Forum Hakkındaki Görüşleriniz, Önerileriniz ve Olası Hatalar

'Forumumuz Hakkında' forumunda noXious tarafından 27 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    @Birdy Dizzy, düşüncelerinin bir kısmına katılıyorum ve bu kısmı zaten ivedilikle hayata geçirilecek, sadece smf konusunda teknik bilgimiz yeterli değil forumun oturmasını bekliyorum bunun içinde kafamda en az bir kaç ay daha var. Katılmadığım kısım ise burada olan herkesin ortak yönünü sende biliyosun audio merakı, bunun dışında bende telefonlarla fotoğraf makinalarıyla ilgileniyorum hatta belkide audio dan daha fazla ama özellikle telefon bölümü ekseriyetle her forumda seviyesi düşük olan bir bölümdür, örneği çoktur. Bunun dışında bahsettiğin diğer bölümler de anca zamanla bu işten anlayan arkadaşların aramıza katılmasıyla hayata geçirilecek bölümler. Şimdi bahsettiğin bölümleri açsak kim ne başlık açacak yada hangi meramına çare arayacak? Biraz sabır arkadaşlar forum bu haliyle kalmayacak sizi temin ederim ama içerik v.s olarak kafamda daha tam olarak oturmadı bu en kısa sürede giderilecek giderildiği zamanda bahsettiğiniz alanlarda gerekli adımlar ivediklikle atılacaktır sizi temin ederim. Önerilerin için teşekkürler ;)

2. Birdy Dizzy

Birdy Dizzy
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    @noXious
    Yazdıklarını okuyunca yapacaklarını iyi bilen, pekçok şeyi kafasında oturtmuş bir kişi karşımda gördüm. Buradaki herkes azçok birbirini tanıyor (aklıma geçmişte MSN de ne yapabiliriz diye yaptığımız yazışmalar geliyor) ve bu forumu hepimiz sahipleniyoruz. Bunun sonucu kafamızda en kısa zamanda bir yerlere gelmesi, katılımcı sayısı ve içeriğiyle ilgili herkesin bildiği bir forum olması gerektiğini hayal ediyoruz. Seninde söylediğin gibi seviyesi düşük bazı bölümlere gerek yok, haklısın. Bazı bölümlerde zamanı geldiğinde açılacaktır. Bir de sayfa uzunlukları arttırılabilir. Forumun genel yapısı korunarak (ki bence çok başarılı) devamlı eklentiler ile daha güzel olacaktır.

3. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    @Birdy Dizzy
    Bahsettiğim gibi bazı adımları atma konusunda önümdeki tek engel teknik smf bilgisi eksikliği(bu akşam armored ile bir kaç küçük oynama yaptık ve kanımca güzel oldu) onun dışında içeriği nasıl yönlendirip genişleteceğimiz sizin fikirleriniz doğrultusunda belirlenecektir. Bazı bölümler kendi içeriğini oluşturabilmek ve büyüyebilmek için o konuda ehil kullanıcılıar ister bunlarda zamanla olacak şeyler ;) Yeni bölümler açıcaz kapıycaz dediğim gibi bu forumu ben kurdum ama birlikte fikir alıcaz yöneticez, yeni bir oluşum isek bu noktada farklılığımızıda ortaya koymalıyız diye düşünüyorum:)

Not:Bir avatar ile profilin çok daha şık olacak:)

4. Birdy Dizzy

Birdy Dizzy
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    @noXious
    avartar ve profil çok önemli. İyi birşey olmalı. Beni tam yansıtmalı. Bunun için ,iyi birşey bulmak için zaman ayırmam lazım. Acelesi yok.

5. ftt

ftt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu arada son bes mesaj fasilitesini yanip sonen "yeni" gif'inden daha cok sevdim ben. Hatta o "son bes", "son on" falan olsa mukemmel olurdu ::)

6. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Evet benim de hoşuma gidiyor son 5 olayı... Bence de son 10 falan olsa daha güzel olur :) Birde irtibat gücü kısmı gerekli mi? Ya da etrafındaki diktörtgen çigi kaldırılabiliyor mu?

7. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    @ftt,Top list karışık, uzun kodlara sahip ve riskli bakıcam onlarada daha doğrusu armored bakıcak;)

@KontG, o çizgileri koymak için baya uğraştık ama güzel olmadı derseniz kaldırız problem değil. İtibar gücü kısmını sound la görüştük beraber koyduk belki ilerde kaldırabiliriz ;)

8. ferhatt

ferhatt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    herkesin kendi açtığı konuyu silebilmesi ya da kilitliyebilmesi güzel ve tehlikeli olmuş.

bence böyle kalsın. eğer suistimal eden olursa elinden alınsın bu yetki.

9. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Bir şey daha aklıma takılmışken söyliyim; resimlerimiz irtibat günün üzerine çıkarılabilir mi? Yani resimler tam ismimizin altın olursa güzel olur... dikkat çekici olmuyor gibi geliyor bana

10. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Harika oldu :D hem ana sayfa hem de profiller... ;)

11. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Bu arada siteden yazı kopyalanması engellenmiş... Hoşuma gitti :) Güzel fikir ;)

12. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Elimden geldiğince paylaşımın burada kalmasını istiyorum ve bunun için birkaç küçük önlem aldım. Gelişme yolunda farklı adımlar atıcaz baş coder armored ile muhahahh :D

13. UoKTeN

UoKTeN
    Expand Collapse
    Guest

Bazi uyelerde cinsiyet niye gozukuor onu anlamadim ben de..

bence kimsede gozukmesin.. forum buyuyunce bayan arkadaslar yardim ister bazi arkadaslarda msn den yardimci olayim bahanesi ile isi ilerletebilirler..

benim gorusum tabi.. Favori Mp3calari falan olsa ya da elektronik aleti falan..

14. UoKTeN

UoKTeN
    Expand Collapse
    Guest

Sahtecilere topic yok hosuma gitti walla.. ;D

ama bence diger mp3calar kullanicilarina da topic lazm..(muzio,sony vb..) ayri topic degilde Diger Markalar adinda olabilir bence..

15. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Uluc, kendin seçmezsen gözükmez cinsiyet. O yüzden için rahat olsun. Muzio zaten bitmiş bir marka olduğu için ona gerek duymadım. Sony için ise kullanıcısı varsa açarız. İlk zamanlar Archos bölümü de vardı; TR' de doğru dürüst kullanıcısı olmadığı için kaldırdık orayı.

16. ftt

ftt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0
    Forum super fonskiyonel oldu valla, "Yeni Gonderilen Mesajlari Goster", "Mesajlarima Yazilan Yeni Cevaplari Goster" vs. Muthis :)

Yalniz kopya korumasi olayi benim isimi cok zorlastiriyor. Alinti yaparak cevap verirken belli bolumleri kirpmak konusunda problem yaratiyor. Ayrica en azindan metin kutusunda (text field) yazarken "metin secme" fonksiyonunun aktive edilmesi lazim. Kendi yazmakta oldugum metni o an kismen secip silemiyorum/kesemiyorum. Backspace'a basili tutmak zorunda kaliyorum, filan :-\.

17. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Bu kodun kısmen kaldırılması söz konusu değil, kendi yazılarından alıntı yapacak isen duzenle butonu vasıtasıyla bu işini halletmen gerekicek ;) sağ tıklama yasağı kodu esnek bir kod değil :)

18. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Forum gayet iyi gidiyor :) Şu işlerimden kurtulup zaman bulabilsem yeni eklemeler yapıcam...

19. Sam0

Sam0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Özel mesajlaşmada güvenlik kodunu kaldırsanız yada daha okunaklı görsel bişey yapsanız güzel olur çünkü , çoğu zaman okunmuyor , üye olurken şans eseri girdim kodları tuttu.. (3. denemede)

20. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    O güvenlik kodu özel mesajlarda herzaman istenmiyo. Foruma üye olurken sıkıntı yaratıyo ama şuan için yapacak birşey yok. Bu arada hoşgeldin SamO