fiio m11pro stereo sistem (tidal için)

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda Ahmethuseyin tarafından 17 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu

1. Ahmethuseyin

Ahmethuseyin
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba, stereo ses sistemimi m11 pro ya line-in şeklinde bağlayarak tidal hifi yada masters da iyi sonuç elde edermiyim sizce?, DAP lar stereo ses sistemi için nasıl performans gösterir?

2. fortress34

fortress34
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    844
    Merhaba,

Sonuçta sisteminize iyi seviyede bir kaynak bağlıyorsunuz, o oranda iyi bir ses alacaksınız demektir.. Kaynakla sistemin sinerjisi nasıl olur orasını deneyerek görmeniz gerek..

Collapse Signature Expand Signature
    Ahmethuseyin ve Chaturanga bunu beğendi.
  3. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,395
    Stereo sistemlerde tek başına kullanılan DAC lar ve DAC içeren entegre amfilerden genelde orta seviye DAP a göre çok daha iyi sonuç almanız olası. Dijital usb ile kaynak olarak kullanıp, timing ve kontrolün stereo sistemdeki DAC ta olduğu bir çözüm muhtemelen daha iyi sonuc verir(jitter sorunu için iyi bir usb kablo ile). Deneyip görmeniz iyi olur. Stereo sisteminizdeki parcaların, interconnectlerin kalitesine bağlı biraz..

Collapse Signature Expand Signature
    Ahmethuseyin bunu beğendi.
  4. Ahmethuseyin

Ahmethuseyin
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    kullandığım amfi stereo için biraz alakasız ama, Denon x2300w avr kullanıyorum,
    hoparlör olarakta dali opticon 6 kullanıyorum, bi-amp şeklinde bağlantı yaptım.

tidal hifi için şöyle bir bağlantı yaptım,

Linn kazoo server,bubbleupnp ile parçalar direkt avr içinde çözülüyor.

fakat m11 pro ile bağlayıp gezinmek daha kolay geliyor.

ses kalitesi olarak çok benzer geldi bana.