Hi-Fi Cep Telefonu: Samsung ve Bang & Olufsen Serenata

'Samsung' forumunda ftt tarafından 6 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. ftt

ftt
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    0

Yeni dikkatimi cekti bu, adamlar ilginc bir urun ortaya cikarmis bang & olufsen'le. 15-20 gun once Gittigidiyor'da 4950ytl'den kapanmis, asgari fiyata ulasamamis. Su anda eBay'de 2300$'a satiliyor.

samsung.com'dan alinti:

tamami icin bkz. http://www.samsung.com/tr/news/news...rproduct&news_ctgry=mobilephone&news_seq=5558

2. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Bu ürünün ilk modelini görmüştüm(bu 2. model) herzamanki BO fahiş fiyat politikasının ürünü, samsungu bile yoldan çıkardılar :)

3. cmbrbr

cmbrbr
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    2
    Şahsen bukadar para vermem. Altı ustu telefon. Canım okadar muzık dınlemek sıtıyorsa gıder eve amfi, hoparlör ve cd calar alırım. Zaten bu fiyata bır hi-fi set alınır.

4. ziprar

ziprar
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    57
    Ürün mü, fiyatı mı daha benzersiz karar veremedim.

İşin aslı telefon ve müzikçaların birleşmesi, tek alet taşımak gibi bir amaç gütse de, ikisinin tasarımı farklı noktalara hitap ediyor gibi geliyor bana. Ben telefon dendi mi, pratik, sağlam, acil kullanımlara uygun, önünde gerçek tuşları bulunan birşey hayal ediyorum. Diğeri ise rahat, keyifli bir kullanım için.

Olay bunların birleşmesinin popülerleşmesine doğru mu gidiyor emin değilim. Tatsız görüşmeler yaptıktan sonra bir de müzik çalarımdan soğumayayım da.