Desktop amfi - Portatif amfi ikilemi...

'Amfi' forumunda Be Creative tarafından 11 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. Be Creative

Be Creative
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    124
    @ftt
    Hocam COEM Audio Australia sitesine bakmışım ben. Dikkat etmemiştim, yalnızca local satış yapan ve onu teşvik eden bir siteymiş. Sadece Australia ve Yeni Zelanda'ya satıyor...

http://www.coemaudio.com.au/products.php?product_id=160

Bu arada iyi dilekler için de çok teşekkür ederiz. Bir sorun olmaz umarım.

2. yilmaz196

yilmaz196
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    8
    OOO hayırlı olsun, daha dün konuştuk kontla, gaza gelmiş hemen :) Neyse bakalım yorumlara göre bende karar vericem. Ama kafamda mkIV SE var benim.

3. yilmaz196

yilmaz196
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    8
    Ayrıca herşey birarada bir sistem olarak çok iyi hakikaten, optikten bağla mis gibi, ne kaynak sorunu ne anfi , ne dac sorunu kalıyor. Kaliteli kablo alma sorunuda bitiyor, tak bir optik bitti gitti :cheesy: Desktopa giriş için mükemmel bir seçim gibi görünüyor.

4. Be Creative

Be Creative
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    124
  5. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    http://www.head-direct.com/product_detail.php?p=31

octavart'ın üst modeli. octavart çinliler tarafından klonlanınca bunu yapmış yaratıcısı. bu arada indirim varmış. bu ara alınabilecek en yüksek F/P aleti bu sanırım. (DIY hariç tabi)

6. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    octavartla şöyle enteresan bir karşılaştırması var. ne dersiniz arkadaşlar ? hem benim tube hevesimi karşılıyor, hem de hybrid olduğu için daha temiz bir sesi vaad ediyor.

özellikle octavart sahiplerinden yorum bekliyorum =)

7. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Açıkçası bedavaya denecek bir fiyata çok memnun olacağımız özelliklere sahip bir amfi almış olduk... Bu gerçekten çok büyük bir şans; başka birşey değil... Alırken de çok çileler çektik ama aldığımıza değdi...

Orada söylediklerine gelince; EF1 modeli elimizde olmadığı için kıyaslama şansımız yok, keza tüplü, lambalı, hybrid vb. özelliklerin de ne gibi etkenleri olduğunu da tecrübe etmiş değilim kendi açımdan... Yine kendi açımdan artık hiçbir incelememde aşırı kelimeler kullanmıyorum; müthiş, harika, mükkemmel, olağanüstü vb... Yukarıdaki yorumda çok aşırı kelimeler var dolayısıyla; o yüzden biraz şüpheci olmak lazım böyle durumlarda.. Sadece olaya nasıl göründüğü ile ilgili yaklaşmak lazım; neyse o... Zaten önemli olan da bu...

Bir de orda K701 ile denemeleri var; Metin en iyisini söyleyecektir bu konuda...

8. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    hadi ya, ne gibi çileler yaşadınız ? gümrüğe mi takıldı ? ben de onu düşünüyorum bir yandan, full lambalılar çok ağır. kimisi 9 kilo diyor yahu =)

9. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Ürün Çin'den geldi... Sipariş verdiğimiz adam odunun tekiydi. 40 kere gift yapın, fiyatı düşük gösterin desek de inadına yapmadı. Yaptı ama geri ödemeli bir şekilde yaptı. Bu ilk çektiğimiz çile...

İkinci çile ise eve kağıt geldi ürünün gümrüğe takıldığı ile ilgili. Gittik Metin'le...

Üçüncü çile yok efendim aldığınız ürünün fiyatını gösteren resmi kağıt lazım da, paypal ödeme şablonu lazım da vs diyen menapozlu sinir bir kadın çıktı karşımıza... Kadına derdimizi anlatacağız diye 10 takla attık...

Dördüncü çile ise isim ve adres karışıklığından meydana geldi... İki üründe de benim adım vardı ama adresler farklıydı... Öyle olamazmış da bilmem neymiş... Dolayısıyla sadece 1 ürünü verdiler diğerini tekrar Çin'e gönderdiler...

Beşinci çile 30 günden fazla kaybımız oldu... Tüm bu karışıklıkları da odun Çinliye anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor oldu...

Neyse sonuçta elimize ulaştı ve şu an çok memnunuz :)

10. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    hadi ya ! baya kötü olmuş. neyse sonunda halletmişsiniz. kaça patladı totalde sorması ayıp ?

11. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Afmilere 99 dolar verdik + 20 dolar da kargo... Böyle bir amfi için bedava

12. ulyses

ulyses
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    127
    Gerçekten uygunmuş fiyatı. Artık üretilmiyor olması üzücü :(

13. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Bu topiği okuyanlar için ve yanılma olmaması için amfinin artık üretildiğini ve de satıldığını buraya da yazalım... İmzamdan incelemeye ulaşabilirsiniz...