Earsonics Sm3&Sm3v2 İzlenimlerim

'Earsonics' forumunda UmutecH tarafından 21 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. tsn141

tsn141
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,439
    500 lira doğru.
    içinde ordino,gümrük vergisi,ıvırı zıvır oluyor.500 ü geçmesi de muhtemel beklerseniz,çünkü günlük 50 lira depo alınıyor.

Collapse Signature Expand Signature
  2. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    563
    Özel kargolarda gümrüğe takıldığında genelde %20 vergi + ordino ücreti + depo ücreti + gümrükçü parası felan verme durumunuz oluyor.

500ü geçebilir de.

3. KiralikCeset

KiralikCeset
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    2
    Peki alt tarafi minicik bir kulaklik.takilma ihtimali varmi ? Ya da bugune kadar takilan urunu olan arkadas varmi ?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

4. tsn141

tsn141
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,439
    Oldu,Hüseyinin takılmıştı("azizim" di DHde),başka da duymuştum yanlış hatırlamıyorsam.

5. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,481
    DH'den bi üye aldı 1 hafta önce falan almıstı sanırım onun ki takılmamıs.Tabii belli olmaz.

6. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    563
    O sanırım Amerika'dan bi arkadaşla getirtmiş olabilir. Ben de LCD2 getirttim aynı kişiyle çünkü...

7. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,251
    Ben kendi sitesinden almaya kalktığımda bu işlerden anlayan bir arkadaştan rica etmiştim yaklaşık fiyat çıkarmışlardı.Bana gelen mail'i aynen yapıştırıyorum.

UMUT BEY MERHABA
    ARKADAŞLARLA GÖRÜŞTÜM AŞAĞI YUKARI BİR MASRAF ÇIKARDILAR

GÜMRÜK VERGİSİ : 260 TL
    ORDİNO : 200 TL
    ARDİYE : 100 TL

TOPLAM : 560 TL

POSTA GÜMRÜĞÜNÜ DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.
    İYİ ÇALIŞMALAR

8. Carlito

Carlito
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    138
    merhaba arkadaşla bende kendi sitesinden aldım ürünü sm3v2 ve govibe martini amp ile birlikte
    alacak arkadaşlara nacizane tavsiyede bulunmak isterim
    eğer alamayı düşünürseniz maksimum 75 euro olarak yazdırın faturayı eğer üstünde olursa gümrüğe takılıyor ve ekstradan 170 tl para ödüyorsunuz tabii ben faturayı 135 euro olarak kestirdiğim için 170 tl ödedim daha fazla olsaydı daha çok öderdim
    benim haberim yoktu yasa değişmiş önceden 150 euro ya kadar alınan ürünlerde vergi olmuyordu şu an için konuşmak gerekirse 75 euro üstüne anında gümrük vergisi biniyor
    earsonics normal postayla göndermeye pek yanaşmıyor ups ile gönderiyor ve yaklaşık 38 euro gibi bir ücret biniyor bilginize
    earsonics ile mail trafiğinden sonra düşük fatura kesiyorlar yardımcı oluyor jeane isminde bir personel

9. Carlito

Carlito
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    138
    arkadaşlar sm3 v2 ve go vibe amp için player tavsiyesi alabilirmiyim max 1000 tl ye kadar

10. devoker

devoker
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    20
    Diymod satan bir arkadaş var, kullanım kolaylığı açısından apple zaten en iyisi, ses olarak ta diymod gayet iyi gibi. SM3 ün yanına koyu karakterli bir dap beğenmedim ben. O açıdan diymod iyidir.

11. Carlito

Carlito
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    138
    bende iphone 4 var onunla birlikte kullnıyorum fakat daha iyi performans almak için tavsiye istedim acaba alıcağım player iphone 4 ten daha perfomanslı olabilirmi ?

12. neo1990

neo1990
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    13
    Tabiki daha performansli olur , mesela rocoo , ipod 5 fln daha iyi cihazlardir iphone a gore
    Ancak bana sorarsaniz gerek yok derim :) bende iphone ile kullaniyorum , bosuna yuk olmasin diye player a gerek gormuyorum , karar sizin

13. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,481
    Bu kulaklığa ne oldu yahu.Çok popülerdi bi aralar.Forumdan bir kaç kişinin kullandıgını hatırlıyorum ama çoktandır konusu geçmemişti.
    Neyse benim bir kaç sorum olacaktı;öncelikle bu cümle hala geçerli mi?''birçok orta-üst seviye evrensel kulak içi kullanıp da hala sm3 sahibi olmadıysanız çok şey kaçırdığınızı bilmenizi isterim.Çünkü sm3 bence bir çok kişi için custom’dan önce son durak olacak kalitede bir ürün'

Bir de bas'lar nasıldır?Pıt pıt mı ediyor?Yoksa sıkı ve güçlü'mü?232'yi az bir süre dinlemiştim,pıt pıt etmiyordu.Ona göre kıyaslanırsa aklımda daha iyi oluşur.

Şimdiden teşekkürler Umut abi.

14. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,251
    Üstüne çok kulaklık çıktı ondan biraz geri plana atıldı herhalde. Öncelikle şunu belirteyim, incelemelerde şöyle bir psiikoloji oluşuyor yazarda; (En azından ben öyleyim) O ana kadar duyduğu en iyiyi referans alır. Örneğin bu incelemeyi yazarken dinlediğim en iyi kulaklık sm3v2'ydi. E haliyle bomba ürün imajıyla yazmışım. Şimdiki tecrübemle custom öncesi daha çok yolun var diyebilirim. Baslar geniş ve dolğundu yanlış hatırlamıyorsam, ama öncelik bas ise kesinlikle filtreli kullanılmalı. Rica ederim :)

15. ulyses

ulyses
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    127
    Ben hala kullanıyorum. Geçen kablosunda bir sorun çıktı ve Boğaçtan daha önce aldığım gümüş kaplama bakır kabloyu taktım. Hic fena değil. Tek özlediğim konu filtreler. Forumdaki çoğu kullanıcının aksine ben filtreli halini daha eğlenceli (doğru değil, eğlenceli) buluyorum bu kulaklığın. Ama malesef filtrelerden birisini kaybettim. Earsonics de garip bir şekilde satmamakta ısrar ediyor. Bence bu kulaklığın tek dezavantajı Fransız malı olması.

16. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,251
    Bende size katılıyorum Kemal bey, filtreli daha güzel kulaklık hatta daha doğru ve daha dengeli bir hal alıyor diye hatırlıyorum. Filtresiz olarak daha temiz çalması ve abartı sahnesi çoğu kişiyi kendine çekiyor galiba. Acaba ufak 1-2 şey sipariş etseniz yanında da filtre isteseniz göndermezler mi? Ben öyle yapmıştım şahsen.

17. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,481
    Önceliğim bas'lar ama kafa şişirecek bas sevmiyorum.Daha doğrusu içi boş bas sevmem.Önceliğim bunlar yani. :) Hatta biraz garip olacak ama sesi doğru veren kulaklıkları sevmiyorum.Yani ses'e kulaklıgında bir seyler katması lazım.

Kemal abi belki head-fi de bulabilirsin diye düşünuyorum.Fransız konusuna da hic girmek istemıyorum. ;D

18. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,251
    Oğulcan ben üzerine 100 tane kulaklık kullandığım için daha fazla konuşmayayım :evl Hazır Kemal bey'i bulmuşken soracağın birşey varsa sor bence :wink

19. kemal

kemal
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8
    Bende şuan sm3v2 kullanıyorum.Gümüş kaplama bakır kablonun sese ne gibi artıları oluyor acaba?Filtresiz haldeyken sahnesi benim de çok hoşuma gidiyor..

20. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,123
    Umut ben sm3 denemeden once, her zamanki gibi beni uyarmisti um3x çakmasi-kopyasi diye. . Hakli da cikti. Bence Filtreli sm3v2 sahnesi disinda um3x e yaklasamaz.. Benzer kulakliklar oldugu icin soyleyeyim dedim :) alakasizligima affola

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi