Kuzey

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda Baran tarafından 17 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. cique

cique
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    92
    Kendisi son derece kıymetli bir dostumdur. :yourock

2. kornography

kornography
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    261
    Bütün dostlar yazmışken ben yazmazsam ayıp olur:) Referansa ihtiyacı olmayan bir arkadaşımdır, güzel yemek yapar:)

Collapse Signature Expand Signature
  3. Serhat

Serhat
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,093
    Geçmişte birkaç kere özel mesajlaşmamıza rağmen forumda pek denk gelmediğim ama bu son iki gündür girdiğimiz tartışmalardaki üslubuyla hayli ilgimi çeken bir forumdaşımdır.

Kesinlikle ama kesinlikle , ne genç ve toy nede yaşlı ama egosu yüksek forumdaşlarımın , tartışmacı olarak karşısında bulunmamaları gereken bir üyedir.

Anlık kelime iğnemeleriyle karşısındaki tartışmacıyı açığa düşüren ,Tdk. sözlüğü moduna geçip diline karşısındakinden daha hakim olduğunu göstermeye çalışarak, tartışmacıyı ifrit eden bunun sonucundada karşı tarafı konu dışına çekmeyi başarıp , son vuruşun hazırlığını yapan operasyonel kıvrak bir zekaya sahip bir üyedir.

İlerideki tartışmalarında, karşısındakine taktiksel üstünlük sağlayacağı için , şimdi soracağım soruya cevap vermeyeceğini bilsemde , kendimi bu soruyu sormaktan alıkoyamıyorum.

Tüm bu süreci yürütürken, motivasyonunu egondanmı yoksa özbilincin denmi alıyorsun?

Sözün bittiği yere gelirsek yani niye bunları yazdığıma ,

forum içinde herneşekilde ve hararette tartışırsak tartışalım, nekadar iğneleyici ve provekatif bir tavırda takınsa,
    tüm bunları herkeze örnek olması gereken bir saygı çerçevesinde yapıyor oluşudur....

4. Typhoon

Typhoon
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    15
    Saffet ile benim de alışverişim olmuştu. Her konuda kefilim, güvenilir iyi bir arkadaş. :eek:k

5. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    857
    Saffet ile benimde alışverişim oldu ama ürünü hala tam olarak alabilmiş değil :evl Sabrına hayranım diyorum. Şaka bi yana kutu bende Saffet gözüm gibi bakıyorum.

6. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,318
    Saffet'le alışveriş yapmadım henüz ama buraya yazmayı borç bilirim.Çok değerli ve hoşsohbet bi kardeşimdir.

Siteye lezzet katıyor.

7. puskuruk

puskuruk
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    48
    Saffet abi candır :hug