalen
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Tidal de kullandım deezer da kullandım ama tidalin sunduğu ses kalitesi daha iyi gözükmesine rağmen ben deezerda daha iyi ses aldım niyeyse