Kulaklık Tavsiyeleri - Ana Başlık

'Kulaklık Genel' forumunda zodiac_tauruss tarafından 16 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Burakkkk

Burakkkk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    344
    O Purple’dan Türkiye’de bir tane var sanırım. O da Berkhan’ındı sanki. O fiyatlara hiç bir coğrafyadan ekmek çıkmaz Hocam. Head-fi ikinci elde pek görmedim. Ama görürsen de 800 €’dan aşağı bence zor bulunur. O bütçelere başka çok kulaklık var. Purple kötü anlamında değil sadece bulunabilirlik ve performans açısından.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Collapse Signature Expand Signature
  2. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    822

O zaman doğru orantı yaparsak , cümlelerime başlayayım :cool:

Velvetin elektronik müzikteki performansı beni tatmin ediyor eyw , bunda sıkıntı yok ...

Baki abinin senin aradığın kulaklık " velvet " ile başladı her şey ve o zamandır hala aynı kulaklık :confused:

Baki abiye selamlar , saygılar , hörmetler bu arada , kendisi forumda takılmıyor uzun zamandır :)
    @bakieryigit

Aldığımdan beri , yıllardır bass modunda takılırım , bazen len şu dengeli ve tiz modu ne işe yarıyor diyerekten denediğim oldu , o modlarda hoşuma gitti , çünkü tiz moduna aldığım da insan seslerinin çözünürlüğü artıyor , içim bi hoş oluyor , doğal olarak mod şeyi çok işlevsel benim için ...Haaa çok mu çok dürtüyor beni hayır çünkü yineliyorum yıllardır bass modunda kullanıyorum ....Nickname'den anlaşılacağı üzerine referans noktam elektronik müzik , özellikle uplifting trance , progressive trance çok dinlerim , geceleri sennheiser px100- İİ ( efsanedir benim için ) ile çok dinlemişliğim ve yatakta öylece uyuya kalmışlığım çoktur :D özetle parantezi daraltırsak :mad: cazz müzik :mad: dışında dinlerim her şeyi

Velhasıl .... Diğer şeye şey edersek ;

Purple bir kere dinlemiştim , tadını tam hatırlayamıyorum , sadece velvetin üstünde olduğu konusunda net cümleler okudum , duydum ...

Çözünürlük olsun , sahne olsun vs vs idi :oops:

Eeeeeee...... Afedersin " eşşeğin aklına karpuz kapuğu girdi " misali benim de kanım kaynadı alayım derken , döviz kuru sağlı-sollu ellemeye başladı , vicdanen zaten o kadar yüksek meblağ vermek , içime buz kütlesi girmiş gibi ediyor beni .....

Sonuç olarak 800 € bandında Türkiye'de velvet'in çizgisinden giden hangi kulaklığı önerirsin? :p

Madem bulamıcaz bizde başka çaresini arayalım :( eyyorlamam bu kadar ;)

Dipnot: Forumda tanıyanlar az çok bilir beni , kurduğum cümleler ve emojiler genel de böyledir , forumu kendimce , kendi kombinasyonlarımla , güzelleştirmeye çalışıyorum , bazen mübalağa çok yapıyorum vs vs kem küm .... saygısızlık vs haşaaa öyle bir şey yapmıyorum ;) yapmamaya özen gösteriyorum :rolleyes: kendi çapımda yazıyorum , çiziyorum :p amannn işte öyle yani :cool:

#3862 elektronik müzik, 29 Haziran 2020 23:54
    Son düzenleme: 30 Haziran 2020 09:39
    theoldman ve lemavora bunu beğendi.
  3. Burakkkk

Burakkkk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    344
    Berkhan, Stark satıyor sahibinden’de. Ben tavsiye ederim Purple alternatifi olarak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    822
    Hibrit sevmiyorum , bi ara bi markanın hibrit kulaklığını denemiştim , ucuz bi markada değildi , sibilanstan kafam allak bullak olduydu ,o gündür elime almadım hibrit , ön yargılıyım yani ..

Burakkkk bunu beğendi.
  5. Endless loop

Endless loop
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Merhabalar maksimum 2500 TL ye kadar bir kulak üstü kulaklık satın almak istiyorum( bu fiyata kadar 2.el bir üründe olabilir). Sadece EDM ve rock müzik dinlemek için satın almayı düşünüyorum. Benim için derin ve solid basslara sahip olması ve enstrümanların sesleri ... Araştırmalarıma göre hoşuma giden kulaklıklar hd 660s, hd 700 ve V moda m100 master. Sizce bunlardan hangisini satın almalıyım. Bunların haricinde sizlerin de tavsiye edece bileceği ürünler var mı ? Tavsiyelerinizi ve yardımlarını bekliyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

6. bhdr74

bhdr74
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    49
    Merhaba, yürüyüş esnasında kullanım amaçlı kulak içi arayışım var. Kafa üstü kullanımını seven biriyim, işitme kaybı (tizlerde) ve çınlama mevcut. Philips shp9500 fiyat olarak ve ses imzası olarak sevdiğim bir model. Bunun kulak içi versiyonu :)) olsa benim için yeterli olacak. Şuan apple ın kablolu kulaklığı ile idare etmeye çalışıyorum ama çokta keyif alamıyorum. Bunların çerçevesinde önerileriniz neler olur.
    Teşekkürler,