iphone 8 ve X

'Haberler' forumunda zxc tarafından 14 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. SalihArslann

SalihArslann
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,403
    Ne gariptir ki bu mesajı iş yerinde artık biraz vardiyanın sonunda kaçmak için tuvalete gittim ve orada okuyorum ve cevap yazıyorum :D
    Bu da demek oluyor ki su geçirmez telefon yerine note 4 gibi su geçiren telefon alacaksın sonra bol kolanya ile birkez silip mikrobunu kırdığın gibi kendine has özel pislik ve mikroplarını üstene sürmek sureti ile yayarsın :D

2. grkankot2

grkankot2
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    34
    Tüketim çılgınlığı bence.
    İphone alacak olsam, eşe dosta kullanımı kolay diye alırım. 5 5s şarj yönünden sıkıntılı. 6 veya 6plus alır geçerim.
    Hele o X'deki üst kısım... Bence çok iğrenç.

2 kişi bunu beğendi.
  3. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,156
    İphone'un eskisi alınmaz. Bir iphone'un, kasılmadan, hızlı çalışabildiği süre, bir sonraki model çıkana kadar. Ondan sonra takılmalar başlıyor. Bunu engelleyecek tek şey ios güncellemesi yapmamak, ama o zaman da Appstore'dan yeni uygulama indiremiyorsunuz ve güvenlik açıkları olabiliyor. Ama sıfır alınan önceki modeller için bu seçenek de yok, çünkü zaten en sonuncu değilse bile, güncellenmiş yazılımla geliyor, ya da ilk kurulumda sizi güncelleme yapmaya zorluyor.

Bu nedenle ben iphone7'ye en son sürümü yüklemedim ios 11 serisi oldu sanırım. Eşimin iphone 5s'inde bir ios 8 versiyonu yüklü, hiç bir şey yükleyemiyoruz ama hala gayet hızlı çalışıyor.

4 kişi bunu beğendi.
  4. Yabguz

Yabguz
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,530
    Turan hocam size tamamen katılıyorum :)
    iphone 3g'yi en son sürüme güncelleyip kasmalar yaşayınca, 2013'ten 2015'e kadar iPhone 5'i kutudan çıktığı haliyle ios 6.0.2 yüklü olarak kullanmıştım ben de (ios 9 nokta bilmem kaç çıktı, yine yüklemedim), eski arayüz olduğu için insanlar hayran hayran bakıyordu. Dediğiniz gibi böylelikle yavaşlama olmuyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4 kişi bunu beğendi.