Fiio X5 İzlenimlerim

'Müzik Çalar İncelemeleri' forumunda UmutecH tarafından 26 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Quattro

Quattro
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    67
    Daha iyisi var mı acaba diye forumlara bakmadığınız sürece idare eder.
    Keyifle dinlemeler. :)

2 kişi bunu beğendi.
  2. dorseci

dorseci
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Keşke x1 ile başlayıp basamakları yavaşça çıkmaya başlasaydınız..... evet haklisiniz lakin birazda geç kaldığımı düşünürsek kendimdi... uluslararası tırsürücüsü olduğum içinde.. herbirini alıp deneme ve kullanma fırsatım olucağı için x5 fiio grubunun en baba yiğidi değilmi
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 26 Ekim 2015, İlk mesaj zamanı 26 Ekim 2015 ---
    evet bunun fiyatı olsun sesinin sıcaklığı olsun 2x128 olsun dac özelliği olsun DSD ye geçince ne yeticek 1 parca 900 mb olunca neyi seçmeliydim acaba ? başka forumlara bakmadığımı kanısına nerden vardınız acaba ? diğer arkadaşada belirttiğim gibi yeniyim lakin terimlere ve ürün kullanımına ve tam bir performas alınmasının neyle ve ne tarz bir kulaklıkla tam bir sınıra sürüş sağlıyacagım ürün bunu kestirdim her yönüyle ve yorumlarla 500$ a daha kapasiteli ürün nerdeyse yok gibi 128liklerden ya vazgeçicem yada tek cihaz alip karti gelicek harcama zamanina

3. Quattro

Quattro
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    67
    Fiio X7'yi duyurdu mesela...
    Akla merak girince üzerine fark verip onu da mı denesem, nasıl olur soruları girer.
    Yada sevdiğiniz kulaklığın üst modeli çıkar buraları okurken görüp denemek istersiniz...
    İncelemeleri okursunuz bu tam benim istediğim dersiniz sipariş edersiniz vs...
    O yüzden forumu kapatma ifadesini kullanıyorum.
    Ben Shure SE215 ile 3 yıl geçirdim.
    Ancak buraya epey süre uğramadım.
    Çünkü biliyordum ki daha iyiye ulaşma isteği ve merakı bana çok sık değişiklikler yaptıracaktı. :)
    Başka forumlara bakmadınız demek istemedim. Ben buralarda bulunmanın daha iyiye ulaşma isteğini arttırdığını ve sürekli yeni şeyler denemeye ittiğini söyledim. Benim gibi düşünen kişiler çoğunluğu oluştursa bu forumun da kendisi olmayacaktı belki.
    İyi forumlar.

4. dorseci

dorseci
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    haklısın ve sonuna kadar katılıyorum işte illaki acemiliğimiz olucak okadar

5. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,351
    Arkadaşlar haklı, en önemlisi bu yenileme isteğini en azından makul bir süre dizginlemek. Kullanılan ekipmana iyice alışmadan yapılan upgrade boşa oluyor neredeyse, ne geldi ne gitti anlamıyor insan.

X5 çok sevdiğim bir cihazdır sizi uzun süre idare edecektir.

Collapse Signature Expand Signature
  6. ercuozcan

ercuozcan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    ben birşey sormak istiyorum x5 i bilgisayara bağladığımda storage modda sd kartları görürdü artık görmüyor bugüm yazılım güncellemesi yaptım fw2.6 yükleyince düzelir dedim ama yine olmadı driver da yüklüyemiyorum çünkü usb ye bağladığımda bilgisayar hiç tepki vermiyor. bi çözümü olan var mı?