Gearbest

'Haberler' forumunda xxyx tarafından 21 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. xxyx

xxyx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    141
    Gearbest sitesi artık türkiye'de

Gündelik yaşamda kullanılan gerekli her şeyi buradan temin edebilirsiniz şuan site ön sipariş alıyor ama fiyatlar doların durumundan dolayı biraz artmış durumda

Alışveriş siteleri içinde sizlere alternatif olacağını düşündüğüm için bu başlıkta paylaşmak istedim

Saygılar.

4 kişi bunu beğendi.
  2. Xexec

Xexec
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    156
    Çeşitliliğin artması rekabet açısından iyi, tüketiciye geri dönüşler iyi olacaktır.

3. mfya

mfya
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,819
    Amazon' a rakip görülür mü bilemiyorum ama ülkeye bu tür firmaların girmesi çok iyi bir şey. Biz hep alışverişi zaten yurtdışından yapmaya alıştığımız için pek farketmiyoruz ancak Hepsiburada ve GittiGidiyor' dan başka internet alışverişi bilmeyen büyük bir kesim var. Onların gözünden bakınca ülkede iyi reklam ile kendini tanıtabilirse büyük rekabet ortamı oluşur ve umarım bu rekabet bize yarar.

Collapse Signature Expand Signature
    4 kişi bunu beğendi.
  4. xxyx

xxyx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    141
    Amazon kadar kapsamlı değil ama aklınıza gelecek her şeyi bulabilirsiniz bazı kategorilerde üst düzey ürün bulunurken bazılarında tam tersi durum olabiliyor güzel site normalde biraz daha uygundu ama dolar etki yapmış olmalı :) tanıtım iyi yapılırsa genele baktığımızda iyi yerlere gelebilir.
    Ben bir çok el aletini burdan getirmiştim gayet uygun ve kalitesi ürünler geldi site iyi yerlere gelirse rekabet ortamı artarsa dediğiniz gibi kazanan tüketici olabilir

2 kişi bunu beğendi.
  5. OzanBc

OzanBc
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    107
    Eminim epey bir alışveriş yapan olacaktır ama benim anlamadığım bir şey var:
    Acaba ürünler Türkiye'den mi gönderilecek yoksa Çin'den mi? Aldığın şeyi 45 gün beklemek ne kadar zor, bilirsiniz :/

6. AlperÇ

AlperÇ
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    233
    Galiba bu konuda çok nasipliyim, çokça Ürün aldım en fazla 17 gün bekledim :)
    VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. florence

florence
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,760
    Zamanında e-cig satışını yasaklamadan önce çok alışveriş yapmıştım gearbest'ten. Sonra bu kategoriye ait ne varsa Türkiye'ye satışını bırak, site içerisinde bile göstermemeye başladılar. Nitekim hala öyle.

Indirimden ziyade bindirip de indirmeyi seven bir satış politikaları var. Bizimkiler gibi yani.

Gearbest gibi aklıma gelen; Banggood, Dhgate ve tabi Aliexpress var.

8. xxyx

xxyx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    141

Türkiyede deposunu olduğunu paylaşmışlardı Türkiye üzerinden göndermeleri muhtemeldir