@Dersolmaz

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda mfya tarafından 20 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. mfya

mfya
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,869
    @Dersolmaz hocama buradan da teşekkür edeyim.

Kendisiyle başta m2s turunda tanışmıştık ve muhabbetimiz olmuştu. Kendi tecrübelerini aktarmak ve ekipman paylaşımında bulunmak için defalarca bir araya geldik. Sağolsun forumdaki insanlık seviyesini en üstlere taşıyan nadir kişilerden biri.

İkinci el konusunda aslında yazılacak bir şey yok. Ne diyorsa o. Her türlü kefilim. Güven, fiyat, kargo, bilgi, tecrübe, fikir alışverişi,... Kendisiyle yaptığımız son alışverişte "fotoğraf istemem, sıfır gibi dediyseniz öyledir" dememe rağmen ısrarla yaklaşık 20 tane fotoğraf gönderdi :)

İnşallah kötü insanlarla karşılaşmaz diyerek teşekkürlerimi sunarım...

Collapse Signature Expand Signature
  2. Synchronicity

Synchronicity
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,934
    silinmiştir

#2 Synchronicity, 20 Ocak 2019
    Son düzenleme: 5 Mart 2020
    Dersolmaz, mfya ve barocka bunu beğendi.
  3. erenn

erenn
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    504
    Benimde Orçun abiyle satım olayım olmuştu gerçekten hoş sohbet ve karşılıklı güveni direk hissettiren sağlam bir kişiliği var. Hatta satımı olan ekipmanı özlediğim zaman bunu belirttiğim gibi yollayayım hemen diye teklif vermişti samimi bir biçimde. Zaten Orçun abiye kefil olan @Synchronicity ve @mfya nın üzerine birde benim kefil olmam anlamsız olur. :) ama bende kefilim kendisine.

Dersolmaz ve mfya bunu beğendi.
  4. Dersolmaz

Dersolmaz
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    116
    Güzel sözleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Ben de sizler gibi iyi ve bilgili insanları tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi. Burada zaman zaman kötü şeylerin de olduğuna şahitlik ettik ancak şansıma ben rastlamadım. Umarım hepinizin işleri hep güzel ve hayırlı gider. Ben muhtemeldir ki artık hifi dünyasına belirli bir uzaklıkta olacağım ama sizlerden ve forumdan birşeyler öğrenmeye devam edeceğim elbette.

CongoFather, mfya ve furkan kocyigit bunu beğendi.
  5. furkan kocyigit

furkan kocyigit
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    349
    IT01 biraz daha o fiyatta durursa krediyi vermek zorunda kalıcam abi satılsın hemen :D

caens, Dersolmaz ve mfya bunu beğendi.
  6. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,420
    Orçun ile bu hafta sonu tanıştım. Çok düzgün, çok iyi bir insan. IT sektöründe olduğumuz için ekstra ortak noktamız çıkıp muhabbet uzayınca, tereddüt etmeden cihazı beni de yeni tanımasına rağmen teslim etti. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. Yeni ilgili alanı da oldukça zamanını alacağı için biraz uzak kalacak ama başarırsa buna fazlasıyla değecektir :)

Collapse Signature Expand Signature
    erenn, Dersolmaz ve furkan kocyigit bunu beğendi.
  7. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,511
    Kendisinden willsound mk2 aldım...Kargo ve ilgilenmesi bir yana ,kendisi on numara birisi...Teşekkür ederim.

Dersolmaz ve mfya bunu beğendi.