lendmeurears siparişim ne zaman gelir

'Kulaklık Genel' forumunda hazenaalbaay tarafından 23 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. hazenaalbaay

hazenaalbaay
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar lendmeurears dan v-sonic gr06 kulaklık siparişi verdim
    Siparişi 17 aralık verdim 6 gün geçti siparişi takip etmenin ne durumda olduğunu öğrenmemin
    Bir yolu var mı ?
    Aşşağı yukarı ne zaman gelir sizce ?

2. Özkan

Özkan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Bunu sormak için konu açmaya gerek var mı sence?

3. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,786
    Siparişiniz alındı diye bir mail gelmedi mi?

4. Özkan

Özkan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Kargo takip numarası vermişler miydi? Eğer verildiyse takip numarasıyla Ptt'nin yurtdışı gönderi takibi kısmına girerek takip edebilirsiniz.

5. hazenaalbaay

hazenaalbaay
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu Gönderiye Ait Teslim Bilgisi Bulunamadi.diye bir yazı çıktı karşıma
    mailimde en son 17 aralıkta order update diye bir mailde Status:Delivered diye mesaj gönderildi sonra bidaha mesaj almadım

6. Özkan

Özkan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Numaranın başı ve sonundaki harfleri büyük harflerle yazıyorsunuz değil mi? :)

7. Özkan

Özkan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Durum anlaşıldı. Endişelenecek bi şey yok. 17'sinde kargoya verilmiş. 19'unda Singapur'dan ayrılmış, yolda şu anda. Türkiye girişi olmadığından "Bu Gönderiye Ait Teslim Bilgisi Bulunamadi" yazması çok normal. 1-2 güne kadar Türkiye'ye gelir diye tahmin ediyorum :wink

8. hazenaalbaay

hazenaalbaay
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Çok teşekkürler rahatladım ;D sizce türkiyeye girdikten sonra ankaraya elime ulaşması ne kadar zaman alır ?

9. Özkan

Özkan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Orasını Angaralı arkadaşlar bilirler ;D

10. hazenaalbaay

hazenaalbaay
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    türkiyede istanbula mı geliyor sipariş ilk ?

11. razr58

razr58
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hocam sing den yaklasık olarak 10 günde türkiyeye geliyor. Ancak şu an yılbaşı olması nedeniyle gümrüklerde aşırı bir yoğunluk vardır. Ürününüz türkiyeye giriş yapsa dahi, istanbul pim merkezinden çıkması nerden baksanız ortalama 5 günü bulur. Bu hafta gelmesi bence çok zor, siparişinizin size ulaşması benim görüşüm ocak ayının ilk haftası gibi düşünebilirsin. Takip numarası özelden atarsan yardımcı olurum.

12. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,253
    Hiç belli olmuyor maalesef, 1 günde de gelebilir 20 günde de.

Collapse Signature Expand Signature
  13. toser

toser
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    merhabalar, ben de benzer bir durumla karşı karşıyayım. mp4nationdan b2 siparişinde bulundum 2 aralıkta. 12 aralıkta istanbula gelmiş gözüküyor ancak yurtiçi bölümünde "Bu Gönderiye Ait Teslim Bilgisi Bulunamadi" yazıyor. pttnin internete giriş yapmadığı durumlar oluyor mu bunun gibi? 12 gündür gelmedi ankaraya . pttyi aradım muhattap da yok ne yapılabilir sizce?

14. Solanahtarı

Solanahtarı
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,453
    Singapur'dan çıktığı halde uçakla 12 günde Türkiye'ye inememişti. Biraz beklemeniz lazım bu aralar karışıklık var galiba PTT'da.

Collapse Signature Expand Signature
  15. AxiAziz

AxiAziz
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    623
    Hiç bitmediki karışıklıkları.

Adam gibi hizmet alabileceğin devlet dairesi bulmak mümkün değil ki memlekette.

16. Makaan

Makaan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    14
    PTT ye ne zaman işim düşse özelleştirmenin ne kadar da güzel bir şey olduğunu daha iyi anlıyorum.

Geçeb sene Battlefield 3 isimli oyun siparişi vermiştim. O sırada İstanbul Bahçeşehir de oturuyordum, kargo takip nodan takip ediyorum nerede olduğunu ama biliyorsunuz Türkiye ye girdikten sonra olay meçhule dönüyor. Nwyse aradım taradım Hadımköy PTT de buldum. Gittim almaya, hanımefendi, sizin bağlı olduğunuz adres bizim posta müdürlüğü değil o nedenle geri gönderdik PIM e büyük ihtimalle oradan da geri gönderilir yurtdışına demez mi ? Yani tam saçmaladı. Adres doğru ama PIM yanlış bir dağıtım merkezine göndermiş, 2 gün uğraştım almak için.

Bence her gün bakın, 444 1 788 den sorun. Elinizde kargo takip numarası varsa bir şey olmaz merak etmeyin. Ama yukarıda bir üyenin dediği gibi bu aralar sanırım yoğunluktan bir yavaşlama va, benim de bir kargom 4 gündürü PIM de bekliyor, normalde max 2 günde dağıtıma çıkıyordu ama halen İzmir aktarmaya vermediler.

Türkiye ye giriş yaptıktan sona keşke şu kargoları Yurtiçi Kargo elleçlese razıyım 10 TL vermeye.