Hangi kulaklığı almalıyım ?

'Kulaklık Genel' forumunda Alivhtsntrk tarafından 11 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,239
    Tüh... Kafa üstü deseydiniz TH900 derdim ..

2. hbcke

hbcke
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    23
    TH900 ün bası iyi diye biliyorum tizleri nasıl bilmiyorum

3. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,239
    Fazla :)

4. Engineer

Engineer
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Woburn güzeldir lakin audiopro yanında biraz acemi kalır o bile araştırınız derim... B&o h3 uymaz birinin zevkine ya da burn in olmamıştır belki zira çok çok çok değişir h3 zamanla... Şunu diyeyim son h3 h3 tür bu marka tahtakale işportacısı değildir model neyse odur aksini düşünmek ortadoğululuktur biraz ama normaldir coğrafya da... Şu gerçek ki fiyatı gören beyin lobları bir çok duyuyu kapatır o millette ucuz ya bu kötü der falan filan :))))

5. Black

Black
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    121
    H3 konusunda yazacağımı yazdım fazla uzatmaya gerek yok. Zaten H3 konusunda yazdığınız diğer yorumları da okudum. Epey seviyor olmalısınız kulaklığı. :)

Woburn meselesine gelirsek, foruma kayıt olmamdan çok çok öncelerine dayanır araştırma ve okumalarım. Hatta notlarım. Ama bizzat denediklerim gördüklerim arasında fazla fazla fark var. Woburn'ü yaklaşık 20 dakika test ettim estetik olarak da ayarlanabilir frekans moduyla da kişisel beğenime hitap ediyordu açıkçası. Alacağımdan veya övdüğümden değil. Firmanın kulakiçi/hoparlör farkına değinmek için yazdım. Dediğiniz modele baktım bu arada, fena görünmüyor.

6. Engineer

Engineer
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    H3 ü çok seviyorum demedim hakkını teslim ettim mdr ex650 severim daha çok siz kafam karışık minvalinde bir şeyler yazınca kendimce yardımcı olmaya çalıştım sadece yanlış anlamışım demek bu arada h3 konusunda da baktım göremedim yazdığınızı.

7. Black

Black
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    121
    Kısaca, H3'ü deneyimleyen kim varsa ya da bilgisi olan kim varsa; herkesin bir konu altında toplanıp birbirine yardımcı olmasından ötürü paylaştım o linki konu sahibiyle. Bizzat o konuya yazmadım, ama hepsini okudum.