Fiio X3 II Türkiye Turu

'Müzik Çalar İncelemeleri' forumunda compicat tarafından 14 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    514
    Ben de Ankara'da yaşıyorum ve denemek isterim. Westone UM3X, Monster Clarity HD Model One ile deneyebilirim; USB DAC özelliğini de AudioQuest Dragonfly 1.2 ile karşılaştırabilirim.

Bana sıra gelmese de bu güzel organizasyon için Selçuk ve Boğaç Bey'e çok teşekkür ediyorum. (Büyükşehir çalışıyor.:laugh:)

Collapse Signature Expand Signature
    3 kişi bunu beğendi.
  2. DASM

DASM
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    38
    Kim düşünmüşse harika olmuş. Bu kadar isteyen varken Bana sıra geleceğini sanmıyorum. Artık incelemesini okuruz. Yeni fikirler görmek çok güzel.

4 kişi bunu beğendi.
  3. one_m7

one_m7
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    202
    Test edecek (etmeye degmez :D ) kulakligim olmadigi icin sansli arkadaslarin yorumlarini bekleyecegiz. :) boyle bir uygulamayi dusunen selcuk bey ve bogac beyi tebrik ediyorum. Saygilar :)

2 kişi bunu beğendi.
  4. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,253
    @compicat @fastfalcon Tebrikler ve teşekkürler arkadaşlar. Gönderilecek Kişilerin seçiminde foruma katkı yapan arkadaşlara öncelik tanırsanız çok sevinirim.

5 kişi bunu beğendi.
  5. fastfalcon

fastfalcon
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    217
    Sevgili Forum Üyeleri ;

Öncelikle çok yoğun bir tempoya sahip olmasına rağmen bu başlığı oluşturan Boğaç beye @compicat 'a çok teşekkür ederim. Fiio ile birlikte böyle bir çalışmaya gidip bunu sizlerle paylaşmak çok güzel. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Fiio bu başlığı, bulunduğu sosyal medya ortamlarında paylaşıp, farklı dillerdeki görüşleri bilgi havuzunda paylaşacak. Bu sayede sitemizi birçok kişi ziyaret edip, paylaştığınız bilgilerden yararlanmış olacaklar.
    Ürün ilk olarak Boğaç beye gelecek. Gönderilecek kişilerin seçiminde de, forumla istişare edilip uygun arkadaşların belirleneceğine inanıyorum.

Saygı ve Sevgilerimle....

6 kişi bunu beğendi.
  6. Priest

Priest
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    294
    Bende denemeyi isterim. Er4s ve Pfe232 ile deneyebilirim ve fikirlerimi paylaşabilirim. Ankarada'dayım.
    Böyle bir imkan olması güzel olmuş gerçekten

2 kişi bunu beğendi.
  7. Tuncay Uğurlu

Tuncay Uğurlu
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    İstanbul'dan, Sennheiser HD 600 - Schiit Vali amfi - AudioQuest Dragonfly DAC + Audio Minor kablolu bir setupla DAP liginin bu umut vaad eden yeni oyuncusunu tanımak isterim. Pek dap deneyimim olmadığı için de 'saf' bir gözle (veya kulakla mı demeliydim) deneyimlerimi aktarabilirim, maratonu düzenleyen arkadaşları kutluyorum...:D

2 kişi bunu beğendi.
  8. toser

toser
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Bu uygulamayı düşünenlere teşekkür ederim. Ankarada yaşıyorum. Ibasso dx50, ostry kc06 ve brainwavz m5 kullanıyorum.

2 kişi bunu beğendi.
  9. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,120
    Teşekkürler arkadaşlar, başka marka/modeller için de ilklerden olması dileğimle.

3 kişi bunu beğendi.
  10. iPhonist

iPhonist
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    22
    Merhaba arkadaslar.

Istanbul Gokturktenim, PFE 232, Parrot Zik, fiio E11, iphone 6+ 64 gb. kullaniyorum. Daha onceden DAP kullanmadim ve gecmek istiyorum listeye beni de ekleyebilirseniz sevinirim.

2 kişi bunu beğendi.
  11. oguzhan

oguzhan
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    451
    Daha önce X3 kullanıyordum, şuanda iBasso dx90 ve pfe232,ckr5 kulaklık kullanmaktayım.
    Fiio E12 amfide kullandım. Güven konusunda bir çok referans gösterebilirim. En başta Selçuk bey başta olmak üzere.
    Trabzonda oturuyorum.

3 kişi bunu beğendi.
  12. Tuncay_D

Tuncay_D
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    461
    Öncelikle böyle güzel bir uygulamayı ülkemizde gerçekleştirecek olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Fiio x3 ve x5 kullanan/kullanmış arkadaşların, ve ayrıca, fiio x3 II ye muadil/rakip olarak görülen daplara sahip arkadaşların, Fiio X3 II hakkında yapacakları yorumlar ve izlenimlerin Fiio x3 II yi almaya niyeti olanlar için daha isabetli/doğru olacağını düşünüyorum.

Bu sebeple 3-5 mesaj önceki talebimi sildim, Fiio X3 II hakkındaki yorumları sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılar.

3 kişi bunu beğendi.
  13. high-fidelity

high-fidelity
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,583
    Güzel bir uygulama.Gelecek ürünler için de olması dileğiyle.:)

14. CapoNx

CapoNx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    197
    Çok güzel bir düşünce ve uygulama .Emegi geçen herkese teşekkür ederim.Bende bu aleti denemek isterim.Su an fiio x1 ve sennheiser momentum over ear kullanıyorum.Kocaeli - Izmit te ikamet ediyorum.
    Edit: 1 aya Music One da gelecek.

#34 CapoNx, 17 Mart 2015
    Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Mayıs 2015
  15. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,629
    Herkese güzel mesajları ve ilgisi için teşekkürler. Ürün elime ulaştı. Listeyi Selçuk Bey ile ilk mesajda güncelledik. Bir aksilik olmazsa perşembe günü listede ilk sırada bulunan @Synthyss ile tur başlamış olacak. Sevgili Yağız, cihazı 26 Nisan'daki İstanbul buluşmasına götürecek. 26 Nisan'da ilk olarak cihaz eline geldi diye düşünerek, buluşmadan sonra cihazı yanına götürerek, 28 Nisan'da sıradaki @leylines Burak Bey'e teslimatını kargo ya da elden sağlayacak. Sistem bu şekilde devam ederse çokça kullanıcı dinlemiş olur ürünü. Kargodan ya da elden teslim alınan 1. gün, sıradaki kullanıcıya gönderilmesi gereken gün -kargo tesliminin 1. gün olduğu bir takvimde- 3. gün oluyor. Kargolar gönderici ödemeli olarak bir sonraki kullanıcıya iletilecek. Türkiye geneli olarak turun uzatılması mümkün; fakat öncelikli olarak ilk 10 slottaki kullanıcıların birebir dinlemesi hepimiz için yararlı olacak diye düşünüyorum.

Herkese hayırlı olsun.

İlgi gösteren herkese tekrar teşekkürler.

13 kişi bunu beğendi.
  16. leylines

leylines
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    800
    2 kişi bunu beğendi.
  17. Priest

Priest
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    294
    Ben de çok teşekkür ediyorum

2 kişi bunu beğendi.
  18. djalimarmaris

djalimarmaris
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    621
    Çok güzel bir organizasyon

2 kişi bunu beğendi.
  19. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,629
    Ufak bir sıra değişikliği oldu. Güncelleme ilk mesajda.

Herkese katılım ve iyi dilekleri için teşekkürler. Dediğim gibi Trabzon'dan sonra gidişata göre Ankara İstanbul dışındaki şehirlere de yönlendirmeye çalışacağız.

İyi dinlemeler.

Saygılar, Sevgiler

2 kişi bunu beğendi.
  20. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,783
    listede ben yokum :(((((((((((((((((((((