digitalcrimes

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda channel tarafından 31 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. channel

channel
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Murat Bey (digitalcrimes) ile ilgili başlık göremedim. Zaten burada tanınıyordur ama ben de kendimce birşeyler yazmak istedim. :) Kendisi ile Audeze LCD-2 satımı vesilesiyle tanıştık. Bu arada bu samimi ortamdan tanıştığım ilk insandır onu da belirteyim :) LCD-2 zaten uzun zamandır istediğim kulaklıktı. Ve ben de ilanını görür görmez özelden mesaj attım. Tabi kulaklık deneyimimi sordu ve daha ufaktan başlamamı tavsiye etti. Zaten kulaklığı kullanacak bir sistemim yok. Biraz konuştuk ve kulaklık konusunda anlaştık. Dün annemle beraber kendisiyle buluştuk. Sistem konusunda bana bir çok öneride bulundu. Daha bir çok konudan konuştuk. Çok hoşsohbet bir insan. İnanın çok samimi bir insan ve her konuda yardımcı olabilecek ve bunu isteyen biri. :) Kendisiyle zaten konuşuyoruz ama buradan da teşekkür etmek istedim. Saygılar, selamlar.

2. Baran

Baran
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    3,596
    Birde çok soru sormasa ;D

3. Trivium

Trivium
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Alacağı şeklinde kanaat oluşturduktan sonra ve 10 gün ürünleri rezerve tutmamın ardından, alımdan vazgeçerek satıcı olarak benim kayba uğramama sebep olmuştur.

4. wmqpun

wmqpun
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    9
    Kendisinden re-600 aldım .Alım sürecinde gayet hızlı ve sorunsuz bir alışverişimiz oldu .Aldıktan sonra balanced jackta bir sorun fark ettim ve kendisine ilettim .Kendisi ürünü geri alma teklifinde bulundu .Garantisi olduğundan ürünü garantiye gönderip sonuca göre iade edebileceğimi söyledim .Garanti kapsamında ürün değişimi yapılacak şimdi. Kendisiyle hem alışverişimde hemde alışveriş sonrasındaki süreçte herhangi bir sorun yaşamadım .Alışveriş sürecindeki anlayışı ,yaptığı indirim ve ilgisi için buradan tekrar teşekkür ediyorum .

5. DarkTemplar

DarkTemplar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    74
    Kargiya verdi ve gelmediyse bunun Murat Bey ile alakasi yok bence.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

6. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,319
    Sanırım özel mesaj atacakken buraya yazdınız!!

7. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,120
    Kargoya ne gün verildi? Verileceği söylendi?

Collapse Signature Expand Signature
  8. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,252
    Murat ın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi :))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Collapse Signature Expand Signature