Forumun temel taşları

'Genel Tartışma' forumunda Mustafa ALKAN tarafından 23 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,768
    Bizim eski üyeler hiç ortalarda görünmüyor. Ilk üye olduğum zamanlarda merakla beklerdim ne yazacaklar ne inceleyecekler ne tavsiye edecekler diye.. Neredesiniz üstadlar??

refuserQ ve zodiac_tauruss bunu beğendi.
  2. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Merhaba,

Sordum, parayı dövize yatırmışlar.

3. ulyses

ulyses
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    143
    Yaşlandık. Kulaklar artık 14khz de cutt off olduğu için pahalı ekipmanların da bir espirisi kalmıyor. İyi tarafı, iphone kulaklığı ile bile müzik dinlenebiliyor. Şaka bir yana, dönüp dolaşıp geliyorum ben buralara. Ama iş güçten pek bir şeyler yazacak hal kalmıyor.

fortress34, refuserQ, Baran ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. zodiac_tauruss

zodiac_tauruss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,224
    Benim teknik anlamda pek desteğim olmaz idi ama sevgi pıtırcığı görevimi hâlâ sadakatle ifa ediyorum. Dile kolay, 13 yıl geçmiş kurulalı. Hayat gailesi içerisinde anlayışla karşılanmalı böylesi "savruluşlar". Kölesi olduğumuz üretim ilişkileri, tüm ilişki biçimlerimizi etkiliyor. Burada olan da az/çok budur.

Hepsine selam olsun... Çok nasiplendik görüşlerinden, bilgilerinden, dostluklarından...

resat, mfya, ulyses ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  5. brsdrgn

brsdrgn
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    90
    Açıkçası aynı şeyi ben de düşünüyordum. Uzun bir aradan sonra dönünce farkettim. Eski hallerinden hatırlıyorum bu forumu. Kac sene evvel ki halleri... benim para biriktirip burdaki büyüklerin paylasimlarindan yola çıkarak ekipman aldığım günler...

Şimdilerde genel olarak durgun. Bunu döviz kuruna ve ekonomik gelişmelere bağlıyorum. Müzik dinlemek eskiden biraz lüks kategorisindeydi. Chi-Fi kavramı yeni yeni gelişiyordu. Şimdilerde iyice parlamis durumda Chi-Fi. Dünyanın dört bir yanından akina uğruyor. Ancak dolar kuru bizde çok yüksek. Haliyle Chi-Fi kavramı biraz lüks kategorisine girmişken diğer markalar tamamıyla lüks oluverdi diye düşünüyorum. İncelemeler de bu forumun beli kemiği. Haliyle etkiliyor.

ulyses, zodiac_tauruss ve refuserQ bunu beğendi.
  6. DrWhite

DrWhite
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,043
    para yok para... olanın da keyfi yok, malum hobinin kategorisi lüks ve keyfi yerinde adamın yapacağı şey lüksle ilgilenmek. bir de hobi ile uğraşmak o işle ilgilenen camianın hareketli-heyecanlı olması ile daha tatlı oluyor, işte çocukların bak bu da benim oyuncağım muhabbeti nihayetinde.. Son bi kaç yıldır herkes olabildiğince defansif hareket ediyor neredeyse tüm yaşamında e bu da foruma fazlasıyla yansıyor.

pea, Mikrobiyolog, ulyses ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  7. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    822
    Ankara ekibi çok iyiydi , onları göremiyorum uzun zamandır

Collapse Signature Expand Signature
    fortress34 ve zodiac_tauruss bunu beğendi.
  8. gronyar

gronyar
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    11
    Her şeye rağmen buraların olması güzel, açıkcası çok takip edebilen birisi değilim, lakin bir bilgiye ihtiyacım olsa ilk aklıma gelen sitedir burası kulaklık konusunda ve şimdiye kadar kullandığım kulakları seçmem de oldukça etkili olmuştur buradan edindiğim bilgiler,

9. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,768
    Bir ankara buluşması düzenlemiştim. 3 yıl ya da 4 yıl oldu. Şehir dışından bir çok arkadaş da katılmıştı. Güzel bir etkinlikti. Hâlâ hatırlarım. Bir çok ekipman , denemeler, sohbet muhabbet... şimdilerde nerede o eski günler diyoruz.

refuserQ, DrWhite, fortress34 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    822
    Yanlışım yoksa , 2012-2013 yıllarında Ankarada bir cafede , üst katta bi buluşma olmuştu , o zamandan aklımda kalanlar ateş abi , tahsin abi ve diğer abiler arkadaşlar , o buluşma benim için çok keyifliydi , şimdi hatırladım da hüzünlendim ....

Tera player'i ilk orada görmüştüm , dedim ki bu ne la? ekran yok , o yok bu yok , her parçayı çalmıyor vs vs ..... Meğersem altın değerindeymiş :p ama yinede bana gelmez o cihaz :cool: gözümle görmeden olmaz abi olmaz :eek:

Collapse Signature Expand Signature
    #10 elektronik müzik, 23 Haziran 2020
    Son düzenleme: 23 Haziran 2020
    refuserQ ve fortress34 bunu beğendi.
  11. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,768
    Ben de orada lotoo paw gold görmüştüm. Tera da deneyip şaşırdığım bir cihaz olmuştu. Harika sesi vardı. Tam antika adam işi demistim bir sürü anı var bende bulusmalardan kalan.

refuserQ, border66 ve fortress34 bunu beğendi.