iriver t60

'iRiver' forumunda wakinyan tarafından 31 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. wakinyan

wakinyan
    Expand Collapse
    Guest

forumlarda ses kalitesi açısından ön plana çıkan bir model.fakat türkiyede servisi satışı olmaması nedeniyle soru işaretleriyle bakılan da bir model.sizce ses kalitesi başta olmak üzere aletin özellikleri garantisiz servissiz yurtdışından aletin alınmasına değer mi?

2. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    12
    Hangi forumlarda? Bizim forumlarda ses kalitesi ile öne çıkan bir iriver modeli hatırlamıyorum. Riverlar her zaman renkli sesleri ve efektleri ile sevilmiş, bilinmiş markadır.

3. wakinyan

wakinyan
    Expand Collapse
    Guest

cnetteki incelemelerde falan okudum.kendi görüşüm değil ki bu konular hakkında bilgili değil yeni yeni meraklıyım.yanlış anlaşılmalara neden olmak istemem.

4. ertan06

ertan06
    Expand Collapse
    Guest

ben 1 ay kullanıp bi arkadaşa sattım( satmazdım ama para durumları bilirsiniz ;) ) t60 ses kalitesi olarak sıcak derin bi sese sahip.kendine has bir ses kalitesi var diğerlerinden ayrılıyor gerçekten. tabi kullandığınız kulaklıkta çok önemli ben sennheiser cx 500 ile kullanmıştım gayet sağlam bi ikili olmuşlardı.ses seviyesini 40 a getirdğinizde kulağınızı acıtmaya başlıyor basslar daha sert vuruyor ve bunun yanında seste çok az bir bozulma oluyor oda bazı parçalarda tabi.küçük pil ile (Kalem pil in küçüğü) 40 saat dinlemeniz mümkün en büyük avantajlarından biri bu özelliği bence.almayı düşünenler olursa yardımcı olabilirim..

5. yilmaz196

yilmaz196
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    8
    2 sene olmuş be kardeş, iyi hortlatmışsın.

6. ertan06

ertan06
    Expand Collapse
    Guest

forumda bir cansızlık sezdim :) havaların sıcaklığından sanırım.hepberaber bi el atalım isterseniz :D