G4ME ZERO PROFESSİONAL OYUNCU KULAKLIĞI İNCELEMESİ

'Sennheiser' forumunda lazquest5334 tarafından 29 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. ozgurg84

ozgurg84
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    Oyuncu kulaklığı olarak ben bir de Kingston Hyperx Cloud Alpha'yı öneririm. Takstar Pro 82 isimli kulaklıkta çeşitli modifikasyonlar yaparak üretilen bir kulaklık.

Kendi adıma zevkle kullanıyorum.

Sanal 7+1 işi de bazı oyunlarda faydalı olabiliyor, Battlefield 1'de çok kullandım, ayak seslerini biraz abartsa da nereden geldiğini daha fazla belirginleştiriyor ve bu da oyunda avantaj sağlıyor.

2. Ahmetg

Ahmetg
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    16
    Aynen hocam katılıyorum oyunla alakalı olmasına. Oyunun desteklemesi lazım. Battlefield 1'de muazzam oluyordu.

3. ozgurg84

ozgurg84
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    Aynen ben o kulaklık ve sanal 7+1'den sonra BF1'de performansı 2-3 katına çıkardım ama bazen de aşırı panik yapmaya ya da pusup kalmaya neden olabiliyor :)

4. Ahmetg

Ahmetg
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    16
    :):)

5. selcuka

selcuka
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8
    Bende Zero almasaydım Cloud 2 alırdım o dönem 300 civarında idi. Süper kaliteli kulaklıktı.

6. ozgurg84

ozgurg84
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    Hocam Cloud Alpha, Cloud 2'den daha iyi bir kulaklık. İnternette ikisini kıyaslayan bir çok inceleme var.

7. Ahmetg

Ahmetg
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    16
    Velhasıl arkadaşlar Game One mı alayım yoksa HD 599 alıp mikrofon mu uydurayım?

8. selcuka

selcuka
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8
    7
    PC kullanıyorsan bence HD serisinden kulaklık al yanına kaliteli bir mikrofon al. Ben tercih edecek olsam AT2020 XLR olurdu. Çok uğraşmak istemiyorsan usb li versiyonu da var. Eğer amfiye bütçe yetmiyorsa XLR to USB kablo var mı onu araştırmak lazım bir süre idare edebilir.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 20 Mayıs 2019 ---
    Doğrudur hocam ben en son Revolver modelinde kalmıştım HyperX in. Onuda hiç beğenmemiştim.

9. Blackmore

Blackmore
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    HD serisi bir kulaklık ile şunu tavsiye edebilirim ; https://tr.aliexpress.com/item/For-...=1007.13339.99734.0&scm_id=1007.13339.99734.0

Kendim de kullandım ses kalitesi tatmin edici. 10 dolarlık bir ürün için baya iyi. Bu bildiğimiz V moda boom pro nun çakması sanırım birebir aynı ama ses ayarlama butonunda v modanın amblemi yok sadece. Tavsiye ederim.