JDS OL-DAC icin upgrade tavsiyesi

'DAC' forumunda B.taşkın tarafından 27 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. B.taşkın

B.taşkın
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    32
    Merhabalar, bayadir foruma girip konulari okuyamamis yorum yapamamistim fakat, isim dustu buradaki ustalara;
    Elimde amfi olarak:
    -O2
    -Aune S7s
    -Thx drop 789 (yolda)
    Kulaklik olarak:
    -Koss ESP/95x (yolda)
    -HD 6XX
    -HE 4XX
    -DT 990 pro (250)
    -HM5
    -4,5 tane daha farkli genelde kolay surulen kulaklik var
    Masaustunde OL-DAC kullaniyorum ama saniyorum siradaki upgrade o, alabilecegim fikir oneri var midir? 250 dolar alti olacak sekilde mumkunse?
    Saygilarimla :)

2. B.taşkın

B.taşkın
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    32
    EL DAC 2 almayi dusunuyorum su anda, yine de farkli onerileri degerlendirebilirim :)

3. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,268
    Selamlar,

250 dolar altında ol-dac'ten çok üstün bir şey beklememek lazım bence, upgrade den ziyada sidegrade olabilir. Ama sunumu farklı olsun derseniz Topping ya da SMSL'in ESS chip'li modellerine bakabilirsiniz SMSL M8, Topping D50s vb. gibi

Ayrıca balanced amfinizin yolda olduğunu göz önüne alırsak, uygun fiyatlı balancede set-up için Drop Grace Design Balanced ya da SMSL SU8'i de düşünebilirsiniz.

Bir de balanced olarak yeni şöyle bir ürün var o bütçe içerisinde, bulabilirseniz: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/soncoz-la-qxd1-balanced-dac-review.13459/

Kolay gelsin..

B.taşkın bunu beğendi.
  4. B.taşkın

B.taşkın
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    32
    Hocam tesekkurler oneriniz icin, guzel gorunuyor gercekten, bunu listeye aliyorum o zaman, 24k daki peak garip geldi ama bana da.

Mikrobiyolog bunu beğendi.