Hangi Dizileri İzliyor sunuz?

'Konu Dışı' forumunda cmbrbr tarafından 30 Haziran 2007 tarihinde açılan konu

1. erman

erman
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2
    arkadaslar bi sezonluk bolum indirdim bi dizinin 13 bolum . tam dvd ye atayım dedim . 20 kusur mb fazla geldi. simdi 20mb icinde ayrı bir diske atmak istemiyorum . sıkıstırabilecegim bir program onerebilirmisiniz. :)

2. fizmitli

fizmitli
    Expand Collapse
    Guest

görüntüyü zip yada rar yapman 1 mb değiştirmiyordu hatırladığım kadarıyla,eyer bilgisayarda seyredeceksen bölümlerden birini mp4 indir olsun bitsin canım kardeşim.

3. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Pek fark yaratmaz Erman. Zaten DVD medyalara yazarken dizilerde ideal rakam 12 bölümdür. Gerisi hem ömürden götüren hem de sürücünün zorlandığı en dış kısımlardır. DVD'ye yazılabilecek 4400 küsür MB verinin ideal olanı 4300 sınırını geçmemek.

4. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    681
    baştan beri gıcık olmuştum armuta :) kendini bi nane zannediyordu ii olmuş valla

5. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Lost'ta bir Sawyer, bir Desmond derim başka birşey demem... Locke da sapıttı Sayid de...

6. ziprar

ziprar
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    73
    Lost'u eskisi kadar heyecanla takip etmiyorum. 2-3 hafta biriktirip öyle indiriyorum bölümleri falan.

Bence temel bir hata yaptılar.

Dizinin en büyük özelliği, bu kadar bağlayıcı ve sürükleyici olmasının sebebi; sürekli esrar perdesi ve yeni sorular yaratması. Ama soruları yaratma hızı, çözme hızını o kadar aştı ki, eski yarattığı sırları unutmaya başladım bile. Ve çözülebileceğine inancım da azaldı. Hatta insanlarda ciddi ciddi "her bölümü o anda bir yerinizden uyduruyorsunuz, bu kadar sırrı içine alıp çözen/eriten bütünlüklü bir yapı/senaryo mevcut değil" şeklinde ciddi şüpheler oluştu.

Şimdi şöyle düşünün; bu dizinin ne kadar güzel olduğuna artık ben bölüm başına karar veremem. Eskiden/başlarda bir bölüm seyredince diyordum ki, "evet çok güzel bir bölüm". Ama eğer dizi sonlandığında ağzımda kekremsi bir tamamlanmamışlık hissi bırakacaksa, verdiğim kredibiliteyi geri almak isteyeceğim. O yüzden artık beni bölümler coşturmuyor. Yeni soru/sorun yaratacağına önce elindekileri hafifletsin dizi.

7. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Aslında 3 sezon için anlaşma yapılmış başında ama maalesef ki tiсari kaygılar diziyi 3 sezon daha uzattı. 2010'da bitiсek dizi ve finali de sinema filmiyle yapaсaklar. Asıl lost 6. Sezonda başlayaсak

8. fizmitli

fizmitli
    Expand Collapse
    Guest

lost da bende sawyerı tek geçerim,adam tam karizma zaman zaman gösterdiği bencillikler onu çok gerçeksi bir karakter yapıyor bence.İlk 2 sezonu 1 haftada seyretmiştim 3.sezonu zor bitirdim,4.sezon ise bilgisayarda bekliyor bi türlü başlayamadım.Prasion break 3.sezonu tabiri cazise ''öğğğğğğ'' olmuş.Knigt riderı çocukluğumun anıları içerisinde ilk bölümünü büyük keyifle izledim ama gerisi traşa bağladı,neden böyle oldu anlamış değilim.Büyük övgüler alan terminatorunde tüm bölümleri beni bekliyor fakat onada vakit bulup başlayamadım.Şimdi tnt de supernaturel gösteriyor orada gördüğüm kadarıyla fena bir dizi değil.Tnt deyince lost türkçe düblaj girecek izlemeyi düşünen vermı acaba :)

9. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Lost türkçe dublaj izlenmez... Göreceksiniz :)

10. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Her malın bir alıcısı olurmuş Kont, buna da tamah eden birileri olur.

11. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    evet ona eminim zaten... çoğu kişi türkçesi çıkıcak diye nerdeyse havalara uçuyor... ama o tadı alabilecekler mi göreceğiz :)

12. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    681
    olmaz yaa öle şey mi olur hiç

13. erman

erman
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2
    sawyer ın klasik son of a bitch lafını nasıl cevircekler acaba guzelim vurgusu ile :D

14. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Sawyer'ın daha ne lafları, ne taktığı lakapları var.. Adamım ya o benim ;D

15. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    681
    kont biliyorsundur sawyer japon bir hatunla evli nasıl teknoloji tutkunuymuşlar karı koca :)
    gidip beraber inceleyip alıp eve gelin keyifle denediklerinden filan bahseymişti derginin birisinde görmüştüm

16. TorukoJin

TorukoJin
    Expand Collapse
    Guest

TV ile pek aram yoktur. Ara sıra haberleri izlerim sadece. Bu yüzden dizi olarak sadece Lost'u takip ediyorum. 4. Sezon bu hafta bitiyor yanılmıyorsam. Bekliyoruz bakalım 13. bölümü :)

17. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    evet son bölüm 2 saat olacak... cuma günü hem lost'a doyacağız, hem de sonu yine bizi deli edecek eminim... 5. sezon ocak 2009'da... Allah lostseverlere sabır versin..

18. valdez

valdez
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    25
    Ben de MD House'u izliyorum.