DT770 80 OHM + 1AM2

'Satım' forumunda Awésomé tarafından 4 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481
    BEYERDYNAMIC DT770 80 OHM:

Temiz, sorunsuz durumda. 6 ay önce Amazon.de üzerinden alındı. Uzun süredir evde kulaklıkla müzik dinlemediğim için satıyorum. Hoparlörlere sardım biraz.

Kulaklıkta küçük bir mod var. Pedleri kaldırıp altına bir kat kağıt havlu koydum. Tizleri benim açımdan harika duruma getirdi. Daha fazla tiz isteyen kişi o kağıtları çıkarabilir veya daha az tiz isteyen 1 kat daha koyabilir. 2 dakikalık bir işlem zaten, kulaklıkta herhangi bir modifiye yapılmıyor. Diğer frekanslarda hiç bir fark yaratmıyor. Mod temsili olarak şu şekilde:

https://i.redd.it/8hyetnz3ubk11.jpg

Fotoğraflar whatsapp üzerinden atılabilir.

Fiyat: 799TL

/////////////////////////////////////////////////////////

Sony 1AM2:

Tertemiz, sorunsuz durumda. Kutu + Stok kablo + balanced kablo şeklinde verilecek.

Fotoğraflar whatsapp üzerinden atılabilir.

Fiyat: 749TL

/////////////////////////////////////////////////////////

SATILANLAR:

Logitech G230, Tennmak Pro, Bluedio T5, HD598 SE, JDS Labs O2, LG Hi-fi Plus (X2), B&O Beoplay H3, iBasso IT01, DT880 250ohm, Sony MDR-100A, SENNHEISER HD600, SONY WH-1000XM3, AKG K7XX, Fiio A3

#1 Awésomé, 4 Mayıs 2018
    Son düzenleme: 13 Eylül 2019
  2. Nightfall

Nightfall
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    41
    Hocam merhaba Bluedio için özelden yazıyorum.

3. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481
    Sony MDR-100A satıldı ve Sony WH-1000XM3 eklendi.

Bu arada sadece "almak istiyorum" diyen kişiler mesaj atsın lütfen. Karşılıklı onlarca mesajlaşıyoruz, hatta telefonumu veriyorum oradan da konuşuyoruz falan ama en sonunda bu samimiyet suistimal edilip şaka gibi fiyat teklifleri yapılıyor. Müzikten konuşuyoruz, kulaklık ve amfilerden konuşuyoruz, kafa dengi güzel bir hobidaş buldum diye sevinirken iş alışverişe gelince insanlar sadece kendini düşünüyor.

Kulaklığı almaya niyeti olmayan insan niye başkasının zamanını gasp eder anlamıyorum açıkçası. Önce fiyatını sorarsın ve durumun yoksa pazarlık edersin ama kulaklığı kesin alacak gibi yapıp sorular sorduktan sonra garip fiyat teklifleri yapmak nasıl bir kafa yapısıdır çözemedim. Bir de "durumum bu kadar ne yapayım?"cılar var. Nasıl durumun yokken gidip BMW 320 alamayıp Megane ile yetiniyorsan bu durumda da aynısını yapman lazım. BMW'ye gidip de "abi Megane alacak kadar param var 320 versen olmaz mı?" diyor musun?

Kısacası ciddi alıcılar mesaj atsın.

4. gokhan2

gokhan2
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0

Sayın Oğuzhan bey, size gerek cep telefonunuzdan gerek buradan gerekse de diğer donanımhaber aracılığıyla yazdım. Ülke dışındayım dediniz, bekledim. Bunu da geçtim, ne saygıda ne de üslupta ne de yukarı da bahsettiğiniz nedenlerle yaklaşım yapmadım. Hatta işlerim gereği İstanbul'dan Yalova' ya geleceğimi size kaç gün öncesinden haber verdim, deneyip almak istediğimi de belirttim. Haber vermekle de kalmadım telefondan göremezsiniz belki bilgisayardan göz atarsınız diye forumdan yazdım. Sizden hiç bir dönüş alamadım bunların karşılığında. Telefonla konuşmayı geçtim, whatsapp girseniz bile dönüş alamadım.

Fiyat konusu da geçtim, almak istediğimi bildirdiğimde dahi tekrar dönüş alamadım sizden. Cep telefonunuza sonuçta aramam düşüyordur veya medeni bir insan gibi ürünü satmak istemediğinizi ilandan kaldırmak istediğinizi dile getirebilirsiniz.

Kısasa kısas fiyati rakamları geçtim, doğru dürüst diyalog sağlayamadım, bir de üstüne üstlük yazıyı görünce çok garip geldi...

5. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481
    Öncelikle yazım size değil. Sürekli karşılaştığım bir durum olduğu için yazayım ve burada dursun da alıcılar ona göre davransın diye dile getirdim.

Siz de son fiyatı söylememe rağmen pazarlık yapmaya devam ettiniz. Bana fiyat soruluyorsa ve "son şu olur" dememe rağmen pazarlık devam ediyorsa ben orada daha fazla konuşmayı doğru bulmuyorum açıkçası. Yaklaşık 1 aydır ülke dışındaydım ve ilanı da en son o zaman güncellemiştim zaten. Kulaklıktan çok daha önemli, işle alakalı bir kayıp/hırsızlık yaşadığımız polise intikal etmiş işlerle uğraştığımı söylemiştim ve o durumda bile pazarlık devam edince cevap vermiyorum artık.

Başka söyleyeceğiniz bir şey varsa özelden yazabilirsiniz. Konu altında devam etmek gereksiz.

#5 Awésomé, 21 Mayıs 2019
    Son düzenleme: 21 Mayıs 2019
  6. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481
    Sennheiser HD600 ve Sony 1000XM3 satıldı.

7. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481
    Sony 1AM2 ve Fiio A3 eklendi.

8. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481
    Lg Hi-fi Plus satıldı. Kalanlarla güncel.

9. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481
  10. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    481