iSkin itouch kılıf (mini inceleme)

'Apple iPod / iPhone / iPad' forumunda Birdy Dizzy tarafından 18 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. Birdy Dizzy

Birdy Dizzy
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    5 martta eBay den sipariş verdiğim iSkin slikon kılıf bugün elime ulaştı. bu kılıfı tercih etmemin sebebleri

*bu tip cihazlarda en kullanışlı kılıf türünün slikon olduğunu düşünüyorum. başka tip kılıflar daha kaba, taşıması zor oluyor.
    *amazon ve itouchfans sitelerinde en tavsiye edilen kılıf olduğunu gördüm.
    *dış yapısının standart slikon kılıflara göre daha hoş olması.
    *çift rengi ile şık durması
    *ekran koruyucu filmin sitesinde parmak izi bırakmayan değişik bir yapıda olduğu yazması.

Şimdi kargo geldikten sonra çektiğim fotoğrafları koyuyorum.

Sonuç

*herkese tavsiye edebileceğim kaliteli bir ürün.

*en ince ayrıntısına kadar herşey düşünülmüş. bel klipsi çıkarıldıktan sonra delikleri kapatacak tıpa dahi konulmuş.

*kılıfın bence en güzel en kaliteli yeri ekrana konan koruyucu. gerçekten parmak izi bıraktırmıyor. istediğiniz kadar bastırın. üzerinde kılcal diyebileceğimiz ince bir doku var ve ekran kalitesini parlamayı önlediği için arttırıyor. ayrıca parmağınız yapışmadan deyim yerinde ise kayıyor.

*tüm terminallerin kapağı var. bu güzel birşey ama kılıfın belki de tek kötü yönü kapakların kesimi biraz çapaklıydı (sanırım en doğru tanımlama buydu). ancak sorun yaratacak düzeyde değil.

*sipariş vermek isteyenlere tavsiyem benim aldığım rengi almasınlar. siyah ve çikolata renginden oluşuyor. biraz kasvetli geldi. şimdi sipariş verecek olsam sanırım lacivert-siyah olanı verirdim.

mini incelemem sanırım faydalı olmuştur. teşekkürler...

2. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    çok teşekkürler birdy benim de kılıfa acilen ihtiyacım var... taşımak bir dert oluyor çıplak şekilde

3. yilmaz196

yilmaz196
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    8
    Eline sağlık birdy, bende iskin siparişi verdim, diablo olandan. Ipod umdada iskinin kırmızı siyahlısını kulanıyorum ve görüntüsü çok hoş. Iskin kılıflar diğerlerine göre çok daha kaliteli, silikon maddesi yapış yapış değil, üstünde toz toplamıyor, bu özelliğini seviyorum en çok. Güle güle kullan. Ben ayrıca milli kaplayıcımız olan bse de aldım, önce onu uygulayacağım.

4. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Ben de 4 adet bse siparişi verdim; bse'siz olmuyor :)

5. sserkogss

sserkogss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    704
    arkadaşlar bende de marware marka silikon kılıf var (sametle almıştık).ama bence bse olduktan sonra cokda kılıfa gerek yok.tamam yerleri ayrı bse cizilmelere karşı filan önlüyo kılıfın darbe emici özelliği var ama biraz daha kalınlaşıyo alet ayrıca cebe filan atılmıyo yapışıp kalıyo bide yılmazın dediği gibi tozları da topluyo.

6. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Birdy senin kılıfda oldukça güzelmiş eline sağlık güzel bilgiledirmişsin. Marware kılıflar da bir başka seçenek.

7. Birdy Dizzy

Birdy Dizzy
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    kullandığım kılıfın en sevdiğim özelliği olan ekran koruyucusunu hafif yamuk durduğu için düzelteyim dedim ve malesef kullanılmaz hale geldi. bende BSE siparişi verdim. 18 nisan da kargoya verildi gözüküyor. 12 günde, elime ulaşmaması normal midir. yoksa postada kaybolmuş olabilir mi.

8. mendini

mendini
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    bana 10 gün içinde gelmişti, biraz daha bekleyebilirsin.

ayrıca kargonun gelmediğini söyleyince,yeniden ücretsiz gönderdiklerini okumuştum

9. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    14 güne kadar bekleyin :)

10. Birdy Dizzy

Birdy Dizzy
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    daha önce ZV:M için BSE getirttiğimde adresi yanlış yazmıştım. Bunu da belirterek "benim hatam. bir tane daha sipariş vermek istiyorum" dedim. ücretsiz yenisini gönderdiler. yalnız kaç günde gelmişti hatırlamıyorum.12 gün ümit kesilip temasa geçmek için uygun bir süre mi onu bilmiyorum. olmazsa önümüzdeki haftaya kadar beklerim. malum bildiğiniz gibi touch larda ekranın çizilme derdi yok. silikon kılıfımda var (BSE yi niye alıyorum ya neyse). biraz daha bekleyeyim.